infa.lt

JAV teismas nurodė Anthony Fauci ir Co duoti parodymus po priesaika dėl interneto cenzūros

JAV teismas nurodė Anthony Fauci ir Co duoti parodymus po priesaika dėl interneto cenzūros

24 spalio
17:10 2022

Dr. Anthony Fauci

Buvusi Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Jen Psaki ir  prezidento patarėjas užkrečiamųjų ligų klausimais, daktaras Anthony Fauci buvo svarbios figūros prezidento Joe Bideno administracijoje, o dabar jie taps svarbiomis  figūromis teisme, rašo „The Epoch Times”.

Federalinis teisėjas nurodė jiems ir kitiems aukščiausio rango pareigūnams duoti priesaiką byloje dėl interneto cenzūros pandemijos laikotarpiu.

JAV apygardos teisėjas Terry Doughty pareiškė, kad vien rašytinių parodymų nepakaks ir kad šalys turi liudyti prisiekusios.

„Radę dokumentų apie Bideno administracijos ir socialinės žiniasklaidos bendrovių sąmokslą cenzūruoti žodžio laisvę, nedelsdami pateikėme prašymą priversti šiuos pareigūnus prisiekti”, – sakė Misūrio generalinis prokuroras Erikas Šmitas (Eric Schmitt).

„Pats laikas nušviesti šį cenzūros projektą ir priversti šiuos pareigūnus prisiekti Amerikos žmonėms, o šis sprendimas leis mums tai padaryti. Mes ir toliau reikalausime tiesos.”

„Misūrio generalinis prokuroras Ericas Schmittas ir Luizianos generalinis prokuroras Jeffas Landry pirminį ieškinį pateikė 2022 m. gegužės 5 d. Misūrio ir Luizianos atstovai 2022 m. birželio 17 d. pateikė prašymą dėl skubaus preliminaraus teismo įsakymo, susijusio su naujais duomenimis, ir 2022 m. liepos 12 d. šis prašymas [teismo] buvo patenkintas, atveriant kelią Misūrio ir Luizianos atstovams rinkti naujus faktus ir dokumentus iš Bideno administracijos pareigūnų ir socialinės žiniasklaidos bendrovių”, – sakoma generalinio prokuroro pranešime spaudai.

„Teismas patenkino mūsų prašymą apklausti daktarą Anthony Fauci, buvusią Baltųjų rūmų spaudos sekretorę Jennifer Psaki, FTB priežiūros specialųjį agentą Elvisą Čaną ir kitus Bideno administracijos pareigūnus, susijusius sąmokslu su socialine žiniasklaida slopinant žodžio laisvę”, – sakė Luizianos generalinis prokuroras Jeffas Landry.

Naujojo pilietinių laisvių aljanso advokatė Jenin Younes, kalbėdama su „The Epoch Times”, teigė norinti išgirsti, kaip toli nuėjo valdžios santykiai su didžiosiomis technologijų bendrovėmis, slopinant pilietines laisves.

„Pirmą kartą daktaras Fauci ir septyni kiti federaliniai pareigūnai, atsakingi už vadovavimą neteisėtai cenzūros kompanijai, turės po priesaika atsakyti į klausimus apie savo ryšių su technologijų bendrovėmis pobūdį ir mastą”, – sakė ji.

„Ieškovai teigia, kad net jei daktaras Fauči sugebėtų įrodyti, kad niekada nebendravo su socialinės žiniasklaidos platformomis dėl cenzūros, yra įtikinamų priežasčių, leidžiančių manyti, kad daktaras Fauči veikė per tarpininkus ir veikė kitų asmenų vardu, užsakydamas patikimų mokslinių nuomonių cenzūravimą socialiniuose tinkluose”, – sakė teisėjas.

„Galiausiai, ieškovai teigia, kad daktaro Fauci patikimumu klausimais, susijusiais su tariama COVID-19 „dezinformacija”, buvo abejojama dar nuo 2020 m.

Konkrečiai, ieškovai teigia, kad daktaras Fauci viešai pasisakė apie kaukių veiksmingumą, populiacijos procentinę dalį, reikalingą bandos imunitetui sukurti, NIAID finansavimą viruso „padidėjusios funkcijos” tyrimams Vuchane, laboratorijos nutekėjimo teoriją ir kt.”, – sakė teisėjas.

Respublikonai pažadėjo pradėti tyrimą dėl daktaro Anthony Fauci, jei per lapkričio vidurio kadencijos rinkimus atgaus Kongreso kontrolę, sako Kentukio respublikonų senatorius Randas Paulas.

Paulas teigė, kad planuoja išsireikalauti į teismą A. Fauči dokumentus, jei respublikonai atgaus Senatą ir jis taps komiteto pirmininku.

„Jei lapkritį laimėsime, jei būsiu komiteto pirmininku, jei turėsiu šaukimo į teismą teisę, mes imsimės visų [Faučio] įrašų”, – sakė R. Paulas. „Mes paskirsime tyrėją, kuris tai peržiūrės po gabalėlį, nes mums nereikia, kad visa tai vėl pasikartotų”.

Panašiai pasisakė ir Ohajo respublikonų atstovas Džimas Džordanas, teigdamas, kad respublikonai „atskleis” viską, ką Fauči žinojo apie koronaviruso pandemijos kilmę.

Kanzaso respublikonų senatorius Rodžeris Maršalas, Džordano sąjungininkas, paviešino Fauči finansinius dokumentus. Iš įrašų matyti, kad Fauči ir jo žmonos turto bendra grynoji vertė siekia apie 10 mln. dolerių.

Įrašai taip pat parodė, kad Anthony Fauci ir jo žmonai buvo sumokėta dešimtys tūkstančių dolerių už dalyvavimą keturiuose pobūviuose ir ceremonijose – trys iš jų buvo virtualios – pandemijos metu.

Visi prisimena, kad pandemijos klausimais socialinėje žiniasklaidoje iš karto buvo blokuojama informacija ir ją pateikę žmonės pateikę bet kokią medžiagą prieštaraujančią oficialiam naratyvui, kartais net iki absurdo, bandant nuneigti autoritetingų instirucijų vykdytų tyrimų duomenis.

infa.lt taip buvo blokuojamas su Delfi ir 15min pagalba daugybę kartų. Po ko Facebookas kelis mėnesius neberodydavo infa.lt pranešimų arba gerokai sumažindavo jų sklaidą, taip mažindamas skaitytojų pasiekiamumą. Taip vyko „Tiesos monopolio” nusavinimas, įdiegiant cenzūrą, kuri rėmėsi įstatymais neapibrėžtais kriterijais, ir, nors buvo neteisėta, teisėsaugos priemonės nereagavo, kaip ir nereaguoja iki šiol.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 298

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...