infa.lt

Ateina diktatūra. Ar priešinsimės?

Ateina diktatūra. Ar priešinsimės?

27 rugsėjo
15:09 2022
Algimantas Rusteika

Algimantas Rusteika

Dar apie ES direktyvą “dėl kovos su smurtu prieš moteris ir smurtu šeimoje“. Pasakykim iki galo viską.

1. Direktyva buvo rengiama seniai. Viską apie ją žinojo – ir opozicija, kuri turi atstovus Žmogaus teisių komitete, rengiančiame slaptus nuo visuomenės posėdžius tai visuomenei nepriimtiniems sprendimams priimti. Viską žinojo didieji etatiniai visuomenininkai, “kovotojai už prigimtines šeimas“, ką patys ir prisipažino. Ir visi tylėjo, kad tik žmonės nieko nesužinotų.

2. Direktyva bus priiminėjama ES Parlamente ir ES Taryboje. Parlamente balsavimas bus į vienus – mūsų – vartus. ES Taryboje iš 27 šalių tam, kad sprendimas būtų nepriimtas, būtina balsavine “blokuojanti mažuma“. Reikia 4 ES narių balsų prieš – tą galime surinkti. Bet kita būtina sąlyga – balsuojančių PRIEŠ valstybių gyventojų skaičius turi būti 35 % viso ES gyventojų skaičiaus, t.y. nuo 447 mln. tai būtų 156 mln.

Net jei PRIEŠ balsuotų visa prieš Stambulo konvenciją pasisakanti Vidurio ir Rytų Europa, t.y. Lietuva (2,5 mln.), Vengrija (9,5 mln.), Lenkija (38 mln.), Čekija (10,7 mln.), Slovakija (5,5 mln.), Bulgarija (7 mln.), net Latvija ( 2mln.), turėtume tik vos per 70mln. PRIEŠ pasisakančių ES gyventojų, t.y. nei pusės reikalingo 156 mln. skaučiaus.

3. Taigi, direktyvos priėmimas yra tik laiko klausimas ir ji tikrai bus priimta.Tą sakau tam, kad suvoktumėte realybę, neturėtumėte absoliučiai jokių iliuzijų ir suprastumėte padėties rimtumą. Žaidimai baigėsi, liberalmarksistai žaidžia Va Bank ir eis iki galo.

4. Kas laukia? DIKTATŪRA.

Direktyva įves į nacionalinę teisę “smurto pagal lytį“ savoką, kuri bus taikoma ir “socialinėms“ lytims. Joje numatyti ir bus privalomai įteisinti tokie nusikaltimai, kaip “priekabiavimas kibernetinėje erdvėje“, kas reiškia bet kokią paskelbtą “įžeidžiamą medžiagą“, darančią “psichologinę žalą“. Kitas nusikaltimas – “neapykantos kurstymas kibernetinėje erdvėje“, kada “viešai platinama kurstomoji medžiaga“. Už šias “veikas“ privalomai bus baudžiama realiu laisvės atėmimu atitinkamai 1 arba 2 metams. Įvedama senatis 5 ir 7 metams, t.y. mus pasodins atgaline data už praeityje pasakytus žodžius.

Ir ne tik už pasakytus, bet ir už nepasakytus, nes (citata): “ kurstymui vartojama kalba ne visada susijusi su asmens biologine ar socialine lytimi, tačiau apie šališką motyvaciją galima spręsti iš kurstymo bendro turinio ir konteksto“. Išverčiu į lietuvių kalbą – mus pasodins net ne už tai, ką pasakėm, o už tai, kas “yra kontekste“ ir pasivaideno įsižeisti užsimaniusiam asmeniui.

Bus steigiamos valstybinės įstaigos, kurios seks piliečius, skundimo linijos, “įsižeidusiems“ net nereikės patiems ką nors daryti – šios įstaigos imsis sankcijų jų vardu ir už juos. Bus blokuojamas ir trinamas turinys internete, “įsižeidusiems“ priteisiamos žalos dydis bus neribojamas, interneto turinys bus blokuojamas nelaukiant net baudžiamojo proceso rezultato, net jei skundas bus nepagrįstas. Didžiulės teisės suteikiamos “nevyriausybinėns organizacijoms“(kažką primena, ar ne?), kurias valstybė turės remti finansiškai. Ir t.t., ir pan.

5. Vakarų Europa šiuo požiūriu jau yra prarasta, pasidavusi ir numirusi. Šį košmarą galime sustabdyti tik veikdami kartu su Rytų ir Vidurio Europos tautomis. Direktyvos įgyvendinimui skirti dveji metai, dar galime išsirinkti ne bepročių ir ne bukalaurų Seimą. Dar yra didelė galimybė, kad Amerika nebeišsiriks demokratinių marksistų, vedančių į Vakarų civilizacijos susinaikinimą ir pasaulinis procesas pasisuks kitaip.

Tik žinokim viena – niekam mes pasaulyje nerūpim, išskyrus mus pačius. Niekas neišgelbės ir negelbės, jei patys tylėsim. Darykim, ką galim – rašykim, kalbėkim, reikalaukim, rėkim. Nėra nieko, ko negalima pakeisti ir nugalėti, išskyrus mirtį. Bet ji mūsų palauks.

Direktyvą pilnai galima pasiskaityti ČIA:

  EP IR ET DIREKTYVA dėl kovos su smurtu prieš moteris ir smurtu šeimoje (1,2 MiB, 488 atsisiuntė)

Vienas iš veiksmų, kuriuos galime padaryti kiekvienas – pasirašyti Europos peticiją, skirtą Europos Komisijai, kurią parengė mūsų (LŠS) kolegos iš Lenkijos ORDO IURIS teisininkai. Su ja galima susipažinti ČIA:

Protestas prieš Europos Komisijos bandymą apriboti pagrindines Europos piliečių laisves

Prašome dalintis šia medžiaga kuo plačiau – nėra nieko, išskyrus JUS, kas galėtų sustabdyti ar bent stabdyti šį siaubą, mes esame pirmosiose šio, prieš mus pradėto karo eilėse, ir tik mes patys galime atremti šį ES struktūrų pradėtą plataus masto puolimą.

 

Žemiau galima susipažinti su tuo, kas mums VISIEMS ruošiama jau DABAR (ištraukos iš Direktyvos ir Seimo Žmogaus teisių komiteto, vadovaujamo T.V.Raskevičiaus svarstymo – posėdis buvo uždaras)

Žiniasklaida tyli. Nežino? Žino, bet tyli. Kodėl – irgi aišku. NETLYLĖKIME – šiandien žiniasklaida – tai MES.

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 504

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. Faktas    -  2022-09-27, 11:17

  toks, kad šėtonas stiprus. Klausimas, o kodėl jis toks stiprus? O prieš šėtoną yra tik viena galingiausia jėga – tai ROŽANČIAUS kalbėjimas. Pasinaudokime spalio mėnesio teikiama paslauga, kuris yra kaip tik skiriamas rožančiaus kalbėjimui. Eikime į bažnyčią, kur bus visą mėnesį kalbamas rožančius.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Netikėtas klausimas    -  2022-09-27, 12:01

  Ar aktyvus pederastas gali būti kraujo donoru?

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Kai propasargis    -  2022-09-27, 14:54

  pavartoja naujadara „liberalmarksistai”,skirta sujaukti tamsuoliu samone ir juos suklaidinti – belieka nusiciurksti ant tokio „mesijo” „geru ketinimu”… Zmones! Jus zombina,suplakdami i kruva priesingus dalykus,is juoda ir balta isspektrindami vaivorykste,vien tam,kad jus nusigreztumete nuo socialiai teisingu ideju ir santvarkos! Liberalus ir kitus desiniuosius – kenciate jau 30 metu. Tai sitas lakstingala jums stengiasi dar kita tiek.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Juozas    -  2022-09-27, 17:51

  Italija galimai irgi balsuos prieš.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Nasa i kanalizacija...

Kam tau ginklai toks kietas gali rusus špygomis užbadyti...

Amerikonu demokratinės bombos...

Durnių ir bažnyčioja muša....

Ai jai jai jai. :D sankcijų, daugiau sankcijų! px kad nei viena nuo 2014 neturėjo...

Baisu gabriuk...

sėkmės vyrai...

Nebus. Rusų kol kas dar niekas nenukariavo....

Būdamas policininko vietoje, tuos priedebilius lupčiau su dviem bananais, iš abiejų rankų ir nuo dūšios....

Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...