• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Priskirti Kanados mokyklai pabėgėliai priekabiauja prie jaunų mokinukių

Priskirti Kanados mokyklai pabėgėliai priekabiauja prie jaunų mokinukių

05 liepos
01:01 2016

redice.tv

pabėgėliai

Vienos Kanados vidurinės mokyklos personalo susirašinėjimas atskleidė, jog mokymosi įstaigos administracija kiek galėjo bandė integruoti į mokyklą sirų pabėgėlius, kurie, kaip parnešama, tyčiojosi iš moksleivių, grasino mokytojams, o taip pat priekabiavo prie jaunų merginų.

Tarptautinio mokyklos skyriaus vadovo elektroniniame laiške reiškiamas nerimas tuo, jog teroristinės atakos Briuselyje kels „stimuliuojantį efektą“ besimokančiųjų-pabėgėlių“ atžvilgiu, praneša redice.tv.

Gavusi informaciją apie įvykius Fredericton vidurinėje mokykloje, Kanados New Brunswick – regione, aktyviai apgyvendinamame tūkstančiais sirų pabėgėlių – šalies informacinė agentūra TheRebel nusiuntė ten užklausą dėl problemų, susijusių su sirais imigrantais ir jų integracija.

Kaip atsakymą agentūra gavo virš 2 tūkstančių 700 dokumentų. Dėl didelio laiškų skaičiaus TheRebel nutarė šią savaitę pateikti keletą atskirų ataskaitų savo šou „The Hunt“ programoje.

Kaip pranešama viename elektroniniame laiške, du sirai imigrantai, 19 ir 20 metų amžiaus atvirai nepakluso mokytojams, „ypač, kai kalba ėjo apie mergaites, dalyvavusias užsiėmimuose, o taip pat grubiai persekiojo kitus moksleivius“.

Vienas mokyklos darbuotojų pranešė apie „problemas, susijusias su lytiniais/amžiaus skirtumais, kurie atrodo yra svarbūs minimiems sirams – ypač jauniems vyresnio amžiaus žmonėms, kai kalba eina apie jų jaunesnes seseris“.

Kitame laiške kalbama, jog studentai buvo įžeisti tuo, kad pabėgėliai švaistėsi aiškiai išreikštomis seksualinio pobūdžio užuominomis savo bendraklasių atžvilgiu.

Taip pat vienoje ataskaitoje pranešama apie vieno mokytojo susirūpinimą dėl pastovaus tyčiojimosi iš pabėgėlių pusės prieš studentus žydus. seksualinis priekabiavimas

Kitame laiške pranešama, jog vienas pabėgėlių pavadino granatsvaidį RPG savo mėgiamu žaisliuku. Pabėgėlių apklausa parodė, jog truputį mažiau nei 20 procentų iš jų palaiko prievartą prieš moteris šeimoje ir priverstinius abortus.

Informacija, kuri paskatino TheRebel pradėti tyrimą, pagrįsta mokyklos moksleivių tėvų įrašu Facebook, kur buvo pranešta, jog į mokyklą buvo priimti „ 22 metų amžiaus musulmonai pabėgėliai ilgomis barzdomis, sudėti tvirčiau, nei ledo ritulio komandos nariai“, kurie „kimba prie 14-15 metų amžiaus mergaičių ir tyčiojasi iš kitų moksleivių“.

Tėvai papildė, jog „kanadiečiai vaikinai labai sutrikę ir nusiminę, bet bijo pasakyti kažką prieš (jie žino kiek gali būti pavojinga pagarsėti rasistu).

Anksčiau jau buvo pranešta apie tai, kaip Kanados laikraštis atsisakė paskelbti pranešimą, apie sirų pabėgėlių įžeidinėjimus moksleiviams. Vėliau mokyklos personalas patvirtino TheRebel informaciją apie elgesio normų pažeidimus mokymosi įstaigoje.

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute. Jūsų parama mums labai padėtų dirbti toliau..

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 390

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...