infa.lt

Ivermektino kaip sėkmingo vaisto slėpimo Indijoje priežastys: Paslaptis atskleista

Ivermektino kaip sėkmingo vaisto slėpimo Indijoje priežastys: Paslaptis atskleista

04 spalio
06:30 2021

Ivermektinas - ivermectin

PSO pažymėjo: „Per penkias dienas vyriausybinės komandos, vykdydamos šią veiklą, kuri prasidėjo gegužės 5 d. daugiausiai gyventojų turinčioje Indijos valstijoje, kurioje gyvena 230 mln. žmonių, per penkias dienas aplankys 97 941 kaimą 75 rajonuose.”, praneša Zero Edge portalas

Ši veikla apėmė aktyvią programą „ištirk ir gydyk namuose”, kurios metu buvo naudojami vaistų rinkiniai.

PSO paaiškino: „Kiekvienoje stebėsenos grupėje yra po du narius, kurie lanko namus kaimuose ir atokiuose kaimeliuose, kad ištirtų visus, kuriems pasireiškia COVID-19 simptomai, naudodami greitojo antigeno testo rinkinius. Tie, kurių testas teigiamas, greitai izoliuojami ir jiems duodamas vaistų rinkinys su patarimais dėl ligos gydymo”.

Tuo pat metu Vakarų žiniasklaidai nutylint tą informaciją, ir vaistai, įeinantys į minėtą rinkinį, nebuvo nurodyti. Dėl to jo turinys buvo toks pat slaptas, kaip ir padažo receptas „McDonald’s” restorane.

PSO tęsė: „PSO lauko pareigūnai stebėjo daugiau kaip 2 000 vyriausybinių komandų ir aplankė mažiausiai 10 000 namų ūkių.”

Ši naujienų istorija buvo paskelbta oficialioje PSO interneto svetainėje Indijoje. Svetainėje išsamiai aprašomas PSO darbas kovojant su COVID-19 Indijoje, įskaitant diskusiją apie jų „Internetinį kursą greitojo reagavimo komandoms”.

Tokios komandos yra tos pačios pirmiau aptartos vyriausybinės komandos, paskirtos vykdyti programą „Ištirk ir gydyk namuose” Utar Pradešo valstijoje. Aptardama greitojo reagavimo grupės (RRT) vaidmenį, PSO svetainė pranešė:

„RRT yra pagrindinė didesnės reagavimo į ekstremalias situacijas strategijos sudedamoji dalis, kuri yra būtina veiksmingam ir efektyviam atsakui… PSO parengė ir išleido šį kursą, skirtą RRT, dirbančioms nacionaliniu, subnacionaliniu, apygardų ir rajonų lygmenimis, kad sustiprintų atsaką į pandemiją, padedant Nacionaliniam ligų kontrolės centrui, Sveikatos ir šeimos gerovės ministerijai, Indijos vyriausybei ir JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrams.”

Greitojo reagavimo grupės gauna paramą iš Jungtinių Amerikos Valstijų Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro, kurį globoja PSO. Šis faktas dar labiau patvirtina Utar Pradešo testavimo ir gydymo programą ir įtvirtina ją kaip bendras PSO ir CDC pastangas.

Galbūt iškalbingiausia PSO straipsnio dalis buvo paskutinis sakinys: „PSO taip pat rems Utar Pradešo vyriausybę rengiant galutines ataskaitas”.

Kol kas nė viena iš jų nebuvo paskelbta.

Praėjus vos penkioms trumpoms savaitėms, 2021 m. birželio 14 d., naujų susirgimų atvejų sumažėjo stulbinančiomis apimtimis: 97,1 proc., ir Utar Pradešo programa buvo paskelbta itin sėkminga.

Pasak „ZeeNews of India”, „Strategija „atsekti, patikrinti ir gydyti” davė rezultatų”.

„Jogio vadovaujamoje valstijoje taip pat fiksuojamas staigus aktyvių COVID atvejų skaičiaus mažėjimas – šis rodiklis sumažėjo nuo 310 783 atvejų balandžio mėnesį iki 8 986 atvejų dabar, t. y. stulbinančiai sumažėjo 97,10 proc.”.

Iki 2021 m. liepos 2 d., t. y. po trijų savaičių, infekcijos atvejų sumažėjo net 99 proc.

2021 m. rugpjūčio 6 d. Indijoje pasibaigė Ivermektino slėpimas žiniasklaidoje, kai apie tai pranešė MSN. Vakarų žiniasklaida, įskaitant MSN, pagaliau pripažino, kas buvo tuose Utar Pradešo vaistų rinkiniuose. Tarp vaistų buvo doksiciklinas ir ivermektinas.

Susirgimų Indijoje grafikas

2021 m. rugpjūčio 25 d. Indijos žiniasklaida pastebėjo, kad Utar Pradešo sėkmė ir kitų valstijų, pavyzdžiui, Keralos, nesėkmės neatitinka tiesos. Nors Utar Pradeše buvo paskiepyta tik 5 % gyventojų Covid vakcina, lyginant su 20 % Keralos vakcinuotų skaičiumi, Utar Pradeše buvo užregistruoti (tik) 22 nauji COVID atvejai, o Keralą per vieną dieną užplūdo 31 445 infekcijos atvejai. Taigi, tapo akivaizdu, kad viskas, kas buvo tuose gydymo rinkiniuose, turėjo būti gana veiksminga.

News18 pranešė: „Pažvelkime į kontrastingą vaizdą. Kerala, kurioje gyvena 3,5 proc. gyventojų, arba 35 mln. žmonių, rugpjūčio 25 d. pranešė apie 31 445 naujus atvejus, t. y. didžiąją dalį visų šalyje užregistruotų infekcijos atvejų. Tuo tarpu didžiausioje Utar Pradešo valstijoje, kurioje gyvena beveik 24 proc., arba 240 milijonų gyventojų, per tą patį laikotarpį užregistruoti tik 22 atvejai.

Prieš dvi dienas iš Utar Pradešo pranešta tik apie septynis naujus teigiamus infekcijos atvejus. Rugpjūčio 25 d. Kerala pranešė apie 215 mirties atvejų, o Utar Pradešas – tik apie du. Tiesą sakant, pastarosiomis dienomis iš Utar Pradešo nebuvo pranešta nė apie vieną mirties atvejį. Šiuo metu Utar Pradeše yra tik 345 aktyvūs atvejai, o Keraloje – 170 000.”

„Kerala atliko daug geresnį darbą vakcinacijos aprėpties srityje: 56 % gyventojų paskiepyta viena doze, o 20 % gyventojų paskiepyta pilnai, t.y. dviem dozėmis, iš viso įskiepyta 26,6 mln. dozių.

Utar Pradeše buvo paskiepyta daugiau kaip 65 mln. dozių – daugiausiai šalyje, tačiau tik 25 proc. žmonių gavo pirmąją dozę, o visiškai paskiepyta mažiau nei 5 proc. žmonių. Atsižvelgiant į dabartinius COVID rodiklius, atrodo, kad Utar Pradešas lenkia Keralą ir gali pretenduoti į sėkmingiausio kovos su COVID modelio vardą.”

Šis autorius apžvelgė nesėkmingo Keralos gydymo modelio priežastis dviejuose straipsniuose: „Keralos pamoka” ir „Keralos skiepijimų antplūdis”.

Iki 2021 m. rugsėjo 12 d. „Livemint” pranešė, kad 34 rajonai paskelbti laisvais nuo COVID arba juose nebuvo aktyvių infekcijos atvejų. Visoje Utar Pradešo valstijoje buvo užregistruota tik 14 naujų atvejų.

2021 m. rugsėjo 22 d. „YouTube” buvo patalpintas populiaraus mokslo tinklaraštininko Dr. Johno Campbello vaizdo įrašas, kuriame išsamiai aprašoma Utar Pradešo sėkmės istorija. Jis pateikė stebuklingojo vaistų namų gydymo rinkinio, atsakingo už COVID išnaikinimą Utar Pradeše, sudedamųjų dalių ir dozių išskaidymą. Tas pats rinkinys buvo naudojamas ir Goa valstijoje.

Dr. Džonas Kempbelas „YouTube” svetainėje plačiai atskleidė Indijos ivermektino įsplaptinimą, atskleisdamas slaptojo padažo formulę, tuo sukeldamas didžiosios farmacijos, PSO ir CDC siaubą. Skaitytojai gali pažiūrėti ir atsisiųsti šį įrašą, kol jis nėra pašalintas. Žr. 2:22 min.

Kiekviename namų gydymo rinkinyje buvo šie dalykai: Paracetamolio tabletės [tylenolis], vitaminas C, multivitaminas, cinkas, vitaminas D3, ivermektinas 12 mg [10 tablečių], doksiciklinas 100 mg [10 tablečių]. Kitos ne medikamentinės sudedamosios dalys buvo veido kaukės, dezinfekavimo priemonė, pirštinės ir alkoholinės servetėlės, skaitmeninis termometras ir pulsoksimetras. Žr. žymą 2:33.

Kempbelas praneša, kad jo dėmesį patraukė šie įdomūs rinkinio dalykai: Cinkas, vitaminas D3, ivermektinas ir antrinis gydymas antibiotikais. „Įdomu, tai, ką nusprendė duoti vyriausybė”. Žr. žymą 3:40

Džonas Kempbelas anksčiau yra peržiūrėjęs COVID pakartotinai naudojamus vaistus. Jis apklausė ir daktarę Tess Lawrie, ir daktarą Pierre’ą Kory. Pakartotiniai vaistai gali būti naudingi daugeliui būklių, tarp kurių ne paskutinėje vietoje yra virusai ir vėžys.

Daktaras Kempbelas pažymėjo, kad pastaruoju metu 59-iuose Utar Pradešo rajonuose nebuvo užregistruota nė vieno atvejo. Be to, iš 191 446 tyrimų, atliktų per praėjusią parą, tik 33 mėginiai buvo teigiami, t. y. teigiamų tyrimų rodiklis siekė tik 0,01 proc. Dr. Kempbelas šį mažą skaičių pavadino „stulbinančiu”. Žr. 5:05 min.

Iki rugsėjo mėn. atvejų smarkiai sumažėjo. Iš visos, daugiau kaip 200 mln. gyventojų turinčios valstijos, liko tik 187 aktyvūs atvejai, palyginti su balandį buvusiu didžiausiu skaičiumi – 310 783 atvejais. Žr. žymą 5:41.

Dr. Kempbelas sėkmę sieja su daugeliu veiksnių, įskaitant ankstyvą ligos nustatymą ir ankstyvą gydymą, kai rinkiniai kainuoja vos 2,65 JAV dolerio vienam asmeniui. Žr. 6:20 min.

Atkreipkite dėmesį, kad daktaras Kempbelas nemini nė vieno žmogaus, kuriam būtų pasireiškęs toksinis poveikis nuo tų dešimties 12 mg ivermektino tablečių – visoje valstijoje, kurioje gyvena daugiau kaip 200 milijonų žmonių. Nebuvo pranešta nė apie vieną apsinuodijimą. Nebuvo pranešta apie jokius Indijos apsinuodijimų kontrolės straipsnius ar skambučius telefonu. Iš milijonų išplatintų vaistų rinkinių, kurių kiekviename buvo po 120 mg ivermektino, nebuvo pranešta nė apie vieną Utar Pradešo gyventoją, kuris būtų turėjęs problemų dėl šio vaisto.

Atkreipkite dėmesį, kad daktaras Kempbelas nė karto nekritikuoja vaisto rinkinio kaip „kraštutinio” ar neveiksmingo. Juk būtų nederama kaltinti PSO finansuojamą programą, tokią kaip Utar Pradešo testavimo ir gydymo programa, kurią koordinuoja PSO, „marginalumu”.

Priešingai nei tam, ką mažai gauname – už dideles išlaidas – iš Jungtinių Valstijų vyriausybės, šie rinkiniai yra veiksmingi, juose yra pirštinės, termometras ir oksimetras. Paskutinį kartą oksimetrą pirkau maždaug prieš dešimt metų, jis kainavo apie 200 JAV dolerių. Visas šis rinkinys, įskaitant oksimetrą, kainuoja tik 2,65 dolerio.

Ir atkreipkite dėmesį, kad vyriausybė gali įsigyti daugiau nei tūkstantį namų gydymo ivermektinu rinkinių už vieno Remdesiviro kurso kainą. Remdesivir kainuoja 3100 dolerių, ir tai yra nepraktiškas vaistas, nes turi būti skiriamas vėlyvuoju ligos laikotarpiu, hospitalizuojant. Be to, tai vaistas, kuris negelbsti gyvybių.

Kita vertus, Ivermektino rinkiniai yra labai susiję su COVID-19 likvidavimu Utar Pradeše. Iš tiesų, kai visiškai paskiepyta mažiau nei 11 proc. jų gyventojų, Utar Pradešo modelis „Ištirk ir gydyk namuose” yra pranašesnis už Keralos, kur paskiepytų gyventojų procentas yra daug didesnis. Utar Pradešas lenkia Jungtinę Karalystę, JAV ir beveik visas kitas pasaulio šalis pagal mažiausią aktyvių COVID atvejų skaičių.

Užuot užmerkus akis prieš Utar Pradešą, galbūt, laikas išanalizuoti jo sėkmę. Laikas visiems suprasti, kad ivermektinas toli gražu nėra pavojingas, o, sprendžiant iš Jungtinių Valstijų apsinuodijimų kontrolės iškvietimų skaičiaus, yra saugesnis už rankų dezinfekcinį skystį ar paprastą tilenolį.

Būtent dabar yra tinkamas metas pabrėžti, kad daktaras George’as Fareedas, daktaras Peteris McCulloughas ir daktaras Harvey Rischas buvo teisūs, duodami parodymus JAV Senatui 2020 m. lapkričio 19 d. Jie patarė, kad ankstyvas ambulatorinis gydymas yra būtinas ir, jei būtų priimtas, išgelbėtų šimtus tūkstančių amerikiečių gyvybių. Taip nebuvo.

Dabar yra tinkamas momentas pastebėti Jungtinių Valstijų apsinuodijimų kontrolės straipsnių puolimą, kai bandoma šmeižti ivermektiną – vaistą, kurio saugumas ir veiksmingumas įrodytas Utar Pradešo bandymų ir gydymo programoje, administruojamoje globojant PSO ir CDC.

Reikėtų priminti skaitytojui, kad PSO ir CDC turi tiesioginių ir naujausių žinių apie ivermektino naudojimą COVID-19 Indijoje. Be to, jie geriau, nei bet kas kitas žino apie milžinišką ivermektino, naudojamo tuose milijonuose Utar Pradešo testavimo ir gydymo rinkinių, veiksmingumą ir didžiulį saugumą.

Galbūt taip pat laikas paklausti, kodėl būtent Dr. Tess Lawrie recenzuojamai metaanalizei buvo suteiktas 26,697 Altimetric balas, o tai reiškia, kad ji buvo aštunta iš maždaug 18 milijonų publikacijų.

Šis įvertinimas yra kur kas geresnis, nei 1 % geriausių publikacijų, kurioms užtektų 180 000, kad jos patektų į 1 % geriausiųjų. Jam užtektų tik 18 000, kad patektų į 1 % geriausiųjų. Patekimas į 0,001 % geriausiųjų reikštų 180 vietą. Todėl, būdamas aštuntas, jis yra 8/180 geriausių .001 % arba maždaug 4,4 % geriausių .001 %. Šis straipsnis yra tarp 5 % geriausių .001 % geriausiųjų!

Kitaip tariant, tik septyni straipsniai pasaulyje iš tų 18 milijonų užima aukštesnę vietą.

Šis recenzuojamas straipsnis yra vienas iš labiausiai cituojamų visų laikų medicinos šaltinių – ir taškas. Tai turėtų iš karto atkreipti bet kurio skaitytojo dėmesį į jo istorinę reikšmę. Dr. Tess Lawrie yra 30 metų dirbanti PSO įrodymų sintezės ekspertė. Jos išvada tokia pat reikšminga kaip ir straipsnio rangas. Štai šie žodžiai,

„Vidutinio patikimumo įrodymais nustatyta, kad naudojant ivermektiną galima labai sumažinti mirčių nuo COVID-19 skaičių. Ivermektino naudojimas klinikinės eigos pradžioje gali sumažinti infekcijos atvejų skaičių, kai liga progresuoja iki sunkios formos. Akivaizdus saugumas ir nedidelė kaina leidžia manyti, kad Ivermektinas gali turėti didelį poveikį SARS-CoV-2 pandemijai visame pasaulyje.”

Galbūt laikas paklausti, kodėl Dr. Pierre’o Kory recenzuota pasakojamoji apžvalga apie Ivermektiną užima 38 vietą iš tų pačių 18 milijonų publikacijų.

Ji daro išvadą: „Galiausiai daugybė ivermektino platinimo kampanijų pavyzdžių, lėmusių greitą sergamumo ir mirtingumo sumažėjimą visoje populiacijoje, rodo, kad buvo nustatyta geriamoji priemonė, veiksminga visose KOVID-19 fazėse.”

Jei daktarės Lawrie straipsnis patenka į 5 % geriausių 0,001 % visų visų laikų tokių paskelbtų medicinos straipsnių, tai daktaro Kory straipsnis nuo jo nedaug atsilieka. Jo straipsnis yra 38/180 geriausių .001 % arba 21 % geriausių .001 %.

Taigi, abu straipsniai būtų vertinami kaip vienas iš milijono.

Todėl dabar skaitytojas turi paklausti, kodėl dvi nuostabios nepriklausomos apžvalgos iš dviejų skirtingų žemynų, kuriose pateikiamos tos pačios išvados, yra ignoruojamos mūsų pasaulio medicinos vadovų?

Utar Pradešas yra viena iš tokių populiacijų, kurioje sergamumas ir mirtingumas nuo COVID-19 smarkiai sumažėjo praėjus keliems mėnesiams PO to, kai 2021 m. balandžio 22 d. buvo paskelbtas daktaro Korio straipsnis. Todėl tenka klausti: jei ivermektinas taip nuspėjamai ir saugiai išnaikina COVID-19, kodėl jis nėra sistemingai diegiamas visame pasaulyje, kaip siūlo Dr. Kory ir Dr. Lawrie?

Galbūt kiekvienam skaitytojui reikėtų užduoti sau tokį klausimą: kodėl abiejų daktarų Lawrie ir Kory puikiai įvertintų ekspertų apžvalginiai straipsniai, paskelbti medicininėje literatūroje PubMed, Nacionalinėje medicinos bibliotekoje, yra UŽDRAUSTI Vikipedijoje?

Nors Indijos ivermektino pergalė prieš COVID galėjo būti pralaimėta, visuotinei vakcinacijai nusiteikusiai Didžiajai farmacijai ir Didžiosioms reguliavimo institucijoms, atrodo, kad žinia pasiekė žmones gatvėje. Jei „Google Trends” yra koks nors rodiklis, susidomėjimas Ivermektinu auga ir tam yra rimta priežastis. Mus visus sistemingai apgaudinėja įtakingos organizacijos vardan pelno.

Žiniasklaidos propaganda kasdien mus bombarduoja pranešimais, kuriais bandoma nukreipti mūsų dėmesį nuo saugiausių ir veiksmingiausių gydymo būdų.

Susidomėjimas ivermektinu ir Indija tik didėja ir šiuo metu pasiekė aukščiausią lygį.

Susidomėjimo Invermectinu kreivė

Indijos atsiėmimas nuo COVID-19 nebeslepiamas. Paslaptis atskleista.

Šaltinis su visomis nuorodomis (kopijuoti): https://www.zerohedge.com/covid-19/indias-ivermectin-blackout-secret-revealed

Ir galbūt, pagaliau, bus paskelbta taip laukta PSO galutinė ataskaita, kurioje bus išsamiai aprašoma sėkmingiausia pandemijos kampanija bet kurioje pasaulio vietoje.

infa.lt atsakomybės apribojimas:

infa.lt neprisiima atsakomybės už pasekmes, nesiūlo ir nerekomenduoja susirgus infekcija gydytis straipsnyje nurodytais būdais, vaistais ir išvardintomis dozėmis. Visa medžiaga pateikiama tik susipažinimo tikslais. Būtent todėl, kad tai nuslepiama pasaulio (ir Lietuvos) didžiosios žiniasklaidos.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 2 273

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...