• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Antanina Strumilienė. Kreipimasis į prezidentą

Antanina Strumilienė. Kreipimasis į prezidentą

05 rugpjūčio
06:30 2021

Lietuvos Respublikos
PREZIDENTUI

K r e i p i m a s i s

Gerb. Prezidente,

Kokiu garsu reikia šaukti, kad išgirstumėte?

Lietuva naikinama. Einama į diktatūrą. Neteisingi ir neteisėti sprendimai priimami vos ne kasdien.

Represijos, žmonių terorizavimas, žeminimas, susidorojimas, sisteminės žiniasklaidos patyčios liejasi iš visų ekranų ir puslapių. Valdžios „skalikai“ darosi pavojingesni už pačią valdžią.

Žmonės mušami bananais, į juos nukreipiamos ašarinės dujos, piliečiai gąsdinami priverstiniais skiepais, nužmoginami, nuasmeninami, drastiškai kyla kainos, mažumos lipa daugumai ant galvų, kelia galvas sužvėrėję veikėjai, žmogiškumo padugnės.

Šalį valdo „elitas“, neturintis autoriteto, patirties, tautos pasitikėjimo, sugebėjimo vadovauti. Niekinama ir naikinama Šeimos institucija. Pastaruoju metu Lietuvoje bandomas įteisinti medicininis aparteidas ir genocidas. Kitaip pavadinti to neišeina.

Pirmą kartą per visą istoriją Lietuvos gyventojams nebus leista eiti į parduotuvę, jie galės būti nušalinami nuo darbo, negaus atlyginimo. Žmonių laisvės bus apribotos ne todėl, kad jie kažkuo nusikalto, bet todėl, kad jie neturi skiepo.

Jei sergi Aids, rotovirusu, sifiliu, tuberkulioze, sloga, vėžiu – eik, kur nori, bet jei esi sveikas, tik neturi skiepo – tada išmes iš darbo, negydys, negalėsi važiuoti troleibusu.

Tai – ne fantastika.

Tai – lietuviška realybė, nes Vyriausybėje jau užregistruotas siūlymas neskiepytiems nemokėti ligos išmokų, nefinansuoti sveikatos paslaugų, uždrausti naudotis remonto, grožio ir kitų sričių paslaugomis, didesnėmis parduotuvėmis, taip pat viešuoju transportu – miesto ir tarpmiestiniu.

Vyriausybę sudaro konkretūs žmonės: „geriausia“ visų laikų premjerė Šimonytė, Armonaitė, Landsbergis, Bilotaitė, Dobrovolska, Gentvilas, Dulkys ir kiti jauni, modernūs, apsišvietę ir „faini“ liberalai, konservatoriai, Laisvės partijos aktyvistai.

Bet kodėl jie mąsto ir elgiasi, kaip Didžiojo teroro laikų berijos ir ježovai? Ir kas toliau? Nesikiepijusių vaikų pašalinimas iš mokyklų? Jų nepriėmimas į aukštąsias? Stovyklos nesiskiepijantiems?

Taip atrodo valdančiųjų terorizmas, vedantis valstybę į nuosmukį ir pražūtį. Taip atrodo neišmintis, neišprusimas, nekompetencija, nesuvokimas ir Tautos niekinimas.
Lietuvoje katastrofiškai trūksta darbuotojų, o ir paskutinių – greit neliks. Ir jeigu valdžia dar šiek tiek tautiečius paterorizuos, – tada politikai, vyriausybės nariai galės gydyti, mokyti, gesinti, statyti ir prekiauti patys.

Tada jau vieni jie galės savo rankomis, mintimis ir širdimi kurti naują – LGBT ir pabėgėlių Lietuvą, nes Lietuvoje jų puoselėjami „gėriai“ yra tik šitie du.
Ar mums reikia tokių valdančiųjų ir tokios Lietuvos?

Nepaprastoji padėtis turi vykti valdžios pakeitime ir Šimonytės, Bilotaitės, Landsbergio bei Armonaitės gyvenimuose. Nes gerovė, imunitetas ir visapusiškas gėris prie dabartinės valdžios garantuojama tik Afrikos homoseksualams ir kitiems pasienio „pseudolietuviams“.

Pati Tauta nepajėgi atimti iš valdančiųjų valdžios svertų. Tauta, valdžios nuomone, tapo grėsme Lietuvai. Valdantieji savos valstybės žmones viešai vadina „antivalstybinėmis grupuotėmis“. Visi, kas sako tiesą, yra priešai. Valdančiųjų ruporai siautėja.Jie ne mažiau pavojingi už pačią valdžią.

Valdantieji skelbia, kad visi, kritikuojantys Vyriausybės bejėgystę, yra „marginalai“ ir „vatnikai“. Sakykite, kokiu garsu reikia šaukti, kad ši Vyriausybė būtų atšaukta, o Seimas – paleistas? Kol dar nesilieja kraujas. Juk Lietuva verda kaip užvirintas pienas.

Ką darome, kai į mūsų namus pro neužrakintas duris įsėlina neprašyti svečiai? Vejame. Nuo kada nežinome, kad Lietuva – mūsų namai? Visi matėme, kaip valstybės sieną gynė vengrai. Visi matome ir tai, kas būna, kai valstybės sienos negina niekas.

Tai – Lietuvos Vyriausybės ir VRM nusikalstamas aplaidumas. 2018 m. Seime buvo priimtas „didžiavyrio“ Ž. Pavilionio JTO Migracijos Paktas, pagal Pavilionio redakciją.
Ko dar reikia, kad šis Tautos priešas būtų pašalintas iš pareigų?

Pagal dabartinę situaciją ir įstatymus lietuviai vis garsiau kelia idėją Lietuvos piliečiams Lietuvoje prašytis prieglobsčio, nes šis statusas jau kur kas geresnis už bedarbių, neįgaliųjų ir pensininkų.

Lietuvos žmonėms jokio skirtumo, ar nelegalai plūs į Lietuvą per Baltarusijos miškus, ar eilute eis per pasienio postus. Aišku viena: jie plūs. Afganistanas griūva. Žmonės nuo Talibano bėgs tūkstančiais. Kur bėgti? Į Europą.

O skylę jie jau rado. Graikai, serbai, vengrai ginasi. Lietuva – vienintelė šalis, kuri nuo migrantų nesigina. Net jei mes ir silpni – priešintis privalome.
Lietuvos valdžiai kol kas geriausiai sekasi kova su vietiniais. Migrantai skuba, kol skylė neužsikišo. Čia jau „susirūpinimas“ ir „pasmerkimas“ nepadės.

Iš keturių Irako miestų skrydžiai į Minską dvigubinami. Šiandien G. Landsbergis užsienio žurnalistams „apgailestavo“, kad Lukašenka jau tariasi ir su Afrika, kaip padidinti skrydžių skaičių. Ar migrantai yra mūsų valstybės ir Europos ateitis?

Situacija Lietuvoje tokia, lyg sėdėtume prie artimo žmogaus lovos, stebėtume, kaip jis miršta, o gydytojai būtų išvažiavę kepti šašlykų. Šimonytės Vyriausybė ir Seimas elgiasi taip pat – jie šiuo metu kepa šašlykus. Vyriausybės moterėlės įlipo į keliais dydžiais per didelius valdžios „batelius“, todėl šlubuoja, klumpa ir šaukiasi kitų šalių pagalbos. Lietuva tuo tarpu stovi ant bedugnės krašto.

Į valdžią veržiasi Laisvės partijos žmogus, maldaujantis Palangoje jam nupirkti kebabą. Kokie migrantai, kokia Lietuva jiems rūpi? Kai Vyriausybės nariai liks be pareigų, nežiau, kas gali priimti juos į darbą.

Ministrai eina kartu su okupantais, yra ciniški, įžūlūs, agresyvūs, jie susibūrė į agresyvią kompaniją, susisuko žiniasklaidoje savo ideologinius lizdus, turi savo šėryklas ir Tautos okupavimo planą. Tuo grįsta jų karjera, pelnai ir gyvenimo sėkmė.

Jie gina migrantus ir vaivorykštinius suolelius, neišduoda leidimų mitinguoti, draudžia protestuoti, gasdina „nepaprastąja padėtimi“ tik todėl, kad galėtų Tautą uždaryti namuose, nušalinti merus, o savivaldybėse įvestų tiesioginį valdymą.

Gi patys valdžios galiomis jie naudojasi kaip savo nosine. Armonaitė, Raskevičius – Seime, o Laisvės partijos meras Šimašius Vilniuje – jaučiasi kaip savo dvare.
Draudimai, LGBT įsižeidimai – jų privilegija, nedrįskite jų liesti.

Savo LGBT jie visur kiša kaip neliečiamybės statusą. Prieš juos visi turi klauptis ir atgailauti.Drausti, piktintis kitais, o sau išsireikalauti viską – yra jų profesija, jų hobis, jų gyvenimo filosofija, jų kiekvienos dienos biznis.

Nepritariantys jų beprotystėms ir galvojantys kitaip – baudžiami, o nepriklausomi žurnalistai nutildomi. Tada prasideda mobingas, visuotinis niekinimas, žmonių ujimas. Ir neduok Dieve, jeigu įsižeis koks „profesionalus vienaragis“. Gyvename dvigubos moralės ir trigubų standartų šalyje.

Kai patyčios iš Lietuvos trispalvės yra „menas“, o Šeimų Maršo niekinimas – nėra neapykantos kalba. Kai sostinę valdantis meras Lietuvos žmonių atžvilgiu gali priimti neteisėtus sprendimus – drausti mitingus, o pats gali daryti, ką nori. Nutraukęs „nedžiuginančius“ santykius su žmona, jis po mėnesio įsipareigoja naujai žmonai.
Žalimas ir Pavilionis palaukė ilgiau.

Bet vilniečiams daug svarbiau ne mero jausmų aspektai, o tai, kokias pasekmes jo asmeninis gyvenimas turėjo miestui. O pasekmes turėjo nemažas – naujoji nuotaka yra laimėjusi nemažai savivaldybės konkursų. Prizus laimi architektai, o užsakymus – Šimašiaus nuotaka.

„Svarbu žinoti tą faktą, kad naujoji mero žmona suprojektavo Misijonierių sodus, dar žinomus, kaip „šiltnamiai“, suniokojusius Senamiesčio panoramą, ir „de facto“ nenugriautus tik todėl, kad valstybė tada turėtų grąžinti 40 milijonų eurų vertės nuostolius projektą vysčiusiai, rodos, gruzinų įmonei.

Išsipirkti leidimus kokioms nori statyboms velniškai apsimoka ir apsimokės, kol rizika dėl galimų neteisėto leidimo sukeliamų nuostolių nekris ant pačios leidimą gaunančios įmonės pečių“, – sako vilniečiai.“ Kai kas nors naudinga valdžiai – jų nusikaltimų niekas nepastebi.

Gerb. Prezidente, krizė Lietuvoje gilėja. Ne kartą į Jus kreipėsi Šeimų Sąjūdis, ne kartą šimtus tūkstančių parašų nešė Tauta, kreipėsi europarlamentarė M. Starkevičiūtė, kreipėsi Seimo opozicija, rašė eiliniai piliečiai, ne kartą mitingavo ir to reikalavo Lietuvos žmonės – kad būtų paleistas Seimas ir atstatydinta Vyriausybė.

Visi mato – su šiais valdančiaisiais Lietuva neturi ateities. Jie nesupranta savo sprendimų pavojingumo. Tai – ne valdžia. Tai – režimas. Tauta neturi už ką prieš juos klauptis ir atgailauti.

Žmonės prašo, maldauja, rašo, skambina – išgirskite: tegul Jums užtenka drąsos ir politinės valios, kad būtų paleistas šis Seimas bei atstatydinta Vyriausybė.
Nuo žmonių pykčio Vyriausybe gali perskilti ne tik kompiuterio ekranas, bet ir Angaros upės prieplaukose jaunystę leidusių žmonių širdis.
Ar dėl tokios ateities visų kraštų laukuose ilsisi lietuvių kaulai?

Lietuva neturi tapti neprotingos valdžios kontroliuojamu lageriu, kuriame pagrindinė Konstitucija ir vienintelis „šviesos nešėjas“ – nacionalinis transliuotojas, kasdien skleidžiantis propagandą ir melą. Neduok Dieve, jei Tauta sukaups savo valią, mobilizuosis ir tą padarys pati.

Lietuvos žmonės prašo Jūsų užkirsti kelią valdančiųjų beprotystėms, kurių prioritetai: milijonai pabėgėlių, 72 lytys, totali LGBT ir migracijos propaganda, lytį pakeitę vaikai, narkotikai, vienalytės poros, kitaip manančių persekiojimas, policinė valstybė, smulkmeniški draudimai, baudimai, jokios tolerancijos tradicinės orientacijos žmogui ir vietinių ubagų lygybė.

Ši valdžia lietuvių Tautą uždusins, praris, privers paklusti jėga, o Europa, pasaulyje pralaiminti galios varžybas, tikrai nepadės, nes ji ir pati pavirs militariniu ir politiniu nuliu. Lietuva Europai – tik provincijos savivaldybė.

Jų stalčiuose viskas jau paruošta, planai seifuose, detalės numatytos, viskas suderinta ir sustyguota. Dėl Lietuvos niekas ten nesuks galvos. Kažin, ar tokioje Europoje mes būtume laimingi, bet valdžios „elitas“ – tai tikrai. Valdžia juk visada Tautą parduodavo – ne pirmas kartas. Parašai po Peticijomis ir prašymais tai stabdyti – buvo surinkti ne kartą.

Gerb. Prezidente,

Tauta prašo šanso, gal būt, paskutinio, – PALEISKITE SEIMĄ – kitokiu būdu permainos, atgimimas ir atsinaujinimas Lietuvoje neįmanomos. Šis šansas Lietuvai dar gali būti sėkmingas.

LIETUVOS ŽMONĖS PRAŠO ATSTATYDINTI LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĘ.

Šis kreipimasis buvo paskelbtas jo autorės asmeninėje Facebook paskyroje.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 2 098

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. Nebūkime naivūs    -  2021-08-05, 06:50

  Tai tos pačios obels vaisius

  Atsakyti į šį komentarą
  • juozas    -  2021-08-05, 13:52

   butent,na daleiskim isvaikis ta seima ir ka,kowno pridurkai vel balsuos uz konservinius fasistus,pasaka be galo

   Atsakyti į šį komentarą
 2. am    -  2021-08-05, 09:08

  Jokie prasymai ir maldavimai nepades..Tik spaudimas jega.Butina eit rugsejo10.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Jur    -  2021-08-08, 09:47

  Net neskaiciau viso straipsnio. Bet koktu nuo tu verkslenimu. Pritariu, tik del Simasiaus blogo valdymo. Pasteneti noriu, kad soduose gyvenantiems vilnieciams, kuriu apie 12% visu vilnieciu, skiriams 0% demesio. Iskaitant ir privaloma nuoteku ir vandens privedima, kuris vykdomas tik del akiu (Vilniaus vandenu reitingavimas kasmet, su minimaliu tam biudzetu). Dar kliuna, gatviu siaurinimas. Baltupiuose sankryzos Baltupio ir Didlaukio gatveje, jei eina pestieji, tai realiai gali pavaziuoti 1 arba dvi masinos per viena zalia sviesoforo sviesa. Kiti turi laukti eiluteje. Ir t.t. ir t.t. Del valdzios, tai ja issirinkome patys. Galvoti reikejo anksciau. Be to manau viskas kol kas tikrai adekvatu. Nezinau, kad geriau galetu pavaldyti tokia marga tauta nuomoniu atzvilgiu. Sekmes jiems!

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Pilietis    -  2021-08-14, 15:02

  Jei jie nustos tai daryti, tai nebegaus paramos iš Europos sąjungos ir gaus sankcijas. Jie bučiuoja batą Briuseliui

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


 • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
 • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
 • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
 • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą
    Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Ką daryti, kad būtų gerai?

Ką daryti, kad būtų gerai?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Linas Bitvinskas: klasių kova pagal Šimonytės Vyriausybę

Linas Bitvinskas: klasių kova pagal Šimonytės Vyriausybę

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Dar yra daug mokslinių tyrimų, kad kuo mažiau lankomasi pas gydytojus, tuo mažiau mirčių, taip...

va

patys pavojingiausi vakcinuoti,pas juos beveik pas visus yra virusas...

Va

Persirge nei platina,nei uzkrecia kitus,tai patys saugiausi zmones...

Pusantro šlubo NATO kapralo, net jei jis iš JAV - nieko neapgins ir net nebandys....

NATO - tikrai mūsų vienintelė viltis, bet ji neapgins nuo ES skleidžiamų ir prievartaujamų iškrypimų...

Autorė rašo mąstantiems, įgaliems analizuoti ir turintiems įgimtą nuovoką. Dulkys juk aiškiai pasakė, pagrindinė užduotis,...

mano draugui dausose papasakok.Poveikis po pirmos fozės buvo.Palaidojau.Kaimynė vyrą palaidojo,pas kitus giminaitė kominė reanimacijoj,šansų nebėra.Taip,kad...

Yra skirtingų gamintojų skirtingos vakcinos, kai kurios skiriasi iš principo - bet kuris "antivakseris" savo...

Nesutikčiau su vertinimu - įvairių šaltinių pateikiama ~2% mirtingumas ir Jūsų 90% "lengvas ar net...

Hm

Kalba ne apie vakcinas, bet apie pačios ligos pavojingumą - 90 proc. populiacijos tai lengvas...