infa.lt

Atskleidžiama: Klauso Schwabo mokykla „Covid“ diktatoriams, puikus „Great Reset“ planas (+video)

22 sausio
15:50 2022

Klausas Swabas

Ekonomistas Ernstas Wolffas mano, kad slaptas politinių ir kompanijų lyderių aljansas išnaudoja pandemiją, siekdamas sužlugdyti šalių ekonomikas ir įvesti pasaulinę skaitmeninę valiutą, o kartu ir globalų valdymą, pristato Rair Foundation portalas.

Kaip atsitiko, kad daugiau nei 190 viso pasaulio vyriausybių su COVID-19 pandemija tvarkėsi beveik vienodai, kaip iš vadovėlio (išskyrus Švediją), o izoliacija, kaukių dėvėjimo reikalavimai ir privalomų skiepų pažymėjimai dabar yra įprasta visur kasdienybė? Atsakymas gali slypėti Jaunųjų pasaulinių lyderių mokykloje, kurią įkūrė ir kuriai vadovauja Klausas Schwabas, ir kurią daugelis iškilių šiandienos politikos ir verslo lyderių baigė savo kelyje į karjeros viršūnę.

Vokiečių ekonomistas, žurnalistas ir autorius Ernstas Wolffas vaizdo įraše transliuotą Vokietijos Koronos komiteto tinklalaidėje, atskleidė keletą faktų apie Schwabo „Jaunųjų pasaulio lyderių“ mokyklą, kurie yra svarbūs norint suprasti pasaulio įvykius pandemijos metu. Nors Wolffas daugiausia žinomas kaip globalistinės finansų sistemos kritikas, pastaruoju metu jis daugiausia dėmesio skyrė tam, kad iškeltų tai, kas, jo manymu, slypi visame pasaulyje vykdomų kovos su Covid priemonių darbotvarkėje.

Paslaptinga pradžia

Istorija prasideda Pasaulio ekonomikos forumu (WEF), nevyriausybine organizacija, kurią 1971 m. Šveicarijoje įkūrė vokiečių ekonomistas ir mechanikos inžinierius Klausas Schwabas, kai jam buvo tik 32 metai.

WEF visuomenei geriausiai žinomas dėl kasmetinių konferencijų, rengiamų Davose, Šveicarijoje, kurios siekia suburti viso pasaulio politikos ir verslo lyderius aptarti šių dienų problemas. Šiandien tai yra vienas svarbiausių tinklų pasaulyje globalių jėgų elitui, finansuojamas maždaug tūkstančio tarptautinių korporacijų.

WEF, kuris iš pradžių, iki 1987 m. buvo vadinamas Europos vadybos forumu, jau per pirmąjį posėdį 1971 m. vasario mėn. sugebėjo suburti 440 vadovų iš 31 šalies, nors prieš tai turėjo mažai tarptautinės ir profesionalios patirties.

Wolffas mano, kad priežastis gali būti dėl kontaktų, kuriuos Schwabas užmezgė studijuodamas universitete, įskaitant studijas su žinomu ir įtakingu asmeniu, buvusių patarėju JAV nacionalinio saugumo klausimais ir valstybės sekretoriumi – Henry Kissingeriu.

Wolffas taip pat atkreipia dėmesį į tai, jog tuo metu, kai Klausas Švabas buvo ten, Harvardo verslo mokykla planavo savo vadybos forumą ir gali būti, jog Harvardas, galiausiai, delegavo jo organizavimo užduotį būtent jam.

Iš pradžių forumas subūrė tik ekonomikos srities žmones, tačiau neilgai trukus jis pradėjo pritraukti politikus, žinomus žiniasklaidos atstovus (įskaitant BBC ir CNN) ir net įžymybes.

Klauso Švabo jaunieji pasauliniai lyderiai: „Great Reset” (Didysis perkrovimas) palno  inkubatorius?

1992 m. Švabas įkūrė lygiagrečią instituciją – „Global Leaders for Tomorrow“ (Globalių rytdienos lyderių) mokyklą, kuri 2004 m. buvo pervadinta į  „Jaunieji pasauliniai lyderiai”. Mokyklos dalyviai turi pateikti paraišką dėl priėmimo, o tada turi praeiti griežtą atrankos procesą.

1992 m. jau buvo pirmosios mokyklos klasės narių, kurie tapo svarbiomis liberaliomis politinėmis figūromis, pavyzdžiui, Angela Merkel, Nicolas Sarkozy ir Tony Blairas. Šiuo metu šią mokyklą yra baigę apie 1300 absolventų, ir baigusiųjų sąraše yra keletas pavardžių tų, kurie vėliau tapo savo šalių sveikatos įstaigų vadovais.

Keturi iš jų yra buvę ir vienas dabartinis Vokietijos sveikatos ministras, Jensas Spahnas, nuo 2018 m. eina federalinio sveikatos ministro pareigas. Philipp Rösler, kuris sveikatos ministro pareigas ėjo nuo 2009 iki 2011 metų, buvo 2014 m. Schwabo paskirtas WEF vykdomuoju direktoriumi.

Kiti žymūs vardai mokyklos sąraše yra Jacinda Ardern, Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė, kurios griežtas žmonių izoliacijos priemones gyrė pasaulinės sveikatos institucijos; Emmanuelis Macronas, Prancūzijos prezidentas; Sebastianas Kurzas, neseniai buvęs Austrijos kancleriu; Viktoras Orbánas, Vengrijos ministras pirmininkas; Jean-Claude Juncker, buvęs Liuksemburgo ministras pirmininkas ir Europos Komisijos pirmininkas; ir Annalena Baerbock, Vokietijos žaliųjų lyderė, buvusi pirmąja partijos kandidate į kanclerius šių metų federaliniuose rinkimuose ir vis dar pretenduoja tapti Merkel įpėdine.

Sąraše taip pat randame Kalifornijos gubernatorių Gaviną Newsomą, priimtą į klasę 2005 metais, taip pat buvusį kandidatą į prezidentus ir dabartinį JAV transporto sekretorių Peterį Buttigiegą, visai neseniai baigusį minimą mokyklą, į kurią buvo priimtas 2019 m. Visi šie politikai, kurie ėjo pareigas pastaruosius dvejus metus, palankiai vertino griežtas COVID-19 pandemijos „suvaldymo” priemones, o tai taip pat gerokai padidino atitinkamų vyriausybių galią.

Tačiau mokyklos absolventų sąrašas neapsiriboja politiniais lyderiais. Ten taip pat randame daug privačios pramonės kapitonų, įskaitant „Microsoft“ įkūrėją Bilą Geitsą (Bill Gates), „Amazon“ savininką Jeffą Bezosą, „Virgin“ Richardą Bransoną ir „Clinton Foundation“ Chelsea Clinton. Vėlgi, visi jie išreiškė palaikymą globaliam atsakui į pandemiją, o daugelis iš jų šių priemonių dėka gavo milžiniškus pelnus.

Wolffas mano, kad už WEF ir Global Leaders mokyklos stovintys žmonės iš tikrųjų nulemia, kas taps politiniais lyderiais, nors jis pabrėžia, jog netiki, kad pats Schwabas yra tas, kuris priima šiuos sprendimus, greičiausiai būdamas tik pagalbininku. Jis taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad mokyklos absolventai yra ne tik amerikiečiai ir europiečiai, bet ir žmonės iš Azijos, Afrikos ir Pietų Amerikos, o tai rodo, kad jos įtakos tinklas tikrai yra globalus.

2012 m. Schwabas ir WEF įkūrė dar vieną instituciją, „Global Shapers Community“, apjungiančią iš viso pasaulio tuos, kurie, jų manymu, turi lyderio potencialą, ir kuriems dar nėra 30 metų. Iki šiol šią programą yra praėję apie 10 000 dalyvių, ir jie reguliariai rengia susitikimus 400 miestų.

Wolffas mano, kad tai dar viena išbandymų vieta, kur būsimi politiniai lyderiai yra atrenkami, tikrinami ir tvarkomi prieš juos įtraukiant į globalų politinį aparatą.

Wolffas atkreipia dėmesį, kad labai mažai Global Leaders mokyklos absolventų tai nurodo savo CV. Jis sako, jog matė tai tik viename CV: būtent vokiečių ekonomisto Richardo Wernerio, kuris yra žinomas sistemos kritikas.

Wolffas teigia, kad mokykla, panašu, mėgsta įtraukti į savo gretas net sistemos kritikus, nes kitų absolventų vardai – Gregoras Hackmackas, vokietis Change.org vadovas, kuris mokėsi 2010 m. Wolffas mano, kad taip yra todėl, kad organizacija nori prisistatyti kaip sąžininga ir subalansuota, nors ji taip pat nori užtikrinti, kad jos kritikai taptų kontroliuojama opozicija.

Kitas Globalių lyderių mokyklos absolventus siejantis bendras bruožas – tai, kad dauguma jų turi labai negausius CV aprašus, išskyrus dalyvavimą programoje prieš pakėlimą į galios postus, o tai gali reikšti, kad lemiamas veiksnys yra jų ryšys su Schwabo institucijomis prieš pradedant savo karjerą. Tai tampa akivaizdu, kai mokyklos absolventams viešai užduodami klausimai apie problemas, apie kuriuos jie nebuvo instruktuoti iš anksto, o jų pastangos rasti atsakymus dažnai būna gana akivaizdžios.

Wolffas tvirtina, kad jiems skirti tik ruporų vaidmenys toms tezėms, kurias viešuose debatuose nori aptarti tie, kas randasi šešėlyje.

Švabo „Taip vyrai” – veikia

Atsižvelgiant į augantį nepasitenkinimą kovos su Covid priemonėmis, kurias praktiškai taiko minėtos mokyklos absolventai, dabar esantys nacionaliniai lyderiai, Wolffas mano, kad gali būti, jog šie žmonės buvo atrinkti dėl to, kad jie norėjo daryti tai, kas jiems liepta, ir kad jie yra verčiami tą daryti iki visiško žlugimo, kad vėlesnė reakcija galėtų būti panaudota pateisinant naujos pasaulinės valdymo formos sukūrimą.

Iš tiesų, Wolffas pažymi, kad politikų, pasižyminčių unikaliomis asmeninėmis ir stipriomis, originaliomis pažiūromis, tapo reta, o pastarųjų 30 metų nacionalinių lyderių išskirtinis bruožas buvo jų nuolankumas ir griežtos iš viršaus diktuojamos globalistinės linijos laikymasis.

Tai buvo ypač akivaizdu daugumos pasaulio šalių vyriausybių reakcijoje į pandemiją, kai prieš dvejus metus nieko apie virusus nežinoję politikai staiga vienu balsu paskelbė, kad Covid yra rimta sveikatos krizė, dėl kurios galima pateisinti žmonių uždarymą namuose, verslo uždarymą ir visišką ekonomikos sugriovimą.

Sunku tiksliai nustatyti, kaip mokykla veikia, bet Wolffas sugebėjo kai ką apie tai sužinoti. Ankstyvaisiais mokyklos metais kiekvienos klasės nariai susitikdavo kelis kartus per metus, įskaitant dešimties dienų „vadovų mokymus“ Harvardo verslo mokykloje.

Wolffas mano, kad susitikę su savo klasės draugais ir tapdami platesnio tinklo dalimi, absolventai užmezga kontaktus, kuriais remiasi vėlesnėje karjeroje. Šiandien mokyklos programa apima kursus, organizuojamus per penkerius metus nereguliariais intervalais, kurie kai kuriais atvejais gali sutapti su kai kurių jos dalyvių politinės ar profesinės karjeros pradžia – tai reiškia, kad jie reguliariai lankysis Davose.

Pavyzdžiui, Emmanuelis Macronas ir Peteris Buttigiegas buvo atrinkti į mokyklą mažiau nei prieš penkerius metus, o tai reiškia, jog gali būti, kad jie nuolat lankė su jaunaisiais pasaulio lyderiais susijusias programas eidami politines pareigas ir iš tikrųjų jas lanko ir šiandien.

Pasaulinis turto ir įtakos tinklas

Jaunųjų pasaulinių lyderių mokyklos absolventai ir prieš juos „Global Leaders for Tomorrow“ yra labai geroje padėtyje, nes jie turi prieigą prie WEF kontaktų tinklo. Dabartinėje WEF patikėtinių taryboje yra tokių šviesulių kaip Christine Lagarde, buvusi Tarptautinio valiutos fondo generalinė direktorė ir dabartinė Europos centrinio banko prezidentė; Jordanijos karalienė Rania, kurią „Forbes“ įvertino kaip vieną iš 100 įtakingiausių moterų pasaulyje; ir Larry’is Finkas, didžiausios investicijų valdymo korporacijos tarptautiniu mastu „BlackRock“, kuri kasmet valdo maždaug 9 trilijonus USD, generalinis direktorius.

Išsiaiškinęs mokyklos absolventų ryšius, Wolffas tvirtina, jog akivaizdu, kad jie ir toliau remiasi vieni kitais, palaikant jų iniciatyvas dar ilgai po to, kai dalyvavo „Global Leaders“ programose.

Wolffas įsitikinęs, kad daugelis elitinių universitetų vaidina vaidmenį WEF numatytame procese ir kad jie nebeturėtų būti vertinami kaip veikiantys „už politikos ir ekonomikos” ribų. Jis pateikia pavyzdį: Harvardo verslo mokyklą, kuri kasmet iš donorų gauna milijonus dolerių, taip pat Harvardo visuomenės sveikatos mokyklą, kuri buvo pervadinta į Harvardo TH Chan visuomenės sveikatos mokyklą, gavusią iš Honkonge gimusio milijardieriaus Geraldo Chano 350 mln.

Tas pats pasakytina ir apie Johnso Hopkinso visuomenės sveikatos mokyklą, kuri tapo Johnso Hopkinso Bloombergo visuomenės sveikatos mokykla po to, kai žiniasklaidos magnatas Michaelas Bloombergas 2018 m. paaukojo mokyklai 1,8 mlrd. dolerių.

Wolffas tvirtina, kad WEF įtaka gerokai viršija tų, kurie yra praėję Global Leaders ir Global Shapers programas skaičių, kadangi kasmetinėse Davoso konferencijose dalyvaujančių žmonių skaičius yra daug didesnis nei daugelis įtaria; Jis mini, jog buvo informuotas, kad maždaug 1500 privačių lėktuvų kiekvienais metais atskraidina dalyvius į renginį taip perkraudami Šveicarijos oro uostus.

Didelio verslo ir vyriausybių aljansas

Pagrindinis WEF veiklos tikslas, Wolffo nuomone, yra palengvinti ir tęsti aukšto lygio bendradarbiavimą tarp stambaus verslo ir nacionalinių vyriausybių, ką jau dabar matome. Kita Koronos komiteto transliacijos dalyvė Viviane Fischer nurodo, jog Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi bendrovė „Serco“ užsiima migrantų apdorojimu Didžiosios Britanijos vyriausybei ir taip pat, be daugelio kitų savo veiklų, valdo kalėjimus visame pasaulyje.

Farmacijos pramonės tarptautinis mastas taip pat nemažas: Wolffas užsimena, kad, pavyzdžiui, „Global Leaders“ absolventas Bilas Geitsas jau seniai bendradarbiauja su Pfizer, vienu iš pagrindinių prieštaringai vertinamų mRNR vakcinų nuo Covid gamintojų, per savo fondo visuomenės sveikatos iniciatyvas Afrikoje, dar gerokai prieš prasidedant pandemijai.

Galbūt neatsitiktinai Geitsas tapo vienu  pagrindinių karantino ir Covid vakcinų šalininku nuo tada, kai jos tapo prieinamos, o „The Wall Street Journal“ pranešė, kad jo fondas iš vakcinų platinimo uždirbo maždaug 200 milijardų dolerių kaip „Socialinę paramą” dar nesibaigus pandemijai. Galima tik įsivaizduoti, koks šiandien yra jo pelnas iš vakcinų.

Dabar plačiai paplitusios ir visaapimančios skaitmeninės technologijos taip pat vaidina svarbų vaidmenį elito pasauliniame projekte. Wolffas pabrėžia, kad „BlackRock“ kompanija, vadovaujama „Global Leaders“ absolvento Larry’io Finko, šiuo metu yra didžiausias pasaulio centrinių bankų patarėja, jau daugiau nei 30 metų renkanti duomenis apie pasaulio finansų sistemą ir neabejotinai geriau supranta, kaip veikia sistema, geriau nei patys centriniai bankai.

Vienas iš pagrindinių dabartinės daugelio vyriausybių vykdomos politikos tikslų, Wolffo nuomone, yra sunaikinti smulkių ir vidutinių verslininkų verslą, kad Jungtinėse Valstijose ir Kinijoje įsikūrusios tarptautinės korporacijos galėtų monopolizuoti verslą visur. „Amazon“, kuriai dar visai neseniai vadovavo „Global Leaders“ absolventas Jeffas Bezosas, uždirbo milžinišką pelną dėl izoliacijos ir karantino priemonių, kurios nustekeno viduriniąją klasę.

Wolffas teigia, kad galutinis šio didelių platformų dominavimo tikslas yra skaitmeninės bankinės valiutos įvedimas. Vos per pastaruosius kelis mėnesius Kinijos tarptautinis finansų forumas, panašus į WEF, pasiūlė įvesti skaitmeninį juanį, kurį savo ruožtu galėtų internacionalizuoti Diem blokų grandinės pagrindu veikiantis valiutų tinklas.

Įdomu yra tai, kad „Diem“ yra kriptovaliutos „Libra“, apie kurią pirmą kartą paskelbė Marko Zuckerbergo „Facebook“, įpėdinė, kas nurodo į tai, kad pasaulinė kriptovaliuta, kuri pranoks dolerio ar juanio galią, bus valdoma bendradarbiaujant kinams, europiečiams ir amerikiečiams bei verslo tinklų, apie ką šiuo metu diskutuojama.

Tarptautinio finansų forumo stebėtojų tarybą sudaro tokios figūros kaip WEF Christine Lagarde; Jean-Claude Trichet, buvęs Europos centrinio banko prezidentas; ir Horstas Köhleris, buvęs Tarptautinio valiutos fondo vadovas.

Wolffas pažymi, jog per pastaruosius dvejus metus visame pasaulyje stebėtos izoliavimo, blokavimo ir vėlesnės „gelbėjimosi” nuo pandemijos priemonės, privedė daugybę valstybių prie bankroto slenksčio. Siekdamos išvengti ekonominės katastrofos, pasaulio vyriausybės pasinaudojo 650 mlrd. dolerių specialiosiomis skolinimosi teisėmis arba SDR, kurios yra Tarptautinio Valiutos Fondo valdomas papildomas užsienio valiutos atsargų aktyvas. Kai tai galiausiai ateis, tos pačios vyriausybės atsidurs beviltiškoje padėtyje, todėl, galbūt, skaitmeninės valiutos įvedimas staiga tapo prioritetu – ir tai galėjo būti paslėptas visų izoliacijų tikslas visą šį laiką.

Wolffas teigia, kad dvi Europos šalys jau yra pasirengusios pradėti naudoti skaitmeninę valiutą: Švedija ir Šveicarija. Galbūt, neatsitiktinai Švedija dėl pandemijos praktiškai neturėjo karantino apribojimų, o Šveicarija ėmėsi tik labai lengvų priemonių. Wolffas mano, kad to priežastis gali būti tokia, kad abiem šalims nereikėjo sugriauti savo ekonomikos taikant blokavimo priemones, nes jos jau buvo pasirengusios pradėti naudoti skaitmeninę valiutą prieš prasidedant pandemijai.

Jis tvirtina, kad gali būti ruošiamas naujas karantinų etapas, kuris galutinai pribaigs pasaulio ekonomiką, sukeldamas didžiulį nedarbą, ir, savo ruožtu, bus įvestos universalios bazines pajamos bei centrinio banko valdoma skaitmeninė valiuta. Šios valiutos naudojimas gali būti apribotas tiek pagal tai, kam žmonės gali ją išleisti, tiek pagal laiko tarpą, per kurį reikia ją išleisti.

Be to, Wolffas nurodo, kad šiuo metu visame pasaulyje matoma infliacija yra neišvengiama pasekmė to, kad nacionalinės vyriausybės, paėmusios paskolas iš centrinių bankų, per mažiau nei dvejus metus į pasaulio ekonomiką įnešė apie 20 trilijonų dolerių. Nors ankstesnės gelbėjimo priemonės buvo nukreiptos į rinkas, šis paskutinis ratas atiteko paprastiems žmonėms ir dėl to kyla produktų, kuriems paprasti žmonės išleidžia pinigus, pavyzdžiui, maisto, kainos.

Demokratija atšaukta

Anot Wolffo, iš viso to reikia padaryti galutinę išvadą, kad demokratija, kokią mes ją pažinojome, buvo tyliai panaikinta ir, kad nors mūsų šalyse išlieka demokratinių procesų regimybė, faktas yra tas, kad nagrinėjant tai, kaip valdymas šiandien veikia visame pasaulyje, matosi, jog itin turtingų ir galingų asmenų elitas efektyviai kontroliuoja viską, kas vyksta politikoje, ir tai buvo ypač akivaizdu kalbant apie reagavimą į pandemiją.

Wolffas teigimu, geriausias būdas kovoti su jų planais yra tiesiog šviesti žmones apie tai, kas vyksta, ir leisti jiems suprasti, kad pasakojimas apie „ypač pavojingą virusą“ yra melas, sukurtas manipuliuoti jais, siekiant priimti dalykus. kurie prieštarauja jų pačių interesams. Jei nors 10% paprastų piliečių tai sužinos ir nuspręs imtis veiksmų, tai gali sužlugdyti elito planus ir, galbūt, atverti langą paprastiems piliečiams susigrąžinti savo likimų kontrolę.

Ką apie žmoniją savo naujoje knygoje kalba pats Klausas Švabas? – Useless eaters – nenaudingi valgytojai. (https://www.amazon.com/Great-Narrative-Reset/dp/2940631301)

Beje: Seimo Ateities komiteto narė konservatorė dr. Laima Andrikienė siūlo Lietuvoje pradėti diskusijas universalių bazinių pajamų (UBP) tema. Great Reset planas juda vis įsibėgėdamas.

Antra dalis:

Trečia dalis:

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 6 250

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. JK    -  2022-01-23, 10:40

  Iš Dostojevskio „Brolių Karamazovų” – Žmogus neturi kito nuolatinio ir skausmingo rūpesčio, kaip tapus laisvam, kuo greičiau susirasti ką nors, kam būtų galima nusilenkti. Čia apie mūsų iškovotą laisvę ir beprotišką norą priklausyti kažkokiai sąjungai… O apie visą šitą reikalą – turbūt taip pat labai panašiai – nu nori didžioji dauguma nusilenkti pinigams ir nors tu ką… O visokie Švabai tuo naudojasi – užpylė babkėm visus ir daro tą, ką jų nesveika psichika jiems pataria.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

O JAV remdama Ukraina kuri vykdo teroristinius aktus Rusijoje terorizmo neremia? Jau nekalbant apie tokias...

Eilinė pinigų plovykla......

Tikrai Dievo stebuklas. Dievo-Kūrėjo valia aukštesnė už aplinkybes, niekuo nenusidėjęs neturi žūti....

Čia kažkiek panašu į Ukrainą. Iš pradžių darbo įdedi (ten - sukiršini žmones, čia -...

ponauja elgiasi taip pat ir Boria - jokia isimtis!...

Rusija remia JAV!?? Nezinojau!...

Greit ir kunigas gales anuliuot tech apziura...