infa.lt

Vokietijos dešinieji priėmė antiislamišką manifestą

Vokietijos dešinieji priėmė antiislamišką manifestą

02 gegužės
06:57 2016

BBC.com

AfD lyderė Frauke Petry

AfD lyderė Frauke Petry nuolat tvirtina, jog visada kovos su „Vokietijos valdžios dosnumu migrantų atžvilgiu“

Kaip pranešė BBC, dešinioji partija „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), pasiekusi puikių rezultatų vietos rinkimuose į tris federalinių žemių parlamentus, savo suvažiavime Štutgarte priėmė atvirai antiislamiškos politikos manifestą.

Delegatai patvirtino pasiūlymą uždrausti naujų mečečių statybą ir hidžabų, dengiančių veidą, nešiojimą. Partijos pasiūlytoje politinės programos redakcijoje taip pat yra tokie teiginiai, jog islamas svetimas Vokietijai.

Anksčiau, „Alternatyvos Vokietijai vadovybės narys Jörgas Meutenas kreipėsi į federalinę vyriausybę reikalaudamas ištirti tai, kokiu būdu suvažiavimo delegatų asmeninė informacija buvo publikuota partijos priešininkų tinklapyje. antiislamiskas manifestas

Šeštadienį Štutgarto policija sulaikė apie 400 akcijos, vykusios PRIEŠ „Alternatyvos Vokietijai“ partiją, dalyvių.

Demonstracijos išvaikymo metu policija panaudojo ašarines dujas ir vandens patrankas, o protestuojantys ėmė mėtyti į policiją akmenis. Nukentėjo mažiausia vienas demonstrantas ir du policininkai.

Protestuojančiu sulaikymas

AfD suvažiavimą Štutgarte lydėjo kairiųjų partijos priešininkų protestai ir jų sulaikymai

Viso policija suskaičiavo nuo 800 iki 900 akcijos dalyvių. Tad sulaikyta beveik pusė.

Protestuojantys pasisakė prieš „Alternatyvos Vokietijai“ partijos politiką, kadangi laiko ją nacionalistine. „Alternatyva Vokietijai“ pareiškia, jog savo veiksmais demonstrantai bando apriboti jos konstitucinę susirinkimų teisę.

Kaip atsirado „Alternatyva Vokietijai“

  • Sukurta 2013 metais A. Golando, B. Lukke, ir K. Adamo siekiant pasipriešinti finansinės pagalbos skyrimui Graikijai ir kitoms šalims Europos pietuose.
  • B. Lukke, anksčiau laikomas nuosaikiu politiku, pasisakė už Vokeitijos pasitraukimą iš €uro-zonos, tačiau jo partijos bendražygiai buvo nepatenkinti jo pozicija
  • Jis pasitraukė iš partijos 2015-ųjų liepą, pareiškęs, jog ji tampa vis labiau nacionalistine. Frauke Petry buvusi dešiniajame partijos flange tapo jos lydere.
  • „Alternatyva Vokietijai tapo pirmąja Vokietijos partija iškovojusia rinkimuose vietas į žemių parlamentus, gavusi juose beveik 10% balsų Saksonijoje, o taip pat pasiekusi laimėjimų 2014-aisiais ir 2015-aisiais metais.
  • Partija turi septynis €uro-parlamento deputatus išrinktus 2014-aisiais, tačiau tik du iš jų išlieka partijos nariais.
  • „Alternatyva Vokietijai“ įeina į „Europiečių konservatorių ir reformistų“ grupę €uro-parlamente, tačiau neseniai vienas jos deputatų buvo iš jos išbrauktas už ksenofobinius pasisakymus imigrantų adresu.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 225

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...