• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Islamo antplūdis į Europą. Kiek mūsų išliks po 40 metų [video]

Islamo antplūdis į Europą. Kiek mūsų išliks po 40 metų [video]

22 gegužės
20:09 2016

islamas mokyklose

Daugelis iš mūsų turi gan miglotą įsivaizdavimą apie imigracijos mastus ir jos daromą įtaką šalių, į kurias ji vyksta gyventojams bei politikai. Lietuviai kol kas teturi tik vos porą tokių imigrantų, kurie tapo įvykiu ir buvo aprašyti visose žiniasklaidos priemonėse. Mums atrodo, kad viskas vyksta toli ir mūsų niekada nepasieks.

Tačiau didžiosios dalies įvykių, vykstančių labiau į pietus esančiose Vakarų Europos šalyse mes (lietuviai) nematome, ir bendro vaizdo neįsivaizduojame. Kartais mums parodo kažkokius atskirus video kadrus ar kriminalinius įvykius, bet tik ne, gink Dieve, bendrą situaciją su pilna to, kas vyksta, analize.

Čia irgi nepamatysite pilno vaizdo, nes neįmanoma į vieną temą sutalpinti tų milžiniškų Europos veido pasikeitimų, kurie įvyko per pastaruosius keliolika metų, ir nuosekliai vyksta dabar. Ta pačia kryptimi, ir vis greitėjančiu tempu.

Jums reikia tai pamatyti. Pamatyti, įsisąmoninti ir kviesti išlikusius sveiko proto žmones tai stabdyti. Kitaip jau po 40 metų mes tapsime mažyte mažuma, o dar po 10 išnyksime visiškai.

Prancūzija

Jei politinis režimas išsilaikys Europoje dar 5, 10, 15 metų,..kiek vokiečių liks Vokietijoje, prancūzų Prancūzijoje, anglų Anglijoje? pabėgėliai, musulmonai, islamas

Prancūzų rašytojas Renaud Camus šį antplūdį vadina „Didžiuoju pakeitimu“, ir sako, jog tai yra svarbiausias įvykis Prancūzijoje nuo 15 amžiaus.

Koks yra tikslas?

Tikslas – patenkinti mišrių rasių ES santuokų iššūkį. Tai ne pasirinkimas. Tai prievole. Jei respublika to neįvykdys savanoriškai, tai valstybė turės panaudoti prievartos priemones. – Mes privalome pasikeisti – todėl mes pasikeisime! (Nikolas Sarkozy)

Vargu ar kas prieš 20 metų galėjo įsivaizduoti, kad vietiniai prancūzai čia taps nykstančia mažuma.

Anglija

Londonas tapo toks daugiatautis, kad baltieji britai čia yra mažuma.

Mahometas – šiuo metu pats populiariausias kūdikio vardas Londone. šariatas, imigracija

Baltųjų šeimos Birmingame pirmą kartą taps mažuma. Greičiausiai auganti šalies grupė yra musulmonai.

Belgija

Didelis musulmonų gimstamumas keičia politinę padėtį. Imran siekia pakeisti Belgijos įstatymus šariato teise. Tokia, kaip rankų amputacija už vagystę, užmėtymą akmenimis už svetimavimą, ir mirtį homoseksualams.

Musulmonas (citata iš video): „Jeigu jie (baltieji) nori mus pralenkti, aš nežinau, tegu jie tuokiasi su 4 žmonomis ir turi daug vaikų. Tegu pradeda taip. Galbūt jie turės šansų. Bet aš tuo netikiu.

Norvegija

Kažkas, ką imigrantai atnešė į Norvegiją, yra tai, ką kai kurie vadina prievartavimų epidemija. Naujausia policijos statistika rodo, kad sostinėje Osle, 100% visų išprievartavimų neartimoje aplinkoje, buvo įvykdyti ne vakariečių imigrantų vyrų. Ir devynios iš dešimties jų aukos buvo vietinės norvegės.

Iš esmės tai JAV suteikia mums šiuos srautus [imigrantų]. Jos sukelia karą o mes gauname pabėgėlius. [Anders Borg, Švedijos finansų ministras 2006-2014]. Jungtinių Tautų ataskaitoje teigiama, kad Švedija taps 3-ojo pasaulio šalimi maždaug po 15 metų.

Švedai nesutinkantys su tuo planu rizikuoja būti apšaukti rasistais, fašistais ir naciais.

Vokietija

Rodomas įrašas, kai „Revoliucinis frontas“ daužo įtariamų fašistų namus, automobilius. Tai tik viena iš daugelio atakų, kurias jie filmuoja ir skelbia internete. imigrantai, imigracija

Video kadrai: atsakas prieglobsčio pabėgėliams kritikams: „Naciai lauk! Naciai lauk!“

Balsas už kadro: „Jeigu tu neatstovauji multikultūrinių vertybių, esi laisvas bet kada palikti Vokietiją.

Mes privalome principingai stoti prieš nacius. Dėl savo istorijos 1933-1945 metais, mes privalome tinkamai elgtis su pabėgėliais. Beje, kiekvienais metais vietinių vokiečių daugiau miršta, nei gimsta, tai yra dėl to, kad vietiniai naciai nėra pajėgūs susilaukti palikuonių, – vien todėl mes esame priklausomi nuo imigrantų iš kitų šalių. [Gregor Gysi, Vokietijos kairiųjų partija]

Europą vis dar neišmoko būti daugiakultūriniu žemynu. Ir aš manau, jog mes būsime dalis tos transformacijos, kuri privalo įvykti. Europa nebus sudaryta iš tautinių valstybių, kaip buvo praeitame šimtmetyje. Žydai bus viso to centre. Tai yra didžiulė transformacija Europai, ji šiuo metu pereina į daugiakultūrinį režimą, ir žydai bus nekenčiami dėl jų pagrindinio vaidmens tame. Bet be šio vaidmens, ir be šios transformacijos Europa neišgyvens.  [Barbara Lerner Spectre, PAIDEIA įkūrėja, Švedija]

Video reportažas, [trukmė 19:31 min,. nesuprantantiems angliškai yra lietuviški titrai. Pasirinkite juos žvaigždutėje-nustatymuose ]:

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 732

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...