infa.lt

Izraelis. COVID-19 vakcinos paso galiojimo laikas baigiasi praėjus 6 mėnesiams po antrosios dozės

Izraelis. COVID-19 vakcinos paso galiojimo laikas baigiasi praėjus 6 mėnesiams po antrosios dozės

05 rugsėjo
17:30 2021
Skiepų autobusas Vilniuje

Skiepijimo autobusas Vilniuje per Iki prekybos tinklo skelbtą akciją

Izraelio vyriausybės pareigūnai pareiškė, kad vakcinos nuo COVID-19 pasai nustoja galioti praėjus šešiems mėnesiams po antrosios „Pfizer“ dozės, o tai reiškia, kad žmonės turės gauti pakartotines injekcijas, kad jų skiepų sertifikatai būtų galiojantys ir toliau.

Šią savaitę Izraelio Sveikatos apsaugos ministerija žengė prieštaringai vertinamą žingsnį ir paskelbė, kad asmuo laikomas visiškai pasiskiepijusiu, jei jis buvo „paskiepytas dviem vakcinos dozėmis 6 mėnesius nuo antrojo skiepijimo dienos“; jei jis gavo tris vakcinos dozes; jei jie pasveiko nuo COVID-19 per šešis mėnesius nuo „sertifikato išdavimo dienos“; ar asmenys, kurie pasveiko nuo COVID-19 ir gavo bent vieną vakcinos dozę.

„Nuo šiandien trečioji dozė prieinama visiems“, – ​​rugpjūčio 29 d. pareiškė Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos generalinis direktorius Nachmanas Ashas, praneša „Times of Israel“.

Izraelyje vakcinos pasas taikomas visiems, vyresniems nei 3 metų žmonėms, ir, kadangi maži vaikai negali būti vakcinuojami nuo COVID-19, jie turi įrodyti savo COVID-19 būklę naudojant antigeno testą.

Kai kurie Izraelio piliečiai išreiškė skepticizmą dėl idėjos įpareigoti atlikti pakartotines injekcijas ir teigė, kad tai prilygsta medicininiams eksperimentams.

„Kodėl mes esame pirmoji šalis, kuri tai padarė“,-sakė 28 metų Tovatel Magen, gavusi dvi dozes „Pfizer“ vakcinos, rašo „Wall Street Journal“. „Jie daro eksperimentus su mumis“.

Nors Izraelis yra viena labiausiai skiepytų nuo COVID-19 šalių pasaulyje, infekcijos atvejų daugėja. Izraelio septynių dienų COVID-19 infekcijų vidurkis praėjusį pirmadienį buvo daugiau nei 1000 milijonui žmonių, o tai yra dvigubai daugiau nei JAV ir Jungtinėje Karalystėje, rodo Oksfordo universiteto „Our World in Data“ duomenys. Remiantis „Wall Street Journal“ leidiniu, Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos duomenys rodo, kad dauguma sunkiai sergančių pacientų gavo dvi vakcinos dozes, nors sakoma, kad skiepyti žmonės rečiau serga sunkia ligos forma.

Izraelio mokslininkų praėjusią savaitę paskelbtas išankstinio viešinimo (preprint) tyrimas taip pat parodė, kad asmenys, anksčiau užsikrėtę ir persirgę COVID-19, parodė žymiai didesnį atsparumą Delta variantui nei tie, kurie gavo dvi Pfizer vakcinos dozes.

Jungtinėms Valstijoms ir kitoms šalims raginant imtis pakartotinės revakcinacijos, Pasaulio sveikatos organizacija griežtai pasmerkė šią strategiją ir pareiškė, kad turtingesnės šalys pirmiausia turi padėti skiepyti skurdžiau gyvenančias šalis.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 373

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. Anonimas    -  2021-09-06, 15:40

    Teisingai, taip ir reikia dresuoti gyvulius, oi… – vergus, oi… – asmenys.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Hm    -  2021-09-06, 16:59

    …na ar galima taip tyčiotis iš išrinktosios tautos?

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Nereikia į Ukrainą važiuoti, nei normaliems, nei polit-iškrypėliams paleckiukiniams... Ukrainai reikia duoti GINKLŲ, ir Putino...

Lenkija puikiai suvokia, kad Putino barbarų ir teroristų armija turi būti sutriuškinta Ukrainos žemėje. Kitaip,...

Ne išrinktieji lyt-polit-iškrypėliai dėl visko kalti, o RINKĖJAI. Jų išsivystymo lygis. Ką jie gali orientuotis...

Viskas čia normalu, juk patys RINKĖJAI pasirinko lyt-polit-iškrypėlius. Net bernelius - santykiuose besijaučiančius mergelėmis, todėl...

Išrasti jau seniai tik ......

Nesakykit meinstryminis ir frylanceris. Nelietuviška ir atgrasu. Ne patys žodžiai atgrasu, bet tai kad lietuvis...

Tikrai neverta taupyti, nes pigūs žaislai dažniausiai būna nekokybiški ir ne itin saugūs. Verčiau turėti...

Jau metai laiko, kaip Ukraina laimi, tik kažkodėl pabaigos nesimato. Kol nenumelš visų EU šalių,...

Galvažudžiui, barbarui ir teroristui Putinui apskritimo lankelis tiek sumažės, kad net savo bunkeryje taps ankšta......

Xi Jinpingas, toks išmintingas, kad jo Rusija-Ukraina nejaudina, nes pagrindinis tikslas, išnaudojus situaciją, - pasinaudoti...