• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Civilizacijos kova prieš moteris užsibaigė visiška pergale!

Civilizacijos kova prieš moteris užsibaigė visiška pergale!

03 liepos
15:01 2016

wedun26

Illusion VR moterimsKaip, greičiausiai, visi ir taip žino, mūsų civilizacija pastarąjį pusę amžiaus ryžtingai ir be kompromisų kovoja prieš moteris. Ilgus tūkstantmečius žmonės, praktiškai gyveno moterų vergijoje! Moterys gamino valgį, skalbė, tvarkėsi ir karaliavo lovoje. Faktiškai – jos buvo namų ir vyrų šeimininkėmis, vyrams tik atnešant namo grobį iš išorinio pasaulio.

Nors matriarchatas niekam nepatiko, – žmonės buvo priversti nusilenkti ir kentėti savo vergišką dalią dėl skanesnio kąsnio, jaukumo namuose ir nakties glamonių. Pasiekęs pilnametystę žmogus išsirinkdavo sau jungą ir nuolankiai eidavo su juo prie altoriaus: pasiduoti į vergiją iki gyvos galvos.

Tačiau, maždaug prieš pusamžį, apdovanoti intelektu ir sugebantys naudotis techniniu pranašumu žmonės, užleido į vergovinio matriarchato sistemą didelę storą torpedą: sugalvojo greitą maistą (Fast Food) ir skalbimo mašinas.

Ir sistema sudrebėjo iki pamatų!

Nuo šiol bet kuris žmogus, bet kuriuo dienos ar nakties momentu galėjo gauti maisto bet kurioje užkandinėje, faktiškai prie bet kurio kampo, o drabužius ir patalynę jam skalbė nekalbus ir paklusnus robotas, nereikalaujantis naujų suknelių, kailinių, važiuoti pas mamą ir/ar eiti į teatrą savaitgaliais. Problema su nešvariais indais tapo lengvai išsprendžiama vienkartinių puodelių, lėkščių, šakučių ir t.t. pagalba. Panaudojai – išmetei. O atskiriems estetams ateityje buvo sugalvotos indų plovimo mašinos.

Pagrindinių žmogaus poreikių patenkinimas techniniais sprendimais privertė matriarchato sistemą susvyruoti iš esmės – žmonės suprato, kad atsiduoti į moters vergovę visiškai nėra būtina!

Santuokų skaičius iškart smuko, užkietėjusių senbernių skaičius ėmė augti geometrine progresija, žmonės vis dažniau ir dažniau ėmė nusimesti vergišką jungą, atsisakydami iki gyvos galvos tarnauti vienintelei šeimininkei.
Betgi viena, – tačiau pagrindinė problema likdavo neišspręsta: moteriškos glamonės, seksas, meilė, kūniškas artumas.

Kartas po karto, mindamas ant gerklės savo laisvės siekiui, žmogus vėl iškeliaudavo į realybės minų lauką, į laukines atviros visuomenės džiungles ieškodamas šeimininkės, kuri už keletą bokalų vyno, linksmą diskusiją ar kelionę į kurortą galėdavo padėti pasiekti pagrindinio instinkto patenkinimą. Tačiau labai dažnai tokios medžioklės pasekoje, grobiu pasirodydavo besąs pats žmogus: būdavo pagaunamas, pavergiamas, įkinkomas į tarnystės moteriai jungą.

Tačiau dabar viskas praeityje!!!

kostiumasJaponijoje galų gale sukurtas ir jau pasiekė prekystalius pilno poveikio technologinis kostiumas seksui virtualioje realybėje – Illusion VR! Virtuali realybė

Komplektas sudarytas iš automatizuoto masturbatoriaus, daviklių-stimuliatorių, kurie tvirtinami prie viso kūno, dirbtinės krūtinės ir virtualios realybės šalmo. Illusion VR apskaičiuotas prijungimui prie personalinio kompiuterio ir sinchronizuoja savo darbą su tuo, kas vyksta erotiniame vaizdo žaidime.

Nuo šiol, tik kartą užmokėjęs 400 dolerių, žmogus galės kiek tik panorėjęs kartų gauti neribotą skaičių, bet kokios išvaizdos, komplektacijos ir temperamento moterų – prie viso to, net neiškeldamas kojos iš namų!

O pasitenkinęs – paprastai išjungti partnerę, nė trupučio nesirūpindamas jos interesais ir pageidavimais.

Tokiu būdu, žmogiškosios civilizacijos kova prieš moteris eina į pabaigą, pasibaigdama pilna ir negrįžtama civilizacijos pergale!

Moterys daugiau nebereikalingos!!!

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute. Jūsų parama mums labai padėtų dirbti toliau..

1 Atsiliepimas

  1. paulius    -  2016-07-03, 21:07

    „civilizacija“ galutinai triunfuos prieš moteris kada bus sukurta žmogaus gyvybė mėgintuvėlyje, tada moteris, kaip vaikus išnešiojantis ir gimdantis organizmas, taps nereikalingas. Bet tai bus išsigimusi žmonija, kurioje neliks meilės jausmo, o žmogaus gyvybė mėgintuvėlyje bus jau įkainota tam tikra suma…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Civilizacijos kova prieš moteris užsibaigė visiška pergale!* - nuoroda: https://infa.lt/7233/civilizacijos-kova-pries-moteris-uzsibaige-visiska-pergale/