infa.lt

Kaukes patalpose dėvėti bus privaloma

Kaukes patalpose dėvėti bus privaloma

30 rugsėjo
06:40 2021
Mergina nusiėmusi kaukę su telefonu

youtube stop kadras

Valdantieji praneša:
Siekiant stiprinti COVID-19 ligos valdymo priemones, Vyriausybė pritarė, kad valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimai, įskaitant privalomą kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse, būtų privalomi, nepriklausomai nuo to, ar veiklos vykdomos su Galimybių pasu ar be jo. Kartu nutarta rekomenduoti darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

Priėmus nutarimą, pagal Arūno Dulkio nustatytas sąlygas veido kaukes bus privaloma dėvėti visose uždarose patalpose, t. y.: prekybos srityje, paslaugų teikimo vietose, įstaigose, įmonėse ar organizacijose, organizuojant darbo ar ugdymo procesus, renginių metu ir kt.

Reikalavimas dėvėti kaukes Arūnui Dulkiui nusprendus, nebus taikomas vaikams iki 6 metų, taip pat neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį), asmenims, kai jie sportuoja ar paslaugos teikimo metu, kai paslaugos negalima suteikti paslaugos gavėjui būnant su kauke (atlikėjams, sportininkams, pranešėjams, renginių vedėjams, repeticijų, vaizdo, garso įrašų, transliacijų metu ir kt.).

Juridiniams asmenims Arūno Dulkio sprendimais detaliai bus nustatyti reikalavimai dėl ūkinės veiklos vykdymo ar paslaugų teikimo, t. y. bus nustatytas įpareigojimas skelbti matomose vietose informaciją apie privalomą kaukių dėvėjimą, įspėti nedėvinčius kaukių asmenis, neaptarnauti kaukių nedėvinčių asmenų ir pan.

Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1 847 nauji koronaviruso atvejai, mirė 14 asmenų, – skelbia „Statistikos” departamentas.

100 tūkst. gyventojų per 14 dienų tenka 656,3 atvejo, teigiamų tyrimų dalis siekia 7,2 procento. Visa šalis patenka į COVID-19 juodąją zoną, vis daugiau šalies savivaldybių taip pat patenka į šią zoną.

infa.lt komentaras:

Štai ir „Galimybių” paso „galimybės”, – dar prieš porą savaičių buvo skelbiama, kad turintys tokį „dokumentą” gali nieko nebijoti ir į prekybos centrus eiti be kaukės. Galima manyti, kad ir kita šio „dokumento” lengvata – leidimas nesitestuoti paskiepytiems, bus netrukus pamiršta. „Keistas” dėsningumas – daugėjant pasiskiepijusių – daugėja ir infekcijos atvejų skaičius.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 135

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. Nerka    -  2021-09-30, 10:00

    Tai kad dideja sergamumas tai suprantama,bet uztat idomus kitas faktas. Kadangi dideja sergamumas skiepytu asmenu,pas mus atsirado gripas,ko nebuvo pernai. Ir reiketu nepamirsti,jog visi skiepyti suserga isskirtinai tiktai gripu. Neskiepyti gripu sirgti negali,reiskia tada tik „korona” Va taip.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...