infa.lt

Kryžių kalne vykusio, skandalingo satanistinio filmavimo peripetijos. Kas kaltas?

29 sausio
11:30 2022
Satanistinės apeigos

Aido Gedvilo pasidalinta nuotrauka

infa.lt neseniai skelbė informaciją apie galimai „pedofilijos skandalą prie Kryžių kalno“, apie tai, kaip visiškai nuogas vyras su vilko kauke filmavosi su vaikais, kurie vaizdavo angelus.

Kaip vėliau paaiškėjo – nei vaikų, nei tėvų niekas apie tokį scenarijų, greičiausiai neįspėjo, kai kurie vaikai buvo pasibaisėję, kitiems buvo šlykštu, o kiti ir verkė.

Apie tai savo Facebook paskyroje paskelbė Seimo narys Aidas Gedvilas, su kuriuo šiandien susisiekėme ir jis sutiko plačiau pakomentuoti tai, ką spėjo sužinoti vėliau.

Kaip papasakojo Seimo narys, pasirodo visą šį reikalą organizavo Šiaulių rajono turizmo centras, administruojantis Kryžių kalną, kaip turistų traukos vietą, su kuriuo susisiekė filmavimo grupė ir pateikė visą būsimą filmavimo scenarijų, net su nuogo vyro eskizais ir aprašymu. Tiesa, pats tekstas buvo pateiktas anglų kalba – 2 lapai teksto ir du lapai nuotraukų (vizualizacija).

Filmavimo grupei reikėjo leidimo atlikti filmavimą sakralinėje Lietuvos vietoje – Kryžių kalne, ir grupės vaikų, kurie filme atliktų angelų vaidmenį. Savo nuogą personažą su vilko kauke jie turėjo.

A.Gedvilas sakosi nežinantis, kodėl Centro atsakinga darbuotoja neatkreipė dėmesio į scenarijaus aprašymą bei pridėtas nuotraukas – ar todėl, kad tekstas buvo anglų kalba, ar dėl kokių kitų priežasčių (galbūt matė, bet praleido), bet faktas tas, kad ji „palaimino“ šį projektą, kurio peripetijas dabar tiria policija.

Kaip pasakoja Seimo narys, vėliau veiksmas perėjo į vaikų studiją, į kurią kreipėsi turizmo centras, tarpininkavęs filmavimo grupei, kuriai satanistiniam scenarijui reikėjo vaikų.

Ir čia įdomiausia vieta – vaikų studijos vadovei, greičiausiai, kaip mano Seimo narys, nebuvo nė žodeliu užsiminta apie „pikantiškas“, o kai kas pasakytų „iškrypėliškas“ būsimo filmavimo detales – vargu ar vadovė būtų sutikusi nutylėti nepapasakojusi tėvams apie tokius dalykus, kurie glaudžiai susiję su Baudžiamuoju kodeksu.

Politikas mano, jog ji tėvams pranešė tik tiek, kiek sužinojo pati, t. y. jog Kryžiu kalne vyks filmavimas, kuriame prašoma sudalyvauti ir jų vaikus. Tėvai leidimą davė. Ir sužinoję kas vyko – buvo šokiruoti.

Aidui Gedvilui kelia klausimų ir toks faktas – kaip turizmo Centras leido sau atverti tokias galimybes filmavimo grupei (jei vis tik matė scenarijaus detales), kurios akivaizdžiai kertasi su tokios vietos, kaip Kryžių kalnas, dvasia, nederinęs nei su Bažnyčia, nei su katalikų bendruomene. Tai tokia sakralinė vieta, prie kurios panašūs scenarijai neturėtų būti prileidžiami per patrankos šūvį.

Seimo narys pridūrė, jog šiuo metu šia istorija užsiima Vaikų teisių gynimo tarnyba, o Generalinė prokuratūra, į kurią buvo kreiptasi, perdavė šį klausimą nagrinėti Šiaulių prokuratūrai, savo ruožtu pavedusiai tyrimą atlikti policijai, pagal Baudžiamojo kodekso atitinkamus straipsnius.

Visi, kas sužino apie šią skandalingą istoriją – būna šokiruoti ir tik nedaugelis lieka abejingais. Vienas iš tokių – Seimo narys, konservatorius, Jurgis Razma, prieš kelias dienas Žinių radijo laidoje paklaustas Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pirmininko, Raimondo Grinevičiaus – ar konservatoriai ėmėsi kažkokių skubių priemonių akivaizdas nusikaltimo atžvilgiu – atsakė, jog nesidomėjo giliau ir nežino apie ką čia kalbama (36-a minutė), tačiau teisėsauga reaguoja, todėl nemano, jog čia visoms frakcijoms reikėtų lenktyniauti kas bus pirmas, kad įrodytų jog ir mums (konservatoriams) tas rūpi.

infa.lt primena, jog sausio 13-ąją, kai Nepriklausomybės aikštėje buvo nušvilptos konservatorių statytinės, šis Seimo narys pirmas kreipėsi į Generalinį policijos komisarą, reikalaudamas, kad būtų nubausti švilpę piliečiai. Pamatyti tai galima čia.

Grįžtant prie skandalingosios istorijos – šiuo metu vyksta tyrimas ir, tikėtina, jog nebus taip, kad teisėsauga pasakys, „jog čia nieko neįvyko, niekas nenukentėjo, viskas gerai ir triukšmas dėl nieko”. Lauksime naujų žinių.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 385

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Rasa    -  2022-02-02, 22:40

  Na ir sulygino demoniskas satanistines padugnes ir ant padugniu švilpia čia Tauta.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Rasa    -  2022-02-02, 22:43

  Reiktų sudeginti ta mirties kryžių kalną ir pastatyti aukurą su mūsų Tautos ženklais ir simboliais.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Rasa    -  2022-02-02, 22:49

  Okupantų bažnyčiose irgi atliekamos satanistines apeigos kur pastoviai lakamas Jėzaus kraujas.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Zelenskis sprogdina hesus, o Nausėda atstatinės...

Pindosai per WWII visus japonus sukišo į konclagerius. Nieko neprimena?...

Katastrofa kai valdo propindosiški. Kai prorusiški - tik problemėlė....

Jeigu pasaulis Moskoliją patupdys į savo vietą, tada kai kurios šalys galėtų tapti ir prorusiškos...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...