infa.lt

Kijevo gėjų parado dalyvių prašoma apsirengti kelnaites ir patogią bėgimui avalynę

Kijevo gėjų parado dalyvių prašoma apsirengti kelnaites ir patogią bėgimui avalynę

11 birželio
01:01 2016

vesti-ukr.com

LGBT paradas

nuotrauka: Reuters

LGBT parado Kijeve organizatoriai įspėjo jo būsimus dalyvius apie būtinybę apsirengti triusikus ir avėti tinkamą bėgimui avalynę minimame renginyje. Kaip rašo „Vesti“ apsirengti apatinius rekomenduota, kadangi, organizatorių nuomone, dalyviams, galimai, teks nusirengti savus rūbus. Be to, organizatoriai rekomendavo dalyviams apsirengti tą dieną maksimaliai uždarus drabužius be užrašų ir šūkių, o iš avalynės patogius bėgimui sportbačius ar kedus. maršas, paradas

Kaip rašo ukrainiečių leidinys, būsimas renginys sukėlė pasipiktinimo bangą radikaliose organizacijose. Ryšium su tuo „Lygybės maršo“ organizacinis komitetas parengė dalyviams saugumo instrukciją. Dokumente numatytos visos detalės: ką reikia apsirengti, pasiimti su savimi, kaip elgtis renginio metu ir po renginio, kad netektų patekti į pavojingą situaciją.

„Organizatoriai ir savanoriai deda visas pastangas, kad maršas pavyktų taikiai ir be provokacijų, tačiau pagrindinė atsakomybė už asmeninį saugumą tenka jums patiems. Mes labai prašome jus įdėmiai išstudijuoti šią instrukciją ir prisilaikyti joje teikiamų rekomendacijų“, – sakoma instrukcijoje skirtoje LGBT maršo dalyviams.

Pasibaigus renginiui organizatoriai pataria dalyviams rinktis į grupes po 10 žmonių ir patikrinti ar niekas jų neseka, kadangi daugelis radikalų planuoja surengti „safarį“ LGBT aktyvistų atžvilgiu.

 

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Kijevo gėjų parado dalyvių prašoma apsirengti kelnaites ir patogią bėgimui avalynę* - nuoroda: https://infa.lt/6770/kijevo-geju-parado-dalyviu-prasoma-apsirengti-kelnaites-ir-patogia-begimui-avalyne/