• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Iš Vokietijos kilęs ISIS teroristas per Facebook pardavinėja sekso verges

Iš Vokietijos kilęs ISIS teroristas per Facebook pardavinėja sekso verges

13 liepos
01:01 2016

de.awdnews.com

vergė už 8000 $

„Visiems broliams, kurie ketina sau nusipirkti vergę. Štai ši kainuoja 8000 $“.

„Islamo valstybės“  teromilicija brutaliai elgiasi su režimo priešininkais. Visų pirma prieš mažumas, ypatingai prieš jasidus, su kuriais džihadistai elgiasi ypač žiauriai. Džihadistai moteris prilygina prekei. Jos parduodamos ir su jomis elgiamasi kaip su galvijais. Jei moterys priešinasi, joms gresia mirtis. Prieš metus iškilo į viešumą faktas, kad 19 jasidžių moterų buvo nužudytos, nes nesutiko turėti lytinių santykių su ISIS kovotojais, rašoma vokiečių de.awdnews.com tinklapyje.

Moterys už 1€

Taipogi teroristai prekiauja sekso vergėmis. Tūkstančiai moterų laikomos nelaisvėje ir jomis prekiaujama „mergaičių turguje“. Kaip rašė „Iraqi News“ už moteris siūlomos „juokingos“ kainos. Kaip pasakoja laikraščiui Risala Shirkani, žmogaus teisių aktyvistė, būna, kad jasidės moterys parduodamos už 1 €u. Ramadano pabaigos proga IS kovotojai gavo sekso verges dovanų. mergaičių turgus, teoristų vergės

Iš Vokietijos kilęs ISIS teroristas prie to taip pat prikišęs nagus

Dabar teroristų milicija Facebooką atrado kaip pardavimų platformą. Vienas iš ISIS kovotojų (matomai iš Vokietijos), save pasivadinęs Abu Assa Abmani patalpino jasidžių moterų nuotraukas į Facebooką, kurias jis atvirai siūlo pirkti. „Visiems broliams, kurie ketina sau nusipirkti vergę. Štai ši kainuoja 8000 $“, rašo IS teroristas Facebooke. Ir ji ne vienintelė, kurią jis siūlo internetinėje erdvėje: “ Kita sabiyah (vergė) irgi kainuoja 8000 $. Taip ar ne?“

Ekspertai šokiruoti

Steven Stalinsky, iš „Middle East Media Institute“, sukrėstas ISIS banditų elgesio be skrupulų:“ Mes matę daug brutalaus elgesio, bet turinys, kurį platina ISIS jau dvejus metus, pranoksta savo žiaurumu viską. Moterys ir mergaites pardavinėjamos kaip verges socialinėje internetinėje erdvėje, ir tai tik vienas iš pavyzdžių“.

Gerbiami skaitytojai, mums komentaruose buvo pateiktas video įrašas, iš kurio daryta straipsnyje esanti nuotrauka. Video įraše yra komentarai, jog esą, viskas yra gerokai kitaip, nei aprašoma internete, esą mergaitė verkia tik todėl, kad suklydo deklamuodama Koraną. Viskas gali būti ir taip, o gali būti ir ne, nes nė vienas iš mūsų nežinome kokiu tikslu baltoji mergaitė-europietė buvo verčiama deklamuoti eiles iš Korano musulmonų sambūryje (pati tokia nebūdama) ir kas jai grėsė už padarytą klaidą. Taip pat mes nežinome iš kur tie musulmonai pagrobė tą mergaitę, juk tai, kad ji ne jų giminės – matosi paprasta akimi, ir taip pat nežinome kas jos laukia, juk jos šeimos tame video įraše mes nematome.

vertė: Remigijus Sinkevičius

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.

komentarų 18

 1. Vitke    -  2016-07-18, 00:35

  Dar nesenai visas pasaulis grojo Nato raketų dūdų orkestru jog Sirijoje buvo naudojamas masinio naikinimo ginklas.taip išeina visas pasaulis norėjo padėti is. Ir ką mes db turime.mergaites pardavinėja.galvas kapoja.visame pasaulyje terorizmas.dekui demokratijai. Štai vaisiai kuriuos jūs užauginote.tikuosi Amerikai likimas atseikes su kaupu.bendrai ką čia galima kalbėti apie valstybę kuri genocido pagalba išnaikino indėnus.ir valstybė kuri rėmė opozicija kuri suede širdį siro kario.niekaip negaliu suprasti db visiems geriau miegasi kaip dėl kažkieno kaltės vaikai tapo sekso vergais.manau kas paleido is generolus iš gvantanamo turi būti išduoti jiems patiems.kad savo akimis pažiūrėtų ką padarė.ir visi tie kurie pasėjo šitą bardaka turi būti teisėmi.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. .    -  2016-07-18, 09:19

  Iš kur jis gavo tą šviesią mergaitę. Dieve, saugok ją.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. aš esu    -  2016-07-25, 00:03

  https://www.youtube.com/watch?v=STidtelO6ZQ&feature=share
  einate iš proto – eikite vieni, fanatikai…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. aš esu    -  2016-07-25, 00:07

  baikit čia maikes plėšytis – fake nuotrauka – jutubėj yra originalus ir pilnas šios nuotraukos video, kur ši mergaitė recituoja Koraną ir suklydusi, pradeda verkti. Kas jūs per žuvies protai, nesuprantu… kaip galvijai – patys kraujo ištroškę labiau už bet kokius teroristus ir puspročius. Norėjau įdėti nuorodą – portalas KAŽKODĖL neleidžia to padaryti.Atsibuskit gi pagaliau, mankurtai.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. pro    -  2016-07-25, 07:12

  >>Aš esu – o iš kur manai jie ją gavo? Gal patys pasigimdė? Šviesiaplaukę europietę, kuri cituoja Koraną? Bet kuriuo atveju tai pagrobtas iš tėvų vaikas, o ką jie daro su mergaitėmis ir moterimis iš kitų tautų – niekam nėra paslaptis.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. crew    -  2016-09-12, 16:27

  o ar pastebejot kad ten vien vyrai ir tik viena sviesi mergaite, nezinau ka ji ten daro viena tarp babaju bet tikrai ne ten jos gimtine

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


 • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
 • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
 • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Iš Vokietijos kilęs ISIS teroristas per Facebook pardavinėja sekso verges* - nuoroda: https://infa.lt/7433/is-vokietijos-kiles-isis-teroristas-per-facebook-pardavineja-sekso-verges/