infa.lt

Kodėl CDC pakeitė „vakcinos“ apibrėžimą

Kodėl CDC pakeitė „vakcinos“ apibrėžimą

06 rugsėjo
15:50 2022

Vakcina nuo Covid-19

2020 m. pradžioje, kai visuomenė pirmą kartą sužinojo, kad Kinijoje ir visame pasaulyje žmonės serga nauju pavojingu virusu, buvo prasminga imtis visuomenės sveikatos priemonių nuo jo apsisaugoti, rašo Epoch Times Healt.

Tačiau, užuot skatinusios gydytojus ir mokslininkus ieškoti būdų, kaip gydyti virusą ir kaip apsaugoti sveikus žmones nuo sergančių žmonių, kaip buvo daroma kitų pandemijų metu šiuolaikinėje žmonijos istorijoje, valdžios institucijos aktyviai trukdė gydytojams gydyti pacientus.

Technologijų bendrovės greitai cenzūravo ir nušalino gydytojus, kurie diskutavo apie galimai veiksmingas gydymo galimybes, o mokslinės diskusijos buvo nutildytos.

Vietoj atviros ir sąžiningos diskusijos apie prevencinių priemonių veiksmingumą ir įvairias gydymo galimybes pasauliui buvo pasakyta, kad vienintelė išeitis iš Vuhano koronaviruso krizės yra masinis skiepijimas. Jei visuomenė būtų supratusi, kad yra COVID-19 gydymo galimybių ir kad daugiau nei 99 proc. užsikrėtusiųjų infekcija buvo lengva, ji nebūtų tokia motyvuota skiepytis.

Aš, Joe Wangas, gimiau ir užaugau Kinijoje, todėl iš arti mačiau, kaip Kinijos komunistų partija (KKP) valdo gerai suteptą mašiną, kontroliuojančią kiekvieną žmonių gyvenimo aspektą ne dėl šalies gerovės, o dėl asmeninės partijos narių naudos.

Vakaruose taip pat, remdamiesi KKP vadovėliu, kai kurie greitai suprato, kad gali pasinaudoti žmonių baime ir pandemiją paversti galimybe pasipelnyti. KKP pasinaudojo COVID-19 kaip dar vienu būdu išplėsti autoritarinę kontrolę, ir tai nebuvo netikėta. Tačiau Vakarų šalys taip pat panaudojo žmonių baimę kaip ginklą, kad galėtų išplėsti precedento neturinčią žmonių laisvės kontrolę.

Pelnas svarbiau už žmones

Panašu, kad baimė užkrečiama labiau nei bet kokia infekcija. Neišvengiama ar vykstanti apokalipsė didina laikraščių pardavimus, sprogdina socialinės žiniasklaidos platformas ir gali atnešti kvapą gniaužiančią finansinę naudą.

„Forbes“ duomenimis, 2021 m. milijardieriais tapo 493 žmonės. Kinija iš jų išskyrė – 205. Antroje vietoje esančiose Jungtinėse Valstijose – 98. Šešiasdešimt vienas iš naujausių pasaulio milijardierių dirbo sveikatos priežiūros srityje, tarp jų – italų milijardierius, kurio šeima gamina stiklinius buteliukus COVID-19 vakcinoms; Indijos gydytojas, kurio ligoninių tinklas padvigubino savo akcijas, kai persiorientavo į COVID-19; Vokietijos bendrovės „BioNTech“, kuri bendradarbiavo su „Pfizer“ gaminant vakciną, vienas iš įkūrėjų; taip pat amerikiečių farmacijos milžinės „Moderna“ generalinis direktorius.

„Gydytojai dabar jums meluos“

Taigi, kai rugpjūtį Dalase vykusioje Konservatyvios politinės veiklos konferencijoje (CPAC) „Brothers Media Group“ įkūrėjas Jerry Danielsas pradėjo diskusiją, pavadintą „Daktaras jums dabar meluos“, ir pasidalino įžvalga apie tai, kad „COVID turi viską, kas susiję su rinkodara“, nenuostabu, kad beveik visa auditorija pritariamai linktelėjo galva.

„Ką rinkodara turėtų daryti?“ tęsė Danielsas. „Ji turėtų paveikti žmones, kad jie imtųsi veiksmų ir ką nors darytų.“ O didžioji visuomenės sveikatos specialistų darbo dalis yra „pranešimų siuntimas“, t. y. rinkodara elgesio, kurį jie nori, kad visuomenė perimtų.

COVID-19 atveju veiksmai, kuriuos žmonės buvo labiausiai paveikti imtis, buvo skiepytis. Rinkodaros kampanija, susijusi su COVID-19 vakcinomis, buvo tokia veiksminga, kad rugpjūčio 29 d. duomenimis, visame pasaulyje žmonėms buvo suleista daugiau kaip 12,6 mlrd. dozių skiepų.

Turint omenyje vis daugiau mokslinių įrodymų, kurie aiškiai liudija, kad vakcinos neveikia taip, kaip turėtų veikti vakcinos, nes nesustabdo SARS-CoV-2 viruso, sukeliančio COVID-19, plitimo, taip pat šimtus tyrimų ir klinikinių liudijimų, rodančių, kad vakcinos gali turėti sunkių ir net pražūtingų pasekmių sveikatai, ypač jaunų žmonių, stebina tai, kad tiek daug žmonių ir toliau joms pritaria.

Pasak Danielso, tai yra rinkodaros triumfas.

Vakcina neveikė, todėl buvo pakeistas apibrėžimas

Beveik 15 metų, nuo 2007 m. lapkričio iki 2021 m. rugpjūčio, Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) darbinė „vakcinos“ apibrėžtis buvo tokia:

„Produktas, skatinantis žmogaus imuninę sistemą sukurti imunitetą konkrečiai ligai ir apsaugantis žmogų nuo ligos. Vakcinos paprastai suleidžiamos injekcijomis, bet taip pat gali būti suleidžiamos per burną arba purškiamos į nosį.“

Tačiau 2021 m. rugsėjį, pasak Daniels, JAV visuomenės sveikatos priežiūros institucijos pakeitė „vakcinos“ apibrėžtį.

Naujuoju apibrėžimu, kurį smalsus skaitytojas gali rasti CDC tinklalapyje „BAM! Body and Mind“ (Kūnas ir protas), mokytojams skirtoje klasei skirtoje medžiagoje, pavadinimu „Vakcinų pagrindai“, tapo:

„Preparatas, naudojamas sukurti imunitetą konkrečiai ligai ir apsaugantis žmogų nuo ligos organizmo imuniniam atsakui į ligas stimuliuoti. Vakcinos paprastai suleidžiamos adatinėmis injekcijomis, tačiau kai kurios gali būti suleidžiamos per burną arba purškiamos į nosį“.

CDC išbraukė pagrindinę vakcinų apibrėžties dalį. Jo interneto svetainėje niekur neberasite teiginio, kad vakcina „stimuliuoja žmogaus imuninę sistemą, kad ji sukurtų imunitetą konkrečiai ligai ir apsaugotų žmogų nuo ligos“. Tačiau 2015 m. Pasaulio sveikatos organizacijos dokumente (pdf) cituojamas ankstesnis CDC vakcinos apibrėžimas.

COVID-19 vakcinos nesukuria imuniteto, apsaugančio paskiepytus žmones nuo susirgimo šia liga. Šis faktas turėjo paskatinti CDC ir visas kitas pasaulio sveikatos apsaugos institucijas sustabdyti dabartinę skiepijimo programą ir dirbti viršvalandžius, kad būtų sukurta geresnė, veiksmingesnė ir saugesnė vakcina.

Tačiau vietoj to CDC stengiasi apgauti Amerikos žmones, tvirtindama, kad šių vakcinų misija niekada nebuvo sustabdyti koronaviruso plitimą.

Ar tai tikrai yra vakcinos?

Rugpjūčio 5 d. Dalase vykusioje CPAC diskusijoje dalyvavo trys gydytojai: Robertas Malone’as, Peteris McCulloughas ir Brooke Miller.

Malone’o teigimu, labai problemiška vadinti „vakcinomis“ bet kokias šiuo metu nuo SARS-CoV-2 naudojamas injekcijas.

Terminas „vakcina“ tradiciškai reiškia produktą, kuris užtikrina „profilaktinę apsaugą nuo infekcinės ligos“, – sakė Malone’as, gydytojas ir mokslininkas tyrėjas, kuris priklausė komandai, sukūrusiai mRNA technologiją, naudojamą kelių prekės ženklų COVID-19 injekcijose.

„Dabar turime akivaizdžių dokumentų, kad šie produktai neapsaugo nuo užsikrėtimo, viruso plitimo ar dauginimosi.“

COVID-19 injekcijos, pasak Malone’o, neatitinka vakcinos reikalavimų kriterijų.

„Ginčai yra metodas, kuriuo mes darome mokslo pažangą“, – sakė McCullough, kardiologas, viešai išreiškęs savo susirūpinimą dėl vakcinų saugumo.

Virdžinijoje dirbantis šeimos gydytojas Mileris (Miller) sakė, kad jautė didžiulį spaudimą atvirai nekalbėti apie savo nuogąstavimus dėl vakcinų saugumo ir net nekelti klausimų apie tai, ką apie COVID-19 injekcijų saugumą, veiksmingumą ir būtinybę sako vyriausybės sveikatos apsaugos pareigūnai.

„Baimė iš dalies yra verslo modelis“, – sakė Malone’as. „Turite suprasti, kad CNN gauna pelną gąsdindama mūsų vaikus ir gąsdindama mūsų vyresniuosius. Tai pelninga įmonė. Mes tai vadiname „baimės pornografija“.

Tačiau, turbūt, labiausiai visus sujaudino Danielso klausimas:

„Kodėl mes vis dar duodame žmonėms genetinį „dūrį“, kai žinome, kad tai juos žudo rekordiniais tempais?“ – klausė jis. „Kur čia sveikas protas?“

Šiame straipsnyje išsakytos nuomonės yra autoriaus nuomonė ir nebūtinai atspindi „The Epoch Times“ nuomonę. Epoch Health sveikina profesionalias diskusijas ir draugiškus debatus. 

PAREMTI infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 348

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. Lietuvis    -  2022-09-06, 15:21

  Pagarba infa.lt Tiesa turi iškilti į viršų,žmonių givybės turi būti išsaugotos !

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Adomas    -  2022-09-07, 09:59

  Petys už “ laisvę kapuose“,o vietoj atsakomybės…gauni 100eu :)))

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar pakeitus šią vyriausybę pasikeistų ekonominė situacija šalyje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Rogeris Watersas, vienas iš „Pink Floyd“ įkūrėjų parašė atvirą laišką Vladimirui Putinui

Rogeris Watersas, vienas iš „Pink Floyd“ įkūrėjų parašė atvirą laišką Vladimirui Putinui

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Apie pačią galingiausią sąmokslo teoriją

Jolanta Blažytė. Apie pačią galingiausią sąmokslo teoriją

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Apie energijos kainas kitu kampu

Apie energijos kainas kitu kampu

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Povilas Pinelis. Ar korupcija – tik Kaune?

Povilas Pinelis. Ar korupcija – tik Kaune?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys: Sistema ir vartojimas, kaip valdymo priemonė

Arvydas Daunys: Sistema ir vartojimas, kaip valdymo priemonė

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Apie gyvą žmogų

Apie gyvą žmogų

atsiliepimų 9 Skaityti visą įrašą
    „Laisvės partija“ ne pati sugalvojo „sutikimo seksui“ įstatymą – tai ES projektas

„Laisvės partija“ ne pati sugalvojo „sutikimo seksui“ įstatymą – tai ES projektas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Sutikimo PIŠtis (SPIŠ) konvencija

Algimantas Rusteika. Sutikimo PIŠtis (SPIŠ) konvencija

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Mes klystame, manydami, kad mūsų dauguma

Arvydas Daunys. Mes klystame, manydami, kad mūsų dauguma

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Čiau, Europa, čiau

Jolanta Blažytė. Čiau, Europa, čiau

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Slovakijos ministras: Ką šiandien reiškia būti konservatoriumi

Slovakijos ministras: Ką šiandien reiškia būti konservatoriumi

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Herkus Baranauskas-Deltuvis. Drakonas mirė. Tegyvuoja drakonas?

Herkus Baranauskas-Deltuvis. Drakonas mirė. Tegyvuoja drakonas?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    E.Gentvilas: „net Seimo Pirmininkė nesakė, kad šiandien į kiemą buvo įmesti Molotovo kokteiliai. Kodėl nieks nekalba?“

E.Gentvilas: „net Seimo Pirmininkė nesakė, kad šiandien į kiemą buvo įmesti Molotovo kokteiliai. Kodėl nieks nekalba?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Į Lietuvą per ES vykstantiems Rusijos piliečiams – sugriežtinta kontrolė

Į Lietuvą per ES vykstantiems Rusijos piliečiams – sugriežtinta kontrolė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

kas bus tam Radekui Sikorskiui,Lenkijos vardu padekojusiam JAV uz diversija!?...

kas bus Radikui Sikorskiui,kuris,Lenkijos vardu,podekojo JAV uz diversija!?...

tie duomenys jaucia? O gal visai ne jautrus,gal tik isteriski?...

nezinia del rytdienos,panika sejancios MIP ir valdzios - tobula zmoniu naikinimo masina!...

apsiriko,dekodami JAV uz NS sunaikinima!? Juk aiskiai gi dekojo per ju NP atidaryma!...

2050 aisiais!? Na ir optimistai,skia!...

Tik ka veike jusu laivai ir narai prie Bornholmo!?...

reikia,o atsaukti visai! Ir grazinti energetika Valstybei,nes tai daug didesnis jos saugumo garantas,nei kariuomene!...

v

cia vienas is irasu, facebook.com/100075498703316/videos/482137550490841/?t=5...

Saugi ir patvirtinta 100 prc apsaugo. Tikėkite mokslu, reikės tik vienos. Kai pakankamai ilgai kartoji...

Tai k š aiškiai, pasakė: jūs nieko neturėsite ir būsit laimingi, kas rašinėlyje ir atsispindi......