• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Europos dešinieji kritikuodami užsipuolė Angelą Merkel

Europos dešinieji kritikuodami užsipuolė Angelą Merkel

28 liepos
01:01 2016

welt.de

Angela Merkel

video kadras

Wilders’as, Orbanas, Le Pen – dešinieji Europos populistai įsitikinę, jog žino, kad kaltas dėl neseniai įvykusio Vokietijoje prievartos pliūpsnio. Ir tik viena šalis susilaiko nuo kritikos Vokietijos kanclerės migracijos politikos atžvilgiu, rašo Die Welt. islamistai, pabėgeliai, migrantai, imigrantai

Olandu populistas Gertas Wilders’as neabejoja dėl to, kas turi prisiimti atsakomybę už susiklosčiusią situaciją: savo paskyroje Twitter’yje jis patalpino fotomontažą, kuriame Angela Merkel pavaizduota išteptomis krauju rankomis. Dešinysis radikalas politikas kaltina Vokietijos vyriausybės vadovę ir jos kolegą olandą Marką Ruttę tuo, jog jie atrišo rankas islamistams, teigiama straipsnyje.

Buvęs Jungtinės Karalystės nepriklausomybės Partijos lyderis Nigel’is Farage’as pavadino Merkel sprendimą įsileisti pabėgėlius į šalį pačių blogiausiu politikoje, pradedant nuo 1945 metų.

Ir prancūzų „Nacionalinis frontas“ su Marin Le Pen priešakyje, nepraleido galimybės pasinaudoti teraktu Ansbache išsakant eilinė kritišką pastabą Berlyno migracinės politikos atžvilgiu.

„Migrantų priėmimas – beprotybė, dėl kurios mes nuolat įspėjame“, – parašė Twitter’yje Florian Philippot. Marin Le Pen dukterėčia Marion užduoda klausimą, „kiek tarp Merkel pabėgėlių yra teroristų? 10? 100? 1000?

Vengrijos premjeras, dešinysis konservatorius Viktoras Orbanas, pareiškė, jog „ES kvotos paskirstant imigrantus, išsklaido teroristus po visą Europą„.

Spalio 2 dieną jis rengiasi užduoti vengrams referendume klausimą, kaip jie žiūri į imigrantų kvotas. Ir beveik aišku koks atsakymas bus išsakytas. Savo vykdoma kampanija Orbanas jau užsitarnavo Austrijos dešiniųjų populistų „Laisvosios Austrijos partijos“, o taip pat vokiečių AfD ir Pegida aplodismentus.

Pasak Austrijos partijos pirmininko, „terorizmas Europoje demonstruoja, kad mums reikalinga nauja politika užsieniečių atžvilgiu. Reikia padaryti galą atvirų durų politikai ir klaidingai tolerancijai“, cituoja korespondentas.

Šį požiūrį palaiko ir Lenkijos vidaus reikalų ministras Mariusz Blaszczak iš nacional-konservatyviosios „Teisė ir teisingumas“ partijos. Lenkijos užsienio reikalų ministras Witold Waszczykowski pareiškė, jog „europiečių ir vokiečių politikų užtikrinimai, esą Europa saugi, niekuo nepagrįsti“.

Ir tik dešinieji Atėnuose, tame tarpe gynybos ministras Panos Kammenos, susilaiko nuo kritikos. Atėnai dėkingi Merkel už jos vaidmenį gelbėjant Graikiją nuo nekontroliuojamo imigrantų srauto, rašoma straipsnyje.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 133

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


  • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
  • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas