• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Į Darbo partijos pirmininko postą, skirtingai nei TS-LKD, yra du kandidatai, vienas jų – Marijus Velička

Į Darbo partijos pirmininko postą, skirtingai nei TS-LKD, yra du kandidatai, vienas jų – Marijus Velička

03 rugpjūčio
06:50 2022
Marijus Velička

darbopartija.lt nuotr.

Darbo partijos pirmininko pavaduotojas, l.e.p. rinkimų štabo vadovas, advokatas Marijus Velička antradienį pranešė apie savo kandidatūrą į Darbo partijos pirmininko postą. Antrasis pretendentas į partijos pirmininko postą yra  Andrius Mazuronis.

Primename, kad dabartinis TS-LKD pirmininkas, Gabrielius Landsbergis, per pastaruosius partijos vadovo rinkimus konkurentų neturėjo – visi kandidatavę – vėliau atsiėmė savo kandidatūras didžiausio Lietuvos Anūko naudai. Jis mat labiausiai patyręs ir nusipelnęs.

Tuo tarpu Marijaus Veličkos pastangomis buvusio „Galimybių paso“ teisėtumą nagrinės Konstitucinis teismas. Plačiau apie tai…

Kreipimesi į partijos narius M. Velička rašė:

„Sveiki mieli darbiečiai,

Šiandien kreipiuosi į Jus su sprendimu dėl kurio ilgai galvojau bei tariausi su mūsų garbės pirmininku Viktoru Uspaskich. Tik užsitikrinęs jo pritarimą ir gavęs pažadą, jog visais klausimais galėsiu tikėtis jo išminties ir patarimo, jei būsiu išrinktas,  aš apsisprendžiau dalyvauti Darbo partijos pirmininko rinkimuose.

Mūsų partijoje yra daug garbių, patyrusių ir nuoširdžiai darbui atsidavusių žmonių. Turėjau dvejonių ar sugebėsiu suvienyti partiečius sėkmingai plušančius Seime, savivaldybėse ar regionuose. Tačiau paragintas garbės pirmininko ir daugelio kolegų, supratau, jog esu komandos žmogus ir noriu bei galiu dirbti kartu su jumis visais. Galiu vesti šaunią darbiečių komandą – atversti naują Darbo partijos puslapį šiais Lietuvai labai įtemptais ir sunkiais laikais. Turiu ryžto, patirties ir sugebėjimų darbais, o ne žodžiais įrodyti, jog mūsų partija ne politinis nykštukas istorijos paraštėse.

Esu tikras, jog kolegų dirbančių įvairiuose politiniuose lygmenyse, pasiūlymai yra verti būti įgyvendinti, o mūsų rinkėjai būti apginti prieš rėksmingą ir nepastovų liberalizmo triukšmą, kad mūsų vertybės būtų tinkamai atstovaujamos cirku virtusioje valdžioje, „laikų“ ieškančioje žiniasklaidoje ir vis labiau pasimetusioje ir įsitempusioje visuomenėje.

Kaip žinote, aš kaip ir Jūs, esu tradicinių vertybių šalininkas. Man nekyla klausimų kas yra šeima ir kas yra žmogiškumas, kas yra vyras ir moteris,  o kas tik neatsakingas liberalus populizmas siekiant trumpalaikės naudos.

Aš esu advokatas, kuris matė daug gyvenimo užkulisių ir tikrai nebūsiu tas, kuris pritars  narkotikų legalizavimui, net jei jie vadinami „lengvaisiais“. Aš turiu aiškų supratimą apie valstybės pamatą – tai yra Lietuvos dirbantys žmonės, kurie savo darbu,  o ne tuščiais žodžiais maitina tautą. Aš matau mūsų visų tėvus ir motinas, kurie nuvargę sunkų gyvenimą ir pastatę mus ant kojų, dabar turi pusbadžiu vargti savo paskutines dienas. Aš esu ne iš „Vilniaus klano“ ir todėl puikiai žinau kuo gyvena ne sostinės žmonės. Darbų yra tiek daug, bet tam mes ir esam Darbo partija, kad dirbtumėm savo žmonių labui.

Aš laikausi aiškių ir skaidrių vertybių, todėl tvirtai galiu Jums pareikšti, kad šios pamatinės mūsų organizacijos – Darbo partijos nuostatos, man einant pirmininko pareigas nesikeis ir bus stiprinamos. Kompromisų su sąžine negali būti ir tai aš Jums pažadu tvirtai.

Tie kurie nori su manim padiskutuoti apie mūsų partijos ateitį ar turi man pasiūlymų bei patarimų, kviečiu Jus diskusijai Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Mielai atvyksiu ir į bet kurio miesto skyriaus susirinkimą. Drąsiai skambinkite man mob. 8659 99878, ar rašykite el. paštu marijusvelicka@gmail.com. Atsakysiu į kiekvieną Jūsų klausimą.

Iki pasimatymo bičiuliai“.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 150

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. VŽA    -  2022-08-03, 08:42

  Balsuočiau už M. Veličką jau vien už tai, kad jis mąstantis žmogus, – dėl įteisinimo lytinių iškrypimų ar narkotikų jam nekyla klausimų. Tik tokios asmenybės turi būti partijų pirmininkais, Seimo ir Vyriausybės nariais.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Taip    -  2022-08-03, 12:38

  Tik už M.Velicka.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Bus visuotinis sekimas Ir įslaptintas, ir viešas — Tai didžiausias pasiekimas, Likviduojant liaudies priešus....

O jums jokie įvykiai nesiriša žiemos pabaiga ir kovidlas kaip su diena dingo Lenkijos pasienyje!!!...

Antsnukiai yra neišvengiamas paklusnumo fašistinei valdžiai ženklas. Nesvarbu, kad nesulaiko virusų. O baisiausi šiame reikale...

Kadangi kovydo nera ir nebuvo niekada tai lai eina jie visi nx su savo kaukem...

Didysis perkrovimas. Planetos lygiu. Visa tai žaidimas. Depopuliacija ;)....

Rieda džiaugsmo ašaros..dar ne viskas prarasta lietuvoj ❤😇🙏 Ačiū atlikėjams !!! Ačiū žmonėms , kad...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....