• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Rolandas Paulauskas išrinktas Lietuvos Liaudies partijos pirmininku

Rolandas Paulauskas išrinktas Lietuvos Liaudies partijos pirmininku

11 birželio
21:27 2016
Giedamas Lietuvos himnas

Giedamas Lietuvos himnas

2016-06-11,  Vilniuje įvyko Lietuvos Liaudies Partijos suvažiavimas, kurio metu buvo renkama partijos vadovybė (naujas pirmininkas), nauja partijos taryba, pateikta finansinė ataskaita ir atlikti kiti planuoti veiksmai. Partiją pasveikino „Nacionalinio Intereso“ atstovas Vitalijus Balkus, „Kovotojų už Lietuvą sąjungos“ atstovas Gintaras Radvila ir kt. Pasisakė laikinasis LL partijos pirmininkas Aras Sutkus, Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas, pirmininkaujantis suvažiavimui Rimantas Kumpis ir kt. Suvažiavimo metu Rolandas Paulauskas buvo beveik vienbalsiai išrinktas LLP pirmininku, po ko pristatė savo viziją valstybės vystymosi ir būsimos partijos veiklos atžvilgiu.

Primename, kad Lietuvos Liaudies Partija 2009 gruodį įkurta buvusios Lietuvos premjerės, Nepriklausomybės Akto signatarės Kazimieros (kitur rašoma Kazimira) Prunskienės iniciatyva, kuri nuo pat įkūrimo vadovavo šiai partijai, kol neištiko insultas ir partijos vairą laikinai perėmė Rimantas Kumpis.

Nuo 2014 partijai vadovavo Andrius Šedžius, kol 2015-aisais partijos tarybos sprendimu buvo pašalintas iš partijos, ir nuo tada iki šiandien partijai vadovavo laikinasis jos pirmininkas Aras Sutkus, šiandien perdavęs partijos vairą Nepriklausomybės Akto signatarui Rolandui Paulauskui.

Siūlome jūsų dėmesiui maksimaliai sutrumpintą video reportažą:

 

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 622

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Te    -  2016-06-12, 07:58

  Turėsime iš ko rinktis, tik bėda, kad be paties Paulausko visi kiti ten visiškai nežinomi. Nei jų pasiekimai, nei kompetencija, nei protiniai gabumai. O juk jis vienas pats visko nepatrauks. Labai norėtųsi tikėtis, kad iš tos partijos gali kažkas gautis, bet žmonės be patirties ir sugebėjimų nedaug ko verti. O dar tas Prunskienės šešėlis ir jos garbinimas…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Rasa to Te    -  2016-06-18, 11:56

  ziurekim kas prieky ir siekim ,kad Rolandas P. patektu i ta velniu irstva.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar sulauksime pirmalaikių rinkimų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...