• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Pasakiškas vyriausybės dosnumas – vieno migranto išlaikymui 2600 eur, o Lietuvos piliečiui – 260 eur per mėnesį

Pasakiškas vyriausybės dosnumas – vieno migranto išlaikymui 2600 eur, o Lietuvos piliečiui – 260 eur per mėnesį

21 liepos
19:12 2021

Seimo narys Aidas Gedvilas savo Facebook puslapyje paaiškino, kodėl, pasak I. Šimonytės lietuvių išlaikymui skiriama tik 260 eur per mėnesį – tai todėl, kad tik tiek sumokėjo mokesčių. Kokius mokesčius sumokėjo Lietuvai migrantai, gaunantys 10x didesnį išlaikymą – ekonomistė I. Šimonytė atsakyti nesugebėjo. Pilnas tekstas:

❗️❗️PREMJERĖ NE TIK IŠSISUKO NUO ATSAKYMO, KODĖL MIGRANTAI JAI MIELESNI NEI LIETUVOS ŽMONĖS, BET DAR IR PASITYČIOJO, atsakydama, kad individualiai dirbantiems žmonėms buvo tinkamai kompensuota darbo užmokesčio dalis, kuri dar ,,…ir buvo padidinta nuo šių metų sausio pirmos dienos“.

Pripažinkime, Ministrė Pirmininkė praleido progą patylėti ir nesigirti, nes iš tikrųjų išmoka individualiai dirbantiems šiemet pakilo vos 3 Eurais (nuo 257 € iki 260 €) ir tik dėl to, kad keitėsi skurdo ribos dydis.

Noriu Premjerei priminti, kad dar šių metų pradžioje aš teikiau įstatymo projektą dėl išmokos individualiai dirbantiems pakėlimo iki minimalaus mėnesinio atlyginimo dydžio, tačiau valdančiųjų šis projektas buvo atmestas.

Dėl išlaidų emigrantams Seimas net nebalsavo, šis klausimas jau yra išspręstas Vyriausybės kuluaruose.
PASAKIŠKAS VYRIAUSYBĖS DOSNUMAS: VIENO MIGRANTO IŠLAIKYMUI – BEVEIK 2 600 EUR PER MĖN. VIENO LIETUVOS PILIEČIO IŠLAIKYMUI – 260 EUR PER MĖN.!

Ar žinote, kad skirstydama pinigus ši Vyriausybė vieną pabėgėlį prilygina dešimčiai Lietuvos žmonių? Būtent toks yra skirtumas tarp išmokos, kurią skyrė Ministrų kabinetas nukentėjusiems nuo karantino, pajamų netekusiems individualiems verslininkams ir pabėgėliams, plūstantiems į mūsų šalį.

Lietuvos žmonės, karantino laikotarpiu buvę uždaryti namie ir netekę darbo, per dieną gaudavo apie 8,66 Eur arba 260 Eur per mėnesį, kad prasimaitintų ir dar sumokėtų mokesčius. Migrantams, užplūdusiems mūsų šalį, per dieną yra skiriami 83 Eur, arba maždaug 2 600 tūkst. Eur per mėnesį!

Ar matote problemą? Aš irgi matau…, o Vyriausybė nemato. Premjerė Šimonytė, kaip jai jau tapo įprasta, arogantiška forma pareiškia, kad išmokos Lietuvos žmonėms buvo sąžiningos, nes atitiko jų sumokėtus mokesčius. Kodėl išlaidos migrantams yra 10 kartų didesnės, Premjerė paaiškinti nesutiko, kaip neatsakė ir į ankstesnius paklausimus:
„Tai ne karvę kainuos“ (apie (Ne)Galimybių pasą);
„Daiktas kainuoja tiek, kiek kainuoja“ (apie testų kainas, kurios ženkliai didesnės, nei svetur);
„Jūsų manipuliavimas skaičiais“ ir t.t.

P.S. Naujas skambus žodis Ministrės pirmininkės leksikone – „hibridinė ataka“.

Panašu, kad dabar mes jį girdėsime vis dažniau ir jis taps naujuoju burtažodžiu, kuris pateisins bet kokius Vyriausybės veiksmus, reziumuoja Seimo narys Aidas Gedvilas.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 645

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Antsnukiai yra neišvengiamas paklusnumo fašistinei valdžiai ženklas. Nesvarbu, kad nesulaiko virusų. O baisiausi šiame reikale...

Kadangi kovydo nera ir nebuvo niekada tai lai eina jie visi nx su savo kaukem...

Didysis perkrovimas. Planetos lygiu. Visa tai žaidimas. Depopuliacija ;)....

Rieda džiaugsmo ašaros..dar ne viskas prarasta lietuvoj ❤😇🙏 Ačiū atlikėjams !!! Ačiū žmonėms , kad...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...