infa.lt

Čakas Norris ragina „vėl paversti Ameriką didžia“ kartu su Trampu

Čakas Norris ragina „vėl paversti Ameriką didžia“ kartu su Trampu

29 liepos
13:01 2016

Savo straipsnyje WND įžymusis aktorius ir kovos menų meistras Čakas Norris (Chuck Norris) ragina visus respublikonus balsuoti už Donaldą Trampą, kad demokratų kandidatei Hillary Clinton nebūtų leista užvaldyti Baltuosius Rūmus.

Juk, jei kažkas iš rinkėjų nutars likti namuose ar nebalsuos už Tramnpą tik todėl, kad pastarasis jam ne itin patinka, Clinton gali „automatiškai“ tapti prezidente, sako Norris. rinkimai JAV

Pasak Norriso, jis buvo susitikęs Trampą tik kartą gyvenime – prieš 42 metus Los-Andžele, kai pats Čakas rengėsi baigti savo karate čempiono karjerą. „Kai aš jį susitikau, jis paklausė, kodėl aš išeinu. Aš atsakiau: „Donaldai, man 34 metai, aš buvau čempionu 6 metus. Aš noriu išeiti kaip nugalėtojas“. Donaldas sekundei susimąstė ir atsakė: „Suprantu“, – rašo autorius.

Ir, nors nuo to laiko Norris su Trampu daugiau nešnekėjo, aktorius išsaugojo apie milijardierių šiltus įspūdžius, nusprendęs, jog tas „draugiškas ir nuoširdus“. Čakas įsitikinęs, jog netgi tie, kas neigiamai vertina Trampą, bus „maloniai nustebinti, jam tapus mūsų šalies (JAV) lyderiu“.

Netgi žiūrint į milijardieriaus vaikus, tokius „ramius ir pozityvius“, matosi, kokia gera atmosfera tvyro respublikonų kandidato namuose.

Ir, jeigu Baltieji Rūmai atiteks jam, tai jo šeima taps visi amerikiečiai, tvirtina autorius. Kaip sakė vienas iš JAV kovų už nepriklausomybę lyderių, Bendžaminas Franklinas, „mes turime laikytis kartu arba mus, be abejonės, pakars pavieniui“. Ir šiandien šie žodžiai labai tinka respublikonų rinkėjams, teigia Čakas Norris.

Jeigu jie visi nestos vieningu frontu, – nugalės demokratai su Hillary Clinton priešaky, ir būtent jiems atiteks dauguma vietų Senate, Kongrese ir Aukščiausiame teisme. „Ir sekantis dešimtmetis, kupinas jų sprendimų, tikėtina sugriaus arba visiškai sunaikins tai, kas liko iš mūsų respublikos“.

„NE“ Trampui – tai „TAIP“ Hillary, o jai tik to ir tereikia. Norris siūlo visiems respublikonams susivienyti „dėl šalies gerovės“, idant padėtų, kaip tą ir žada Trampas, „paversti Ameriką vėl didžia valstybe“.

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Čakas Norris ragina „vėl paversti Ameriką didžia“ kartu su Trampu* - nuoroda: https://infa.lt/7890/cakas-norris-ragina-vel-paversti-amerika-didzia-kartu-su-trampu/