infa.lt

Mokslininkai, padėję A. Fauci suformuoti naratyvą dėl COVID-19 natūralios kilmės, gavo daugiau nei 50 mln. USD

21 sausio
06:50 2022

Dr. Anthony Fauci

Keturiems žinomiems mokslininkams, suvaidinusiems pagrindinį vaidmenį formuojant viešąją nuomonę apie COVID-19 kilmę, per sekančius dvejus metus Nacionalinis alergijos ir infekcinių ligų institutas (NIAID), kuriam vadovauja dr. Anthony Fauci, skyrė daug lėšų, praneša „The Epoch Times“ leidinys, pristatantis finansavimo duomenų apžvalgą.

Trys iš šių mokslininkų – Kristianas Andersenas, Robertas Garry ir Michaelas Farzanas – buvo 2020 m. vasario 1 d. dr. Anthony Fauci surengtos telekonferencijos patarėjai, atsakę į augantį visuomenės klausimų apie viruso kilmę, srautą.

Mokslininkai taip pat prisidėjo prie „Proximal Origin“ – labai įtakingo dokumento, kuriame propaguojama natūralios SARS-CoV-2, viruso, sukeliančio COVID-19, kilmės teorija, ir kurią dažnai cituoja vyriausybė bei žiniasklaida.

El. laiškai, paskelbti pagal Informacijos laisvės įstatymo užklausas, paliudijo, kad mokslininkai vyresniems Fauci telekonferencijos nariams sakė, jog jie yra 60–80 procentų tikri, kad COVID-19 virusas išėjo iš laboratorijos.

Be to, Fauci vadovaujama NIAID gerokai padidino finansavimą EcoHealth atstovui Peteriui Daszakui, per kurį NIAID finansavo prieštaringai vertinamus koronaviruso tyrimus Uhano virusologijos institute Kinijoje.

Kai kurios iš šių finansavimo sumų buvo mokamos iki 2021 m., o vienos iš naujausių dotacijų mokėjimai tęsis mažiausiai 2025 m.

Andersenas 2020 m. sausio 31 d. privačiai pasakė Anthony Fauci, kad virusas „atrodė sukurtas“, bet vėliau padėjo Fauci siekiui propaguoti pasakojimą apie natūralią jo kilmę, 2020 m. gavo iš viso 7,4 mln. USD finansavimą, lyginant su 4,5 mln. 2021 m. bendras Anderseno dotacijų finansavimas padidėjo iki beveik 9 mln. USD.

Nors šiuo metu nežinoma, ar buvo ryšys tarp padidinto finansavimo ir mokslininkų dalyvavimo formuojant viešąjį koronaviruso gamtinės kilmės įvaizdį, šie nauji atradimai kelia natūralų klausimą: kaip atsitiko, kad tarp tūkstančių mokslininkų, turinčių teisę dalyvauti, gaunant labai trokštamą finansavimą iš vienuolikos dotacijų, kurias pateikė naujoji  82 mln. USD vetės dr. A.  Fauci iniciatyva CREID, – trys iš atrinktųjų buvo tie patys asmenys, kurie vadovavo dr. A.Fauci propaguojamam natūralios viruso kilmės pasakojimui – nepaisant jų asmeninio nerimo dėl to, kad užkrečiamas virusas buvo sukurta laboratorijoje.

2020 m. vasario 1 d. telekonferencijos metu Andersenas teigė esąs „60–70 procentų tikras, kad virusas atkeliavo iš laboratorijos“, o vienas iš Anderseno „Proximal Origin“ bendraautorių, Edwardas Holmesas nurodė, kad šis skaičius yra dar didesnis – „80 procentų“.

Garis, vyresniems Fauci telekonferencijų grupės nariams sakęs, kad „tikrai neįsivaizduoja įtikimo natūralaus scenarijaus, kaip nuo šikšnosparnio viruso pereiti į į SARS-CoV-2, 2020 m. gavo 7 mln. USD NIAID dotacijų, lyginant su 5,7 mln. USD 2019 m.

Garry taip pat gavo 6,6 mln. USD dotacijų 2021 m. Naujoji CREID dotacija (suteikta bendrai su Andersenu) sudarė maždaug 1,9 mln. USD jo 2020 m. dotacijų ir 1,8 mln. USD 2021 m. dotacijų.

2020 m. vasario 1 d. telekonferencijos metu Garry citavo neįtikėtinas viruso mutacijų sekas, kurios turėtų įvykti, kad SARS-CoV-2 atsirastų natūraliai, ir pasakė grupei: „Aš tiesiog negaliu įsivaizduoti, kad tai įvyktų natūraliai.  Tačiau Garry pažymėjo, kad laboratorijoje sukurtas virusas nesunkiai paaiškintų jo matomus viruso duomenis, sakydamas A. Fauci grupei, kad „laboratorijoje būtų nesunku sukurti tobulą 12 bazių įterpinį, kokio jūs norėtumėte“.

Pažymėtina, kad Garry neseniai prisipažino raštu susirašinėdamas su „The Intercept“, kad jam buvo patarta nediskutuoti apie viruso nutekėjimą iš laboratorijos Proximal Origin dokumente ir pareiškė: „Pagrindinis atsiliepimas, kurį gavome per vasario 1 d. telekonferenciją, buvo toks: 1. Nemėginkite apskritai rašyti dokumento – tai nereikalinga arba 2. Jei vis tik rašysite, neminėkite laboratorinės kilmės, nes tai tik papildys sąmokslininkų gretas.

Garry, kartu su Andersenu, atsižvelgė į šią direktyvą, ir 2020 m. vasario 1 d., tą pačią dieną, kai įvyko dr. Anthony Fauci telekonferencija, abu vyrai padėjo užbaigti pirmąjį Proximal Origin projektą, propaguojantį idėją, kad SARS-Cov-2 virusas natūraliai atsirado gamtoje. Šis dokumentas tapo žiniasklaidos ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų natūralios viruso kilmės įrodymu.

Anderseno, kaip pagrindinio „Proximal Origin“ autoriaus, situacija yra ypač įdomi, nes Andersenas neturėjo reikšmingos patirties tiriant koronavirusus.

Jo deklaruotas susidomėjimas buvo susijęs su Zikos virusu, Ebola virusu, Vakarų Nilo virusu ir Lassa virusu. Tik po vasario 1 d. telekonferencijos jis pakeitė savo biografiją ir įtraukė SARS-CoV-2.

Straipsnyje įkelta tik pagrindinė jo mintis, detaliau galima pasiskaityti atsidarius aukščiau įterptą nuorodą (mėlynai pažymėtas žodis „praneša”).

 

 

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 311

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...