infa.lt

Natūralus imunitetas apsaugo ilgiau nei apsauga nuo COVID-19 vakcinų: Dr. Robert Malone

Natūralus imunitetas apsaugo ilgiau nei apsauga nuo COVID-19 vakcinų: Dr. Robert Malone

16 rugsėjo
06:40 2021
Robert Malone

Robertas Malone’as, išradęs mRNR vakcinos technologiją, Vašingtone 2021 m. Rugpjūčio 30 d. (The Epoch Times)

Imunitetas, kuris susiformuoja persirgus COVID-19, yra geresnis už apsaugą, kurią suteikia vakcinos nuo COVID-19, tvirtina žinomas vakcinų išradėjas, iš dalies remdamasis neseniai atliktu Izraelio tyrimu, praneša Epoch Times.

Izraelio mokslininkai nustatė, kad šalies žmonės, paskiepyti „Pfizer“ vakcina nuo COVID-19, buvo 13 kartų labiau linkę užsikrėsti koronaviruso Delta variantu ir 27 kartus labiau rizikavo susirgti simptominėmis ligomis, lyginant su tais, kurie pasveiko po COVID-19.

„Tme dokumente ir kituose dokumentuose buvo įrodyta, kad šio imuninio atsako mastas, kalbant apie T ir B ląstelių atminties populiacijas, yra įvairesnis ir ilgesnis nei imuninio atsako mastas, kurį sukelia vien tik koronaviruso smaigalių baltymo pagrindu pagamintos vakcinos“, pareiškė mRNR vakcinų išradėjas, daktaras Robertas Malone’as Epoch TV laidoje „Amerikos minties lyderiai“ (“American Thought Leaders”).

Nors laikui bėgant antikūnų mažėja, apsaugančios nuo infekcijos T ląstelės, baltųjų kraujo kūnelių rūšis, ir B ląstelės gali išlikti visą gyvenimą.

Federalinės sveikatos institucijos pripažįsta natūralų imunitetą, tačiau ir toliau tvirtina, kad apsauga nuo vakcinų yra geresnė, nurodydamos kitokį tyrimų rinkinį, įskaitant vieną iš Kentukio valstijos ir Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) tyrėjų paskelbtų tyrimų.

Valdžia ir toliau ragina visus, nepriklausomai nuo ankstesnės infekcijos, pasiskiepyti.

Tačiau kai kurie kiti mokslininkai teigia, kad atsirandant vis daugiau įrodymų apie natūralų imunitetą, jie turi vaidinti svarbesnį vaidmenį politinėse diskusijose apie skiepus pandemijos metu.

„Natūralus imunitetas yra labai geras. Geriausia būtų sutelkti savo pastangas į žmones, kurie yra ir neskiepyti, ir nepasveiko (nes nesirgo) nuo ankstesnės infekcijos “, – socialinėje žiniasklaidoje rašė savaitgalį Kalifornijos universiteto San Fransisko Epidemiologijos ir biostatistikos katedros profesorius dr. Vinay Prasad.

Malone’o teigimu, Izraelio tyrimas „rodo, kad imuninio atsako apimtys ir ilgaamžiškumas buvo pranašesni už natūralią atsigaunančią infekciją sveikstant“.

„Taip pat yra įrodymų, kad, priklausomai nuo laikotarpio, apsauga nuo infekcijos ir ligų, susijusių su natūraliu imunitetu, įgytu nuo ankstesnės infekcijos, žymiai pagerėjo, lyginant su imunitetu įgyjamu nuo vakcinos“.

Malone’as teigia, kad naujesni duomenys yra pagrindinis dalykas, kurį jis apibūdino kaip socialinę sutartį tarp visuomenės narių ir vyriausybės sveikatos agentūrų.

Visuomenė „susiduria su situacija, kai jai sakoma, jog natūralus imunitetas neapsaugo, kad negali juo pasikliauti; kad jei anksčiau buvote užsikrėtęs, vis tiek turėtumėte susileisti abi vakcinos dozes; kad ši vakcinacija suteiktų plačią ilgalaikę apsaugą, ji apsaugotų jus ir apsaugotų jūsų vyresniuosius nuo jūsų potencialiai plintančių ligų “, – pareiškė jis.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 266

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Nereikia į Ukrainą važiuoti, nei normaliems, nei polit-iškrypėliams paleckiukiniams... Ukrainai reikia duoti GINKLŲ, ir Putino...

Lenkija puikiai suvokia, kad Putino barbarų ir teroristų armija turi būti sutriuškinta Ukrainos žemėje. Kitaip,...

Ne išrinktieji lyt-polit-iškrypėliai dėl visko kalti, o RINKĖJAI. Jų išsivystymo lygis. Ką jie gali orientuotis...

Viskas čia normalu, juk patys RINKĖJAI pasirinko lyt-polit-iškrypėlius. Net bernelius - santykiuose besijaučiančius mergelėmis, todėl...

Jeigu skaičiuoti suaugusius amerikiečius tai kiekvienam net po 500 dolerių neišeitų....

Išrasti jau seniai tik ......

Nesakykit meinstryminis ir frylanceris. Nelietuviška ir atgrasu. Ne patys žodžiai atgrasu, bet tai kad lietuvis...

Tikrai neverta taupyti, nes pigūs žaislai dažniausiai būna nekokybiški ir ne itin saugūs. Verčiau turėti...

Jau metai laiko, kaip Ukraina laimi, tik kažkodėl pabaigos nesimato. Kol nenumelš visų EU šalių,...

Galvažudžiui, barbarui ir teroristui Putinui apskritimo lankelis tiek sumažės, kad net savo bunkeryje taps ankšta......