infa.lt

Lancet ataskaita: priežastys, kodėl kova su COVID tapo „didžiule pasauline nesėkme”

Lancet ataskaita: priežastys, kodėl kova su COVID tapo „didžiule pasauline nesėkme”

27 spalio
18:40 2022

2022 m. rugsėjo 14 d. „Lancet” COVID-19 komisija paskelbė straipsnį apie COVID-19 pandemijos pamokas. 2022 m. gegužės 31 d. duomenimis, nuo COVID-19 mirė 6,9 mln. žmonių, tačiau, remiantis Vašingtono universiteto Sveikatos metrikų ir vertinimo instituto (IHME) duomenimis, apskaičiuotas perteklinis mirčių skaičius siekia 17,2 mln, praneša „The Epoch Times”.

Ataskaitoje teigiama, kad „šis stulbinantis mirčių skaičius yra ir didelė tragedija, ir didžiulė pasaulinė nesėkmė įvairiais lygmenimis”.

Komisija išskyrė šešias pagrindines nesėkmių sritis, t. y. prevencijos nesėkmės, racionalumo nesėkmės, skaidrumo nesėkmės, įprastos visuomenės sveikatos praktikos nesilaikymas, operatyvinio bendradarbiavimo nesėkmės ir tarptautinio solidarumo nesėkmės.

Dėl šių nesėkmių socialinio tvarumo tikslai buvo gražinti keleriems metams į praeitį ir buvo prarasta 17,2 mln. gyvybių.

Pirmoji išmokta pamoka: Prevencijos nesėkmė

Daugelis šalių ėmėsi agresyvių metodų viruso plitimui sustabdyti, pavyzdžiui, socialinio atsiribojimo, uždarymo, vakcinų ir kt. Tačiau nė vienas iš šių metodų, taip sakant, nepasiekė tikslo.

Jungtinės Karalystės mokslininkai atliko eksperimentą su SARS-CoV-2 virusu tarp jaunų suaugusiųjų. Jų straipsnis paskelbtas 2022 m. kovo mėn. žurnalo „Nature” numeryje.

Tyrime dalyvavo 36 sveiki 18-29 metų savanoriai, kurie anksčiau nebuvo užsikrėtę SARS-CoV-2 infekcija ar skiepyti. Jiems į nosį buvo įterptas SARS-CoV-2 virusas. Eksperimento metu du iš jų buvo pašalinti iš Per-Protocol analizės, nes buvo aptikti baziniai antikūnai.

34 tiriamųjų rezultatai buvo tokie: 16 dalyvių buvo užsikrėtę (patvirtinta PGR tyrimais) su lengvais simptomais, 3 buvo užsikrėtę (patvirtinta PGR tyrimais), bet jie buvo besimptomiai, o 15 dalyvių liko neužsikrėtę.

Priežastis, kodėl 15 dalyvių neužsikrėtė, turėtų būti prevencijos raktas. Mano nuomone, šis raktas yra žmonių imuninės sistemos stiprinimas.

Žmonės turi sudėtingą imuninę sistemą, visapusišką gynybos tinklą, apsaugantį nuo išorinių įsibrovėlių. Pirmoji gynybos linija yra fiziniai barjerai, tokie kaip oda, nosies plaukai, ašaros ir kt. Jie gali blokuoti daugumos patogenų patekimą į organizmą.

Antroji gynybos linija yra epitelio interferonų barjeras. Virusui patekus į epitelio ląstelę, ląstelė automatiškai įjungia antivirusinį mechanizmą ir gamina interferoną. Interferonas yra natūralus virusų priešas ir siunčia nurodymus koordinacinėms ląstelėms kovoti su virusu ir neleisti jam daugintis.

Net jei virusas patenka į kraują, mus apsaugo įgimtosios ir prisitaikančiosios imuninės ląstelės. Tai kraujyje esantys makrofagai, dendritinės ląstelės ir natūraliosios ląstelės žudikės, kurios atlieka svarbų vaidmenį antivirusiniame imunitete.

Nesvarbu, su kokios rūšies liga susiduriame, svarbu žinoti, kad patogenai yra išoriniai veiksniai, o nuo paties žmogaus organizmo priklauso, ar susirgsime, ar ne. Nustačius ir ištaisius mūsų imuninės sistemos problemas, tie išoriniai veiksniai neturės didelės reikšmės.

Todėl mūsų įgimtų imuninių funkcijų stiprinimas yra svarbiausias veiksnys siekiant užkirsti kelią pandemijos plitimui.

Antroji išmokta pamoka: Racionalumo trūkumas

Racionalumas reiškia gebėjimą priimti faktais pagrįstus sprendimus. Vakcinos kūrimo procese neracionalumas pasireiškė aklu vakcinos stūmimu masėms, visiškai neįvertinus jos veiksmingumo ir saugumo.

Vakcinos turi daug apribojimų.

Nesugebėjimas užkirsti kelią infekcijai: Neutralizuojantys antikūnai daugiausia gaminami žmogaus kraujyje, bet ne epitelio ląstelėse. Todėl susilpnėjus pirmosioms dviem gynybos linijoms, virusas vis tiek gali patekti į kraują ir sukelti infekciją. Štai kodėl vakcinos ir antikūnų strategija negali užkirsti kelio infekcijai.

Reikia nuolat atnaujinti: Vakcinos turi būti atnaujinamos kartu su viruso variacija, o dabartinė vakcina sukurta remiantis senosios 2020 m atmainos genetiniu kodu.

Reikia laiko jai sukurti: Vidutiniškai vakcinai sukurti prireikia 5-10 metų. Norint užtikrinti vakcinos saugumą ir įrodyti jos veiksmingumą, reikia atlikti daug bandymų su gyvūnais ir žmonėmis. Virusai greitai mutuoja.

Vakcinos kūrimo greitis niekada negali prilygti viruso mutacijų greičiui. Jei vakcina dažnai švirkščiama skirtingiems viruso variantams, susidaro nuo antikūnų priklausomas stiprinimo efektas (ADE efektas), dėl kurio vakcina tampa neveiksminga.

Prastesnės už mūsų natūralų imunitetą: Daugybė tyrimų parodė, kad po natūralios infekcijos žmogaus organizme susiformavęs imunitetas prieš virusus yra daug ilgesnis ir stipresnis nei antikūnai, kurie susidaro tiesiog stimuliuojant T ląsteles vakcinomis.

Be to, vis daugiau fundamentinių tyrimų liudija, kad SARS-CoV-2 viruso paviršiuje esantis baltymas spike, kuris yra vakcinos sudedamoji dalis, ne tik prisijungia prie ląstelių paviršiaus receptorių, bet ir pažeidžia širdies ląsteles, kraujagysles, mitochondrijas ir sukelia lėtines uždegimines būsenas. Tai toksiškas baltymas.

Esant tokioms aplinkybėms, neracionalu ir potencialiai žalinga organizmui stimuliuoti naudoti spyglio baltymą.

Trečioji išmokta pamoka: Nesugebėjimas užtikrinti skaidrumo

2021 m. rugsėjo mėn. žurnalo „New England Journal of Medicine” numeryje paskelbtas „Pfizer” BNT162b2 mRNA COVID-19 vakcinos tyrimas, atliktas per šešis mėnesius. Placebo grupėje buvo užfiksuotas vienas širdies sustojimo atvejis, o vakciną gavusių asmenų grupėje – 4 atvejai. Tačiau šie duomenys buvo skaidriai aptarti ne pagrindiniame straipsnyje, o papildomame priede.

2022 m. rugsėjo 23 d. duomenimis, VAERS COVID vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų duomenų bazėje užregistruoti 1 424 789 nepageidaujamų įvykių atvejai, 31 214 mirties atvejų, kurių dauguma įvyko per vieną-septynias dienas po vakcinacijos. Neįprastai trumpas laiko tarpas iki mirties tvirtai rodo, kad vakcinos turėjo priežastinį vaidmenį šiuose mirties atvejuose.

Remiantis Harvardo Pilgrim tyrimų duomenimis, į VAERS duomenų bazę pranešama tik apie 1 proc. nepageidaujamo poveikio atvejų.

Moksliniame laiške, paskelbtame 2021 m. rugpjūčio mėnesio žurnalo JAMA numeryje, ištirti 40 ligoninių klinikiniai įrašai ir nustatyti miokardito ar perikardito po vakcinacijos atvejai.

Tyrimo metu nustatyta, kad miokardito ar perikardito atvejų 2019 m. ir 2020 m. buvo stabiliai mažai, tačiau nuo 2021 m. pavasario, kai buvo pradėta vykdyti pasaulinė COVID vakcinos programa, atvejų smarkiai padaugėjo.

2022 m. balandžio mėn. paskelbtas Šiaurės šalių tyrimas parodė, kad mRNA vakcina buvo susijusi su padidėjusia miokardito rizika, o didžiausia rizika buvo 16-24 metų amžiaus jauniems vyrams.

Miokardito epizodų skaičius padidėjo nuo 4 iki 7 atvejų 100 000 jaunų vyrų per 28 dienas po antrosios „Pfizer” vakcinacijos ir nuo 9 iki 28 atvejų 100 000 jaunų vyrų per 28 dienas po antrosios „Modena” vakcinacijos.

2022 m. liepos mėn. žurnalo „JAMA Internal Medicine” numeryje paskelbtame tyrime pranešama, kad pagrindinė mirties priežastis Jungtinėse Valstijose pandemijos laikotarpiu nuo 2020 m. kovo mėn. iki 2021 m. spalio mėn. buvo širdies ligos.

2022 m. balandžio mėn. žurnale „Nature” paskelbtame tyrime nustatyta, kad 25 proc. padaugėjo širdies sustojimo ir ūminio koronarinio sindromo atvejų tarp jaunų žmonių nuo 16 iki 39 m amžiaus. Šis reiškinys glaudžiai susijęs su mRNA vakcinomis, bet ne su COVID-19 infekcija.

Garsus britų kardiologas daktaras Aseemas Malhotra, pradžioje palaikęs mRNA vakcinas, žurnale „Journal of Insulin Resistance” paskelbė du straipsnius, raginančius sustabdyti mRNA vakcinos naudojimą. Kas pakeitė jo nuomonę?

Būdamas mRNA vakcinos šalininkas, daktaras Malhotra savanoriškai dirbo vakcinų centruose ir buvo vienas pirmųjų žmonių, gavusių dvi „Pfizer” mRNA vakcinos dozes. Jis taip pat patarė savo pacientams ir aplinkiniams pasiskiepyti.

Jo tėvą, daktarą Kailandą Chandą, buvusį Didžiosios Britanijos gydytojų asociacijos (BMA) viceprezidentą ir bendrosios praktikos gydytoją, 2021 m. liepos 26 d., praėjus šešiems mėnesiams po to, kai jis gavo dvi „Pfizer” mRNA vakcinos dozes, namuose ištiko širdies smūgis.

Skrodimo metu paaiškėjo, kad dvi iš trijų pagrindinių tėvo vainikinių arterijų buvo smarkiai pažeistos: kairioji priekinė nusileidžiančioji šaka buvo 90 proc. pažeista, o dešinioji vainikinė arterija – 75 proc.

Jo tėvas gyveno aktyvų gyvenimo būdą ir buvo sveikesnis nei dauguma jo amžiaus vyrų. Net ir pandeminio uždarymo metu jis reguliariai meditavo ir per dieną nueidavo vidutiniškai 10-15 000 žingsnių.

Malhotra įtarė, kad jo tėvo mirtis susijusi su skiepais, o vėliau atrado vakcinos problemą. Jis ragino nutraukti vakcinaciją, tačiau jau buvo per vėlu.

Tiesa apie „95 proc. veiksmingumą”: 95 iš 100 apsaugoti?

Kalbant apie vakcinos veiksmingumą, pasaulio naujienų pranešimuose teigiama, kad vakcina yra „95 proc. veiksminga”. Dauguma gydytojų visuomenei aiškina, kad „jei 100 žmonių pasiskiepys, tai 95 bus apsaugoti nuo infekcijos”.

Tačiau taip visiškai nėra.

Remiantis 2020 m. gruodžio 10 d. žurnale „New England Journal of Medicine” paskelbtu straipsniu, buvo tiriamas Pfizer BNT162b2 mRNA Covid-19 vakcinos saugumas ir veiksmingumas.

Iš 18 325 neskiepytų asmenų buvo užregistruoti 162 simptomatiniai užsikrėtimo atvejai. Infekcijos dažnis buvo 0,88 proc. Tarp 18 198 paskiepytų žmonių buvo 8 infekcijos. Infekcijų dažnis buvo 0,04 proc. Tuomet buvo padaryta išvada, kad „vakcina buvo 95 proc. veiksminga užkertant kelią Covid-19”.

Tačiau dauguma žmonių neatkreipė dėmesio į tai, kad 99,12 proc. žmonių apskritai neužsikrėtė, nors ir nebuvo paskiepyti.

Visai populiacijai vakcina iš tikrųjų apsaugo tik 0,84 proc. gyventojų, ir tai yra tikrasis absoliutus apsaugos lygis.

Taigi tikroji „absoliuti apsauga” yra ta, kad iš 10000 paskiepytų žmonių bus apsaugoti tik 84 žmonės (0,84 proc.), bet ne 95 iš 100 žmonių bus apsaugoti, o tai yra santykinė apsauga.

Jei būtume žinoję absoliučios apsaugos faktus, ar būtume taip nerimavę dėl vakcinos kūrimo? Neturėtume tokių didelių vilčių, kad vakcina išspręs pandemiją. Prievarta skiepytis pradžioje nebūtų tokia užtikrinta.

Vietoj to, būtume racionaliau ieškoję natūralių imuniteto stiprinimo būdų, kad būtų lengviau ir greičiau apsisaugoti nuo viruso.

Rugsėjo 15 d. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) atsakė, kad sutinka su visomis „Lancet” ataskaitoje pateiktomis rekomendacijomis, kurios atitinka PSO įsipareigojimą „stiprinti pasirengimą protrūkiams, jų prevencijai ir reagavimo pajėgumams”.

Tačiau plačiajai visuomenei labiau nei oficialių kalbų reikia realaus požiūrio į pasirengimą pandemijoms, kurį būtų galima įgyvendinti ateityje.

Turėtų būti skatinama imunitetą stiprinanti veikla, pavyzdžiui, meditacija, fiziniai pratimai, natūralus maistas, pagrindinių maistinių medžiagų, pavyzdžiui, vitamino D, papildymas, o skiepai neturėtų būti privalomi.

Tikiuosi, kad jei ištiks dar viena pandemija, laikysimės skaidraus, faktais pagrįsto, racionalaus ir išmintingo požiūrio, kad apsisaugotume nuo bet kokių patogenų.

infa.lt: tačiau, kai tik kils klausimas dėl milijardų – sveikata rūpės tik patiems žmonėms.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 433

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Skaitytojas    -  2022-10-27, 08:11

  Gal tegul baigia tuos žaidimus su žmonėmis pagaliau !
  Patys paleido ta virusa patys ir kalti dėl prarastu žmonių ir taškas !
  Ačiū infa.lt už info

  Atsakyti į šį komentarą
 2. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-10-27, 08:49

  Yra viena žmonijos nesėkmė, kad daugelis žmonių praradę meilės, gerumo , nuoširdumo jausmus, tai yra žmonės akmenys be empatijos. Ir tokie sėdi valdžiose, ne išmimtis ir Lietuvoje, kai uždarė ligonines, poliklinikas, ligniai buvo palikti bendrauti su telefono rageliu ir jie mirė namuose be pagalbos. Ar dabar nors vienas politikas graužia save dėl to?Ar sėjonienė gerai jaučiasi dėl savo šėlimo bažnyčioje, ar tie kurie liepė paversti žmonių kurie neivakcinuoti gyvenimą pragaru šiandien išgyvena dėl savo žiaurumo, ar prezidentui skauda širdį kad basos mamos maldavo vaikų neskiepyti ,ar ar ar…..?Taigi, žmonija nelaimingas projektas žemėje, nes dauguma iš jos yra tiesiog monstrai ir jie kažkaip įlenda į valdžią.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Skaitytojas    -  2022-10-27, 11:36

   Matyt monstrai ir lenda į vakdžia nes normalus empatiškas žmogus ir taip turi ką veikti.Kitas dalykas tai jai jie beširdžiai kodėl turėjome pasitikėti jų pasakomis apie naudingus skiepus,visa tai buvo dar vienas melas bet žmonėms žala padaryta !

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...