infa.lt

Mindaugas Puidokas: Dėl Maldeikienės neapykantos kalbos kreipiausi į Europos Parlamentą ir jos frakciją

Mindaugas Puidokas: Dėl Maldeikienės neapykantos kalbos kreipiausi į Europos Parlamentą ir jos frakciją

30 birželio
11:05 2021

Mindaugas Puidokas

Visuomenės aktyviai raginamas dėl europarlamentarės Aušros Maldeikienės įžeidžiamų, neapykantą skatinančių žinučių kreipiausi į Europos Parlamento (EP) Prezidentą, EP generalinį sekretorių ir Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakciją, kuriai ji priklauso.

Kiekvienas Europos Parlamento narys, pradėdamas darbą naujoje kadencijoje, įsipareigoja laikytis Code of Conduct (Elgesio kodekso). Europarlamentaras turėtų nevartoti neapykantos kalbos, nežeminti politinių oponentų, atskirų visuomenės grupių ir t.t. Noriu, kad būtų išnagrinėtas ir įvertintas jos elgesys, o frakcija nuspręstų, ar A.Maldeikienė gali toliau būti jos nare.

Atkreipiu dėmesį – parlamentarė priklauso krikščionių demokratų frakcijai! O apie bažnyčios hierarchus savo Facebook įraše ji štai kaip atsiliepia: „ Tie tradicinių šeimų gynėjai (įskaitant juos remiančius kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakrastijonus) yra primityvūs ir gašlūs — visa ta jų tradicija tėra labai mažo protelio žmogaus mėgavimasis bent svajonėse apie seksą.“

Frakcija galės įvertinti, ar jos deklaruojamos vertybės ir pavadinimas sutampa su tokia A.Maldeikienės viešai reiškiama retorika ir elgesiu.

Parlamentarės Facebook žinučių vertimai išsiųsti anglų, lenkų ir vokiečių kalbomis.

Kelios citatos iš minėto įrašo: „Bet žinoki, – jūs, visi puidokiniai vagys ir kita orlauskinė šušera, esate mirštanti Lietuvos diena. Visi tie tradicinių šeimų gynėjai man (tikiuosi, ir visiems mano draugams) atgrasūs ir savo dvejetukininkų knygos nemačiusių mentalitetu, savo aistra pinigams, vogimu, melu, korupcija, be kurios jie savo gyvenimo nemato.“

„Užuojauta. Kai užaugi tarp alkoholikų, nematei knygų ir mokykloje net prieveiksmio be klaidos parašyti neišmokai, tai taip ir gaunasi. Bandymai kalbėti pompastiškai reikalo esmės nekeičia. Puidokas dar kartą vakar pademonstravo tradicinių šeimų gynėjo tikrąjį veidą.

Kaip ir visi macho, kurie ramiai balsuos ir už tai, kad vaikus būtų galima mušti, ir saugos tradicijas padaužyti savo žmoną, jis vakar dar kartą pademonstravo korumpuoto bailio veidą (labai tikiuosi, kad Puidokas dabar mane paduos į teismą už šmeižtą. Kartoju, Puidokai, esi korumpuotas vagis ir melagis, beje, jau teismo už melus baustas. Aūūū, laukiu kvietimo į teismą, bus įdomu žiūrėti, kaip vartysiesi meluose).“

Tegul už visus tuos, kuriuos ji paniekino ir apšmeižė kalba pačios Aušros Maldeikienės išsakyti žodžiai. Nepasiduosiu provokacijoms. Nežadu bylinėtis dėl jos akivaizdaus melo, neadekvačių pareiškimų ir eikvoti brangų laiką, kurį galima skirti prasmingiems darbams.

Tokia ,,asmenybė“, kuri leidžia sau kalbėti viską ir jaučiasi nebaudžiama – to neverta. Tegul kolegos Europos Parlamente žino, kad turi tokią kolegę, kuri yra sklidina neapykantos, pykčio ir kuriai negalioja jokios etinės, moralinės bei elementaraus kultūringo elgesio normos. Tegul ją įvertina ir Lietuvos žmonės. Tikiuosi, bus suprasta, kad tokie politikai negali atstovauti Lietuvai Europos Parlamente.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 189

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Laima    -  2021-06-30, 18:04

    Išsilavinusi moteris gali taip kalbėti. Kaip reikia nekęsti žmogaus, kad naudoti tokią šlykščią kalbą. Žiauru. Kaip paskutinė kaimo japė.

    Anksčiau ja žavėjausi. Klausydavausi jos minčių. Iki kiek politika sugadina žmogų.Net netelpa į galvą. O galėtų tiek gero nuveikti lietuvių tautos labui.
    Išrinko žmonės ją į EP, tikėjo gražiomis kalbomis, o gavo,, pamazgų kibirą „ant galvos

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Viskas čia normalu, juk patys RINKĖJAI pasirinko lyt-polit-iškrypėlius. Net bernelius - santykiuose besijaučiančius mergelėmis, todėl...

Išrasti jau seniai tik ......

Nesakykit meinstryminis ir frylanceris. Nelietuviška ir atgrasu. Ne patys žodžiai atgrasu, bet tai kad lietuvis...

Tikrai neverta taupyti, nes pigūs žaislai dažniausiai būna nekokybiški ir ne itin saugūs. Verčiau turėti...

Jau metai laiko, kaip Ukraina laimi, tik kažkodėl pabaigos nesimato. Kol nenumelš visų EU šalių,...

Galvažudžiui, barbarui ir teroristui Putinui apskritimo lankelis tiek sumažės, kad net savo bunkeryje taps ankšta......

Xi Jinpingas, toks išmintingas, kad jo Rusija-Ukraina nejaudina, nes pagrindinis tikslas, išnaudojus situaciją, - pasinaudoti...

Oho, net piš išmintingai pasakė. Gal kažkur nugirdo... Gerb. D. GRYBAUSKAITĖ dar prieš metus aiškino:...

Ne, ne, - būtinai reikia sukioti, gal net 3 ar 4-5 kartus, juk taip daugiau...

Reikia pakaitiniam prezidentui kažką ne esminio pasakyti, tai ir lėptelėjo......