• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Rusija užblokavo Facebooką

Rusija užblokavo Facebooką

04 kovo
21:28 2022

„Roskomnadzor“ paskelbė apie sprendimą blokuoti prieigą prie socialinio tinklo „Facebook“.

Reguliavimo žinybos teigimu, tokio sprendimo pagrindas buvo socialinės platformos „pagrindinių laisvos informacijos sklaidos ir netrukdomos Rusijos vartotojų prieigos prie Rusijos žiniasklaidos užsienio interneto platformose principų“ pažeidimas.

„Nuo 2020 metų spalio mėnesio užfiksuoti 26 atvejai, kai „Facebook“ diskriminuoja Rusijos žiniasklaidą ir informacinius išteklius.

Pastarosiomis dienomis socialinis tinklas apribojo prieigą prie paskyrų: televizijos kanalo „Zvezda“, naujienų agentūrų „RIA Novosti“, „Sputnik“, „Russia Today“, informacinių resursų Lenta.ru ir „Gazeta.ru“, – teigiama „Roskomnadzor“ svetainėje paskelbtame pranešime.

Agentūra pažymėjo, kad „minėtus apribojimus draudžia federalinis įstatymas Nr. 272-FZ „Dėl poveikio priemonių asmenims, pažeidžiantiems pagrindines žmogaus teises ir laisves bei Rusijos Federacijos piliečių teises ir laisves“.

Primename, kad nuo kovo 2 dienos trumpųjų žinučių paslauga „Twitter“ Rusijoje praktiškai neveikia. „Roskomnadzor“ paskelbė, kad sulėtėjo srautas „fiksuoto ryšio prietaisais Rusijos Federacijos teritorijoje dėl to, kad platforma skleidžia nepatikimą socialiai reikšmingą informaciją specialios karinės operacijos Ukrainoje tema“.

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 258

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. VŽA    -  2022-03-05, 05:31

  Veikia ir Lietuvoje. Kai parašiau, jog tėvynės išdavikas paleckiukas įkūrė daunų partiją, pasiskelbė kandidatu į LR prezidentus, kad galimai „Ekspertai.lt“ jo projektas. Kad jo įpareigoti sutvėrimai važiuoja pas galvažudį Nr. 2 Lokošenką, tai Feisbuke užblokavo mane…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Tame resurse    -  2022-03-13, 12:14

  tikrai klesti pjudymas ir melasklaida,ne mazesne,nei lietuviskose medijose. Ir visa tai tam,kad supjudyti zmones nematytu,kas gi istikruju sukelia karus ir is to pralobsta.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Vygandas    -  2022-03-20, 08:10

  Jeigu parašai apie nuteistą tėvynės išdaviką pal eckiuką, tai net ir infa.lt blokuoja komentarą…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar sulauksime pirmalaikių rinkimų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...