infa.lt

Nenumatytos mRNR vakcinų nuo COVID-19 pasekmės

Nenumatytos mRNR vakcinų nuo COVID-19 pasekmės

15 kovo
06:30 2022

MIT mokslininkės Stephanie Seneff straipsnis „Blogesnis už ligą: kai kurių galimų nenumatytų mRNR vakcinų prieš COVID-19 pasekmių apžvalga“, paskelbtas Tarptautiniame skiepų teorijos, praktikos ir tyrimų žurnale bendradarbiaujant su daktaru Gregu Nighu, vis dar yra vienas iš geriausi ir išsamiausi daugelio galimų nenumatytų mRNR genų perdavimo technologijų, neteisingai vadinamų „COVID vakcinomis“, pasekmių aprašymai, skeliami amerikiečių portale Epoch Times (epochos laikas):

2021 m. gruodžio 9 d. jų darbas buvo perspausdintas Townsend Letter, Alternatyviosios medicinos eksperto laiške. Seneff, Ph.D., vyresnioji MIT mokslininkė, daugiau nei penkis dešimtmečius atliekanti mokslinius tyrimus MIT, didelę savo karjeros dalį skyrė glifosato pavojų ir veikimo mechanizmų tyrimui, rašo Epoch Times, vienas iš amerikiečių leidinių.

Jos dėmesys į mRNR genų perdavimo technologijų mokslą buvo nukreiptas 2020 m. pradžioje, kai buvo paskelbta operacija „Warp Speed“. Kaip pažymėta jos dokumente, daugelis veiksnių, kuriems trūko precedento, tačiau buvo įgyvendinami nepaprastai greitai, buvo šie:

 • Pirmą kartą PEG panaudojimas injekcijoms
 • Pirmasis mRNR genų perdavimo technologijos panaudojimas prieš infekcinį agentą
 • Pirmoji „vakcina“, kurioje nėra aiškių teiginių apie infekcijos, užkrečiamumo ar mirties mažinimą
 • Pirmoji koronaviruso vakcina, kada nors išbandyta su žmonėmis (ir ankstesnės koronaviruso vakcinos nepavyko dėl antikūnų priklausomo pagerėjimo – būklės, kai antikūnai iš tikrųjų palengvina infekciją, o ne nuo jos gina)
 • Pirmą kartą genetiškai modifikuotų polinukleotidų panaudojimas bendrojoje populiacijoje

Beprotiškai neapgalvotas procesas

2021 m. gegužės mėn. interviu su manimi Senefas pasakė:

„Taip greitai sukurti šią neįtikėtinai naują technologiją ir praleisti tiek daug žingsnių vertinant [jos saugą], tai yra beprotiškai neapgalvotas jų pasielgimas. Mano instinkto pojūtis, kad tai yra blogai, ir aš turėjau žinoti [tiesą].

Taigi, aš tikrai įsigilinau į žmonių, kurie sukūrė šias vakcinas, mokslinę literatūrą, o vėliau – į platesnę mokslinių tyrimų literatūrą tomis temomis. Ir aš nesuprantu, kaip šios vakcinos gali padaryti ką nors gero…

Tuo metu, praėjus vos penkiems mėnesiams nuo masinės skiepijimo kampanijos oradžios, Seneff įtarė, kad nuo COVID injekcijų žūtų daug daugiau žmonių nei pati infekcija. Šiandien, prabėgus ištisus metus, statistika yra neįtikėtinai niūri, o tai įrodo, kad jos plataus masto prognozės buvo įžvalgios.

mRNR yra šokiruojančiai pavojingi

2021 m. gruodžio 3 d. JAV vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų sistema (VAERS) užregistravo stulbinančius 927 738 su COVID injekcijomis susijusius nepageidaujamus įvykius, įskaitant 19 886 mirtis. VAERS gali gauti ataskaitas iš vakcinų gamintojų ir kitų tarptautinių šaltinių, o jų neįtraukiant, JAV teritorijose pranešta tik apie 9 136 mirusiųjų skaičių.

Iš visų pranešimų apie mirtį nuoPfizer – vienintelė įmone, kuriai JAV Maisto ir vaistų administracija suteikė visišką licenciją dar nepasiekiamai COVID injekcijai– sudaro didžiąją dalį: 13 268, palyginti su 4 894 „Moderna“, 1 651 – „Janssen“ ir 73. neskelbtam prekės ženklui.

Pfizer  vardas taip pat sudaro didžiąją daugumą hospitalizacijų po injekcijos, o vyresni nei 66 metų žmonės sudaro didžiąją mirčių dalį, 25–50 metų amžiaus grupė sudaro didžiąją dalį hospitalizacijų. Pagrindiniai šalutiniai poveikiai, apie kuriuos dabar pranešama labai daug, yra šie:

 • Persileidimai
 • Širdies problemos, tokios kaip širdies priepuoliai ir mioperikarditas
 • Trombocitopenija (mažas trombocitų skaičius)
 • Juostinė pūslelinė
 • Bello paralyžius
 • Įvairios nuolatinės negalios, iš kurių daugelis yra susijusios su neurologiniais sutrikimais

Visas šias pasekmes savo darbe numatė Seneff ir Nighas, todėl įvykiai tampa dar tragiškesni. Svarbu tai, kad apie VAERS nepakankamai pranešama, todėl šių momentų poveikis realiame pasaulyje yra daug didesnis, nei rodo šie duomenys.

Gydymas iš tiesų yra blogesnis už ligą

Skaičiavimai, kuriuos atliko COVID-19 ankstyvojo gydymo fondo vykdomasis direktorius Steve’as Kirschas ir jo statistikų komanda, rodo, kad VAERS su COVID susijusios ataskaitų duomenys yra 41 kartą mažesni. Tai yra konservatyvus įvertinimas, pagrįstas skaičiavimais, atliktais naudojant įvairius šaltinius. be paties VAERS.

Tai reiškia, kad vien JAV (naudojant tik JAV teritorijų duomenis) tikrasis mirčių skaičius gali būti artimesnis 374 576 (įskaitant tarptautines mirtis, apie kurias pranešta VAERS, mirčių skaičius būtų 815 326), o tai yra mirtys, įvykusios per kelias dienas. arba savaites po injekcijos.

Kaip savo dokumente aiškina Seneff ir Nighas, yra didžiulė priežastis įtarti, kad šios genų perdavimo injekcijos ilgainiui turės pražūtingų padarinių, dėl kurių per ateinantį dešimtmetį padaugės mirčių.

Be to, akivaizdu, rašo portalas, remdamasis tyrimų duomenimis, kad mirčių nuo pačios COVID-19 infekcijos JAV skaičius buvo labai perdėtas, nes jis pagrįstas teigiamais PGR tyrimais o net tik įtarimais dėl COVID, nesant tyrimų. Daugelis mirė nuo kitų priežasčių, nors mirties metu COVID testas buvo teigiamas.

Kirschas apskaičiavo, kad tikrasis mirčių nuo COVID-19 skaičius sudaro apie 50% pranešto skaičiaus (tai tikriausiai konservatyvu). Tai reiškia, kad nuo COVID-19 (o ne nuo COVID) mirė apie 380 000 amerikiečių, o vien per pirmuosius 11 mėnesių COVID injekcijos galėjo nužudyti daugiau nei 374 570 žmonių.

„Seneffas įtaria, kad per ateinančius 10–15 metų išvysime dramatišką prioninių ligų, autoimuninių ligų, jaunesnio amžiaus neurodegeneracinių ligų ir kraujo sutrikimų, tokių kaip kraujo krešuliai, kraujavimas, insultas ir širdies nepakankamumas, šuolį.

Kaip prognozuojama Seneff straipsnio pavadinime, atrodo, kad gydymas iš tiesų gali būti blogesnis už ligą. Tai ypač pasakytina apie vaikus ir jaunus suaugusiuosius, kurie mirė arba tapo visam laikui neįgalūs nuo tūkstančių injekcijų, o rizika mirti nuo pačios infekcijos arba būti rimtai sužalotam dėl jos yra ypač maža.

Seneff įtaria, kad per ateinančius 10–15 metų matysime dramatišką prioninių ligų, autoimuninių ligų, jaunesnio amžiaus neurodegeneracinių ligų ir kraujo sutrikimų, tokių kaip kraujo krešuliai, kraujavimas, insultas ir širdies nepakankamumas, šuolį.

Smaigalių baltymai yra pavojingiausia SARS-CoV-2 dalis

Priežastis, dėl kurios matome visas šias problemas iš COVID nuotraukų, yra ta, kad jos užprogramuoja jūsų ląsteles nuolat gaminti SARS-CoV-2 smaigalio baltymą, kuris, kaip dabar žinome, yra pavojingiausia viruso dalis. Daugelis ekspertų tai pastebėjo nuo pat pradžių, stebėdami, ką galėjo galvoti vakcinos kūrėjai, pasirinkę tai kaip antigeną savo skiepams.

Nors mRNR injekcijos gali pakenkti įvairiais būdais, viena iš pagrindinių problemų yra ta, kad jos gali per daug stimuliuoti jūsų imuninę sistemą iki nesėkmės. Apibendrinant galima pasakyti, kad jūsų ląstelėms pradėjus gaminti viruso smaigalio baltymus, jūsų imuninės ląstelės susikaupia, kad pašalintų baltymus ir patektų į jūsų limfinę sistemą. (Štai kodėl daugelis praneša apie patinusius limfmazgius pažastyse.)

Antikūnų atsakas yra jūsų humoralinio imuniteto dalis. Jūs taip pat turite ląstelinį imunitetą, kuris yra jūsų įgimtos imuninės sistemos dalis. Jūsų įgimta imuninė sistema yra labai galinga. Jei esate sveikas, jis gali išvalyti virusus nesukurdama nė vieno antikūno. Antikūnai iš tikrųjų yra antrosios pakopos poveikis, kai sugenda jūsų įgimta imuninė sistema.

Problema ta, kad jūsų įgimta imuninė sistema nebus suaktyvinta ir greičiausiai neapsaugos jūsų, jei pasiskiepysite nuo COVID-19, nes tai aplenkia visas sritis, kuriose atsiras jūsų įgimta imuninė sistema.

Paprastai įkvepiate virusą ir skatinate sekrecinių IgA antikūnų, saugančių jūsų kvėpavimo sistemą, gamybą. Kai apeinate šį poveikio būdą spustelėdami mygtuką, negaminami sekreciniai IgA antikūnai, todėl esate imlūs infekcijai.

Kaip paaiškino Ronaldas Kostoffas puikiame 2021 m. gruodžio 8 d. „Trial Site News“ straipsnyje „Skiepai nuo COVID-19: neteisinga bomba virš netinkamo tikslo netinkamu laiku“:

„Veiksminga vakcina būtų sutelkta į ląstelinį imunitetą kvėpavimo takuose ir žarnyne, kai sekretorinį IgA gamina jūsų limfocitai, esantys tiesiai po gleivinėmis, išklotomis kvėpavimo ir žarnyno traktu.

Šių limfocitų gaminami antikūnai išstumiami per gleivinės paviršių ir į ją. Taigi šie antikūnai yra vietoje, kad galėtų susidurti su oru plintančiais virusais, ir jie gali užkirsti kelią viruso prisijungimui ir ląstelių infekcijai.

Deja, pagrindiniai šiuo metu COVID-19 naudojami inokuliantai yra skirti antikūnams (IgG ir cirkuliuojančiam IgA), kurie atsiranda kraujyje. Šie antikūnai apsaugo tik vidaus organus nuo infekcinių agentų, kurie bando plisti per kraują.

Kai jums bus suleista COVID injekcija, jūsų kūnas sužadons tik IgG ir cirkuliuojantį IgA, o ne sekrecinį IgA, o šių tipų antikūnai veiksmingai neapsaugo jūsų gleivinių nuo SARS-CoV-2 infekcijos. Taigi, kaip pažymėjo Kostoffas, proveržio infekcijos, kurias dabar matome, „patvirtina esminius šios genų perdavimo technologijos dizaino trūkumus“.

„Natūrali infekcija su SARS-CoV-2 (koronavirusu) daugeliui žmonių liks lokalizuota kvėpavimo takuose“, – rašo Kostoffas. „Šiuo metu naudojamos vakcinos skatina ląsteles, esančias giliai mūsų kūne, ekspresuoti viruso smaigalio baltymą, o tai niekada nebuvo numatyta iš prigimties.

Bet kuri ląstelė, kuri ekspresuoja šį svetimą antigeną savo paviršiuje, bus užpulta imuninės sistemos, kuri apims ir IgG antikūnus, ir citotoksinius T-limfocitus. Tai gali įvykti bet kuriame organe, tačiau didžiausia žala bus gyvybiškai svarbiems organams.

Dabar matome, kad daugeliui jaunų žmonių pažeidžiama širdis, sukelianti miokarditą ar net staigų širdies sustojimą ir mirtį. Kitaip tariant, mes metame netinkamą bombą į netinkamą taikinį netinkamu laiku!

Galų gale jūsų kūnas iš esmės patikės, kad jūsų įgimta imuninė sistema sugedo. Tai bus finišas.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 691

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. anoniminis    -  2022-03-15, 07:11

  Pasekmės lengvatikiams numatytos, tik jos pasijaus po 1-3 metų…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Algimantas Rusteika. Drąsos metai

Algimantas Rusteika. Drąsos metai

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Toliau antraštės galima neskaityti

Toliau antraštės galima neskaityti

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ar Seimas tampa Lietuvos banko filialu?

Ar Seimas tampa Lietuvos banko filialu?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Tuštybės mugės

Jolanta Blažytė. Tuštybės mugės

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    ES Komisijos vadovė sukėlė skandalą, pareiškusi, jog kare žuvo 100 000 karių ukrainiečių (video)

ES Komisijos vadovė sukėlė skandalą, pareiškusi, jog kare žuvo 100 000 karių ukrainiečių (video)

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Titanų dvikova – Elonas Muskas prieš visus

Jolanta Blažytė. Titanų dvikova – Elonas Muskas prieš visus

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Prof. Ignas Vėgėlė svarsto apie „pandemijos suvaldymo“ vykdytojų teisinę atsakomybę

Prof. Ignas Vėgėlė svarsto apie „pandemijos suvaldymo“ vykdytojų teisinę atsakomybę

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Mintys apie Vydūną ir karą

Mintys apie Vydūną ir karą

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    ESG balai panašūs į Kinijos socialinio reitingo sistemą, kuria siekiama pertvarkyti visuomenę

ESG balai panašūs į Kinijos socialinio reitingo sistemą, kuria siekiama pertvarkyti visuomenę

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Bratislavos žudiko manifestas liudija, kad viskas yra kitaip nei pristato žiniasklaida

Bratislavos žudiko manifestas liudija, kad viskas yra kitaip nei pristato žiniasklaida

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Donorystė ar prekyba organais?

Donorystė ar prekyba organais?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Elektros aferistai vadovauja energetikai?

Algimantas Rusteika. Elektros aferistai vadovauja energetikai?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Linas Karpavičius. Viršūnių susitikimas klimato klausimais Egipte arba atostogos už mokesčių mokėtojų pinigus

Linas Karpavičius. Viršūnių susitikimas klimato klausimais Egipte arba atostogos už mokesčių mokėtojų pinigus

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. „Turite priešų? Reiškia jūs kažkada savo gyvenime garsiai išreiškėte poziciją“

Gintaras Furmanavičius. „Turite priešų? Reiškia jūs kažkada savo gyvenime garsiai išreiškėte poziciją“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą

kam ir kiek sugris atgal,i asmenines saskaitas....

neatmes,kai 2 trecdaliai paramos grizta i Baideno junioro saskaitas! Juk paskelbta seniai visa schema ir...

ir "Vakaru vertybes"!...

Ačiū, Gerb.Algimantai,jūsų tekstai - stiprybė mūsų sieloms(o be sveikos sielos nebus ir sveiko kūno). Pagarba...

Kažkas burbuliuoja,verda, bet nematyti to viralo virimo pabaigos.Gali būti kad taip ir neišvirs ir teks...

Taip ir kai tie degenratai sako kad jūs neigiantys mus esate tamsūs ir needukuoti suprask...

Marksizmas tai utopija n kartų įrodyta ir gyvenimo paneigta,tai graži pasaka apie visų lygybę ko...

Šeimininkai davė karoliukų nuotraukai ir čemodaniuką atspausdinto popieriaus neoficialiai. Už tai gaus besąlyginį paklusnumą. Juk...

Hmm

Nuvažiavo pas šeimininkų,matomai vėl gaus nurodymus,kaip smaugti ir naikinti zmones...

Utilizacija:D. Eikit avinai dar po vieną. Kaip sakant, kad kelelis, į anapilin, nedulkėtų :D....

Demokratija - daugumos valdžia. Šimonytė daugumos rinkėjų pritarimo nėra gavusi. Visa valdančioji koalicija kartu sudėjus...