• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ laimėjo jau trečią teismą prieš R. Šimašių ir Vilniaus savivaldybę (video)

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ laimėjo jau trečią teismą prieš R. Šimašių ir Vilniaus savivaldybę (video)

01 liepos
09:32 2022

Facebook nuotrauka

Birželio 28 d. paskelbta Vilniaus Apygardos administracinio teismo, trijų teisėjų kolegijos nutartis dėl Vilniaus savivaldybės administracijos sprendimo, atšaukti dar sausio 10 d. suderintą asociacijos „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ organizuojamą Šeimų renginį – „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022“.

Šiame sprendime Teismas tenkina skundo pareiškėjo (LŠS) prašymą pripažinti negaliojančiu R.Šimašiaus vadovaujamos Vilniaus savivaldybės sprendimą, pilnai tenkinti pareiškėjo (LŠS) ieškinį ir priteisti bylinėjimosi išlaidas.

Turint omenyje, kad skundas buvo paduotas dar kovo mėnesį – LŠS tikėjosi jo išnagrinėjimo dar iki įvykstant renginiui, kas būtų sudarę galimybę jį surengti Vingio parke, kaip ir buvo numatyta.

Teisėjų kolegijos vertinimu, Įsakymas [atšaukti renginio suderinimą – infa.lt] yra pagrįstas prielaidomis. Prielaidos nagrinėjamu atveju nėra įrodytos, nustatyta priešingai“

„Dar kart pabrėžtina, jog atsakovė (savivaldybė), norėdama įsitikinti dėl galimos grėsmės visuomenei bei valstybės saugumui, nesikreipė į atsakingas valstybės institucijas dėl išvados pateikimo, bet rėmėsi pavienių asmenų skelbiamais įrašais socialiniuose tinkluose.“, rašoma teismo nutartyje.

infa.lt primena, kad sprendimą atšaukti LŠS renginio suderinimą priėmė asmeniškai Vilniaus meras Remigijus Šimašius, savo Facebook paskyroje paskelbęs, dar gerokai prieš oficialiai priimtą savivaldybės administracijos sprendimą, jog šį suderinimą atšauks, prisigalvojęs atvirų niekų karo Ukrainoje fone.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 216

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-07-01, 11:41

  Lietuva stebuklų laukas ir gerovė tokiems politikams kaip šimašius. Kuriems negresia jokia atsakomybė už pažeidimus netgi tuomet kai tai jau pripažįsta net teismai. O juk tokių politikų kaip šimašius kurie pažeidinėja įstatymus, meluoja , šmeižia visuomenininkus, šeimas kurios taikiai renkasi protestuoti arba paminėti Šeimos dieną neturėtų būti ne tik valdžioje , bet ir Seime. Tai jau dugnas. Šimašius rodo savo galią nes jis valdžioje ir tuo akivaizdu piktnaudžiauja. Kodėl jam teisiškai nėra jokios atsakomybės?Ogi todėl kad tai Lietuva, kurioje valdžiai galima be tautos sutikimo įvesti bet kokius nutarimus, įstatymus, net jeigu tai prieštarauja Konstitucijai. Tauta neturi jokio balso, o jeigu kas jį parodo apšaukiamas vatniku ir būtinai pabrėžiama kad Ukrainoje vyksta karas, todėl nevalia Lietuvoje reikšti savo kitokią nuomonę nei valdžios.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. bet tai    -  2022-07-01, 16:54

  Ar vilnių valdančios komunistinės šliurės atsako už savo neteisėtus veiksmus, ar kaip buvo taip ir liko komunizmas Lietuvoje, kur partijos nariai kaip Indijos šv. karovos

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2022-07-01, 17:12

  Tai dabar Šimašių reikia paduoti į teismą dėl neturtinės žalos atlyginimo. TRYS teismai po 100 tūks., būtų LŠS 300 tūkstančių kompensacija. Tada žinotų, kaip lyt-psichiškai sąmoningai ginti…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Ir kas    -  2022-07-02, 10:09

  nuo to pasikeis!? Ogi nieko!

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...

Kai žlunga pfaizergeitas, tai ir ne to grirbsies!...

Liūdna tiesa!...

Paxlovid uždraudė todėl kad nenori jūsų gydyti.MANAU JŲ MELO LAIKAS JAU PRIEJO FINIŠA ! Netylėkite...

Pagarba Jolantai,kuri žadiną liaudį, užhipnotizuotą pasakomis apie GEROVĘ !!! Po Nulio !!!...

Nei jis serga nei jis skiepyjosi. Šūdų malūnas. Čia tik avims akirta...

O kodėl mes negaunam vaistų Paxlovid, tik surūgusias vakcinas. Ačiū Pišei......