infa.lt

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis” laimėjo jau trečią teismą prieš R. Šimašių ir Vilniaus savivaldybę (video)

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis” laimėjo jau trečią teismą prieš R. Šimašių ir Vilniaus savivaldybę (video)

01 liepos
09:32 2022

Facebook nuotrauka

Birželio 28 d. paskelbta Vilniaus Apygardos administracinio teismo, trijų teisėjų kolegijos nutartis dėl Vilniaus savivaldybės administracijos sprendimo, atšaukti dar sausio 10 d. suderintą asociacijos „Lietuvos Šeimų Sąjūdis” organizuojamą Šeimų renginį – „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022”.

Šiame sprendime Teismas tenkina skundo pareiškėjo (LŠS) prašymą pripažinti negaliojančiu R.Šimašiaus vadovaujamos Vilniaus savivaldybės sprendimą, pilnai tenkinti pareiškėjo (LŠS) ieškinį ir priteisti bylinėjimosi išlaidas.

Turint omenyje, kad skundas buvo paduotas dar kovo mėnesį – LŠS tikėjosi jo išnagrinėjimo dar iki įvykstant renginiui, kas būtų sudarę galimybę jį surengti Vingio parke, kaip ir buvo numatyta.

Teisėjų kolegijos vertinimu, Įsakymas [atšaukti renginio suderinimą – infa.lt] yra pagrįstas prielaidomis. Prielaidos nagrinėjamu atveju nėra įrodytos, nustatyta priešingai”

„Dar kart pabrėžtina, jog atsakovė (savivaldybė), norėdama įsitikinti dėl galimos grėsmės visuomenei bei valstybės saugumui, nesikreipė į atsakingas valstybės institucijas dėl išvados pateikimo, bet rėmėsi pavienių asmenų skelbiamais įrašais socialiniuose tinkluose.”, rašoma teismo nutartyje.

infa.lt primena, kad sprendimą atšaukti LŠS renginio suderinimą priėmė asmeniškai Vilniaus meras Remigijus Šimašius, savo Facebook paskyroje paskelbęs, dar gerokai prieš oficialiai priimtą savivaldybės administracijos sprendimą, jog šį suderinimą atšauks, prisigalvojęs atvirų niekų karo Ukrainoje fone.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 288

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-07-01, 11:41

  Lietuva stebuklų laukas ir gerovė tokiems politikams kaip šimašius. Kuriems negresia jokia atsakomybė už pažeidimus netgi tuomet kai tai jau pripažįsta net teismai. O juk tokių politikų kaip šimašius kurie pažeidinėja įstatymus, meluoja , šmeižia visuomenininkus, šeimas kurios taikiai renkasi protestuoti arba paminėti Šeimos dieną neturėtų būti ne tik valdžioje , bet ir Seime. Tai jau dugnas. Šimašius rodo savo galią nes jis valdžioje ir tuo akivaizdu piktnaudžiauja. Kodėl jam teisiškai nėra jokios atsakomybės?Ogi todėl kad tai Lietuva, kurioje valdžiai galima be tautos sutikimo įvesti bet kokius nutarimus, įstatymus, net jeigu tai prieštarauja Konstitucijai. Tauta neturi jokio balso, o jeigu kas jį parodo apšaukiamas vatniku ir būtinai pabrėžiama kad Ukrainoje vyksta karas, todėl nevalia Lietuvoje reikšti savo kitokią nuomonę nei valdžios.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. bet tai    -  2022-07-01, 16:54

  Ar vilnių valdančios komunistinės šliurės atsako už savo neteisėtus veiksmus, ar kaip buvo taip ir liko komunizmas Lietuvoje, kur partijos nariai kaip Indijos šv. karovos

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2022-07-01, 17:12

  Tai dabar Šimašių reikia paduoti į teismą dėl neturtinės žalos atlyginimo. TRYS teismai po 100 tūks., būtų LŠS 300 tūkstančių kompensacija. Tada žinotų, kaip lyt-psichiškai sąmoningai ginti…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Ir kas    -  2022-07-02, 10:09

  nuo to pasikeis!? Ogi nieko!

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Nasa i kanalizacija...

Kam tau ginklai toks kietas gali rusus špygomis užbadyti...

Amerikonu demokratinės bombos...

Durnių ir bažnyčioja muša....

Ai jai jai jai. :D sankcijų, daugiau sankcijų! px kad nei viena nuo 2014 neturėjo...

Baisu gabriuk...

sėkmės vyrai...

Nebus. Rusų kol kas dar niekas nenukariavo....

Būdamas policininko vietoje, tuos priedebilius lupčiau su dviem bananais, iš abiejų rankų ir nuo dūšios....

Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...