• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Dilma Rousseff: Brazilijoje įvykdytas valstybinis perversmas

Dilma Rousseff: Brazilijoje įvykdytas valstybinis perversmas

14 gegužės
17:36 2016
Dilma Rousseff

Dilma Rousseff – Brazilijos prezidentė | Foto: PEDRO LADEIRA/FRAME/AE

„Brazilija išgyvena neteisėtą valdžios pakeitimą: tai valstybinis perversmas“, – pareiškė šalies prezidentė Dilma Rousseff, prieš kurią išvakarėse buvo pradėta apkaltos procedūra.

Ji bus nušalinta nuo valdžios, įstatymo numatytiems šešiems mėnesiams, kurių bėgyje Aukščiausias Brazilijos teismas svarstys Federalinio Senato pateiktus kaltinimus. Brazilijos parlamento Aukštųjų rūmų senatoriai, išvakarėse, balsų dauguma (55 -“už“, 22 – „prieš“) nubalsavo už apkaltą prezidentei, tokiu būdu patvirtinę Žemutinių rūmų poziciją.

Brazilijos lyderė, kaip pilnateisė šalies prezidentė išsakė savo paskutinį pareiškimą. Ji kreipėsi į naciją ir į savo šalininkus iš prezidento rūmų su pareiškimu, kuriuo pilnai atmetė visus kaltinimus ir pavadino tai , kas vyksta valstybės perversmu.

Dilma Rousseff pakvietė savo šalininkus tęsti kovą už demokratiją ir teisėtai išrinktos prezidentės sugrąžinimą. Ji priminė, jog palaikęs apkaltos idėją Senatas, nušalino nuo pareigų prezidentę, už kurią savo balsus rinkimuose atidavė 54 mln rinkėjų.

Dilmos Rousseff pasisakymas:

Rusų kalba:

Anglų kalba:

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 146

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...