infa.lt

Ivermektinas „saugus“ ir „veiksmingas“ gydant Omicron: Japonijos tyrėjai, tačiau toksiškas JAV

Ivermektinas „saugus“ ir „veiksmingas“ gydant Omicron: Japonijos tyrėjai, tačiau toksiškas JAV

02 vasario
09:30 2022

Ivermektinas - ivermectin

Japonijos konglomeratas nustatė, kad antiparazitinis vaistas ivermektinas yra veiksmingas ir saugus gydant koronaviruso Omicron variantą, remiantis III fazės klinikiniu tyrimu, praneša Epoch Times.

Kowa Co. Ltd., prekybos, svetingumo ir elektronikos bei sveikatos ir medicinos programų konglomeratas, sausio 31 d. paskelbė pranešimą spaudai (pdf), kuriame informuojama, kad ivermektinas buvo veiksmingas prieš Omicron.

Bendrovė, bendradarbiaujanti su Kitasato universitetu Tokijuje, teigė, kad „Ivermectin” turi „tą patį antivirusinį poveikį“ visoms „mutantinėms atmainoms“, įskaitant Alpha, Delta ir Omicron.

Kowa pridūrė, kad ivermektinas stabdo viruso invaziją ir slopina jo replikaciją.

„Manome, kad [ivermektinas] bus naudojamas kaip terapinis vaistas (tabletė) nuo visų naujų koronaviruso infekcinių ligų“, – sakoma pranešime.

Pasaulio sveikatos organizacija ivermektiną naudoja parazitinėms infekcijoms gydyti daugiau nei 30 metų. Savanoriai platino preparatą Afrikos šalyse, kur buvo nustatyta, kad jis itin veiksmingas, rašoma Kowa pranešime.

Tačiau pastaruoju metu gydymo šiuo vaistu galimybė iššaukė ginčus, nes JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) nepatvirtino ivermektino vartojimo kaip gydymo nuo COVID-19 priemonės, nors šis vaistas vartojamas žmonėms gydyti įvairias ligas.

FDA atsisakė atsakyti į prašymą pagal Informacijos laisvės aktą(FOIA), kuriame buvo prašoma pateikti išsamią informaciją apie bet kokius pranešimus apie šalutinį poveikį, susijusį su ivermektino vartojimu gydant COVID-19, viešai pasmerkusi jo naudojimą.

Federalinė vyriausybė moka ligoninėms visoje šalyje už COVID-19 pacientų gydymą, tačiau mokėjimas yra susietas su patvirtintais metodais, o ivermektinas nėra patvirtinto protokolo dalis.

Tačiau šeimos, norinčios išgelbėti savo artimuosius, imasi pastangų paslapčia įnešti vaistą į ligonines kaip paskutinės priemonės, kurios dažnai padeda užsikrėtusiam žmogui pasveikti.

Visos arba dalis iš 22 pasaulio šalių, remiantis daugybe tyrimų, patvirtino ivermektino naudojimą COVID-19 gydymui. Japonija dar nepatvirtino ivermektino COVID-19 gydymui.

Buvo pateiktas įstatymo projektas, kuriuo siekiama, kad Naujasis Hampšyras taptų pirmąja valstija šalyje, įtraukusia ivermektiną į patvirtinusių COVID-19 gydymui sąrašą ir siūlant jį kaip nereceptinį vaistą.

„Aš visiškai neabejoju, kad daug gyvybių būtų išgelbėta, jei COVID pacientams būtų prieinamas žmogiškasis ivermektinas“, – „The Epoch Times“ apie siūlomą įstatymo projektą HB3005 sakė valstijos atstovė Leah Cushman, respublikonė ir registruota slaugytoja.

Ivermektino vartojimo priešininkai teigė, kad vaistas yra labai pavojingas. „Niekada nenorėčiau, kad šis vaistas būtų paskirtas man ar mano šeimai, ir imčiausi teisinių veiksmų prieš kiekvieną, kuris rekomendavo tai mano artimiesiems“, – rašė daktaras Davidas Levine’as iš Dartmouth-Hitchcock medicinos centro savo rašytiniame liudijime.

Daktaras Paulas Marikas, ivermektino vartojimo šalininkas, paliudijo, kad ivermektinas „yra vienas saugiausių vaistų šioje planetoje“.

Marikas, gydytojų sukurtos advokacijos grupės „Front Line COVID-19 Critical Care Alliance“ įkūrėjas, sakė, kad ivermektinas yra patvirtintas virusų gydymui 79 šalyse.

„Tad japonai, indai, brazilai kažkaip gali tai saugiai toleruoti, bet amerikiečiams tai yra toksiška. Turbūt juokaujate“, – sakė Marikas.

Marikas buvo priverstas atsistatydinti iš pareigų Rytų Virdžinijos medicinos mokykloje dėl teisinių kovų už alternatyvius COVID-19 gydymo būdus, įskaitant ivermektino vartojimą.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 299

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. apgailetina    -  2022-02-02, 10:57

    vVeryga pirmutinis buvo,kuris paslepe visus vaistus nuo zmoniu,

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...