• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

V.Zelenskio biuro patarėjas A. Arestovičius teigiamai vertina SSSR ir sako, kad tai buvo ukrainiečių kūrinys

V.Zelenskio biuro patarėjas A. Arestovičius teigiamai vertina SSSR ir sako, kad tai buvo ukrainiečių kūrinys

15 liepos
08:30 2022

A.Arestovičius | vaizdo įrašo kadras

Interviu Rusijos opozicijos rašytojui Dmitrijui Bykovui Ukrainos prezidento biuro vadovo patarėjas Aleksejus Arestovičius prisipažino, kad teigiamai vertina istorinį Sovietų Sąjungos vaidmenį ir nori, kad Ukraina iš jos perimtų tai, kas geriausia.

Liepos 10 d. A. Arestovičius „YouTube“ paskelbė interviu vaizdo įrašą. Per keturias dienas jį peržiūrėjo daugiau nei 730 tūkst. žmonių.

Arestovičius ir Bykovas pokalbį apie SSRS pradėjo nuo sovietinės mokslinės fantastikos: brolių Strugackių ir Ivano Jefremovo kūrinių, filmų „Per erškėčius į žvaigždes“ ir „Svečias iš ateities“. Pokalbis apie mokslinę fantastiką atvedė juos prie istorinių SSRS vertinimų. Ir Arestovičius buvo visiškai teigiamai nusiteikęs Sovietų Sąjungos atžvilgiu.

„Šioje teritorijoje dar nesame išradę nieko geresnio už Sovietų Sąjungą“, – pareiškė Ukrainos politikas.

Dmitrijus Bykovas atsakė, kad jei Arestovičius pradės girti SSRS, jam tuoj pat bus „papasakota apie Ukrainos kolonizavimą“.

„Kolonizacijos nebuvo. Tai visiška nesąmonė“, – pareiškė Arestovičius. – Ukrainiečiai sukūrė Rusijos imperiją ir Sovietų Sąjungą. Jei norite nagrinėti šią temą, neturėtumėte užimti aukos pozicijos, turite suprasti, kad Sąjungą sukūrėme mes. Ukrainiečiai valdė Sovietų Sąjungą geriausiu jos laikotarpiu (Dniepropetrovsko klanas): 1964-1982 m. jie atliko lemiamą vaidmenį visame, kas buvo gera, – kosmonautikoje, visame, kas darė Sąjungą teigiamą. Tai buvo didžiulis eksperimentas, kuriuo siekta sukurti alternatyvų, geresnį pasaulį. Kad ir ką sakytume, dar nėra buvę tiek daug vaikų literatūros, vaikų kino, kuriame būtų aiškiai išreikšta į ateitį orientuota perspektyva.“

Arestovičius išreiškė įsitikinimą, kad Ukraina ir ukrainiečiai suvaidino svarbų vaidmenį egzistuojant sovietinei valstybei ir kad Putino ketinimai atgaivinti SSRS nebus įgyvendinti be Ukrainos.

„Sovietų Sąjunga – tai pusiau Ukrainos, su šia varomąja jėga. Tačiau neįmanoma sukurti naujos imperijos ar Sovietų Sąjungos senąja prasme. Jie mano, kad Sąjunga kuriama ten, kvailiai, Kremliuje, be Ukrainos. Kas antras sovietų armijos karininkas buvo ukrainietis. Be Ukrainos Rusija nėra laimėjusi nė vieno karo, išskyrus karą su Gruzija 2008 m., ir tai ne iki galo“, – kalbėjo Ukrainos politikas, pažymėjęs, kad pagal psichotipą jis yra sovietinis moksleivis ir neketina keistis: „Nėra nieko geresnio už tokį gyvenimo būdą.

Pokalbio pabaigoje Arestovičius prasitarė, kad jo teiginiai nesulauks auditorijos daugumos pritarimo.

„Aš labai stambiai „užsirausiu“. Kai pasirodys ši laida, kils didelė neapykantos banga“, – pripažino Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 481

Žymos

Atsiliepimų 7

 1. Liusenkos gerbėjas    -  2022-07-15, 08:35

  Beveik teisingai. Todėl Putinas ir ima Ukrainą, nes be jos neatkurs TSRS:) Dabar ir Landzbergiams nebepatiks Liusenka su savo išvedžiojimais. Jis yra tiesiog „pyzdabolas“, bele pašnekėti.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Hm    -  2022-07-15, 08:58

  CCCP buvo geresnis darinys nes prie Rusijos buvo dar 15 respublikų, o kai Rusija paliko viena, pasimatė nuogas užupakalis…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Myndė    -  2022-07-15, 10:05

  Nuogas užpakalis pasimatė Ukrainai. Iš pradžių 20 metu vogė tai, ką sukūrė TSRS metais, o kai viską išvogė – pasidavė jankiams. Dabar gamina patrankų mėsą.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Hm    -  2022-07-15, 11:38

   Rusai gamino ukrainiečiai vogė??? Tai kodėl dabar Rusija net vinių pati pasigaminti nesugeba, apie automobilių pramonę net neverta kalbėti… anal – govnet

   Atsakyti į šį komentarą
   • Myndė    -  2022-07-15, 15:20

    Apie 1990 Ukrainą pagal potencialą lygino su Prancūzija. Apie 2020 ta pati Ukraina vadinama Europos Somaliu ir užtikrintai pirmauja pagal korupcijos lygį. Bet kam aš čia aiškinu…

 4. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-07-15, 11:39

  Oi, o juk Lietuvos vadovas V.Lansdbergis sugriovė Tarybų Sąjungą. Tai kaip čia dabar išeina , sugriovė Ukrainos sukurta Sovietų Sąjungą?;);)

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Vidmantas    -  2022-07-28, 10:49

  is arestoviciaus didesnio YDIJOTYZMIAUS net sunku buvo insivaizduot , bet YDIJOTIZMUI tai ner ribu

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Bus visuotinis sekimas Ir įslaptintas, ir viešas — Tai didžiausias pasiekimas, Likviduojant liaudies priešus....

O jums jokie įvykiai nesiriša žiemos pabaiga ir kovidlas kaip su diena dingo Lenkijos pasienyje!!!...

Antsnukiai yra neišvengiamas paklusnumo fašistinei valdžiai ženklas. Nesvarbu, kad nesulaiko virusų. O baisiausi šiame reikale...

Kadangi kovydo nera ir nebuvo niekada tai lai eina jie visi nx su savo kaukem...

Didysis perkrovimas. Planetos lygiu. Visa tai žaidimas. Depopuliacija ;)....

Rieda džiaugsmo ašaros..dar ne viskas prarasta lietuvoj ❤😇🙏 Ačiū atlikėjams !!! Ačiū žmonėms , kad...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....