• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Antanina Strumilienė. Nuo mero R. Šimašiaus nusisuko visi

Antanina Strumilienė. Nuo mero R. Šimašiaus nusisuko visi

18 birželio
07:42 2021
Birželio 15-16-17 protestai

Eilinis momentas prie Seimo, kai lietuviai primena politikams, jog jie yra.

Vilniaus meras R. Šimašius ir psichologė A. Matulaitė jau oficialiai nebe vyras ir žmona. Antradienį sutuoktinius išskyrė teismas.

„Skyrybas priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti“, – apie ištuoką sakė Šimašius. Merui subyrėjo antroji jo santuoka. Jis turi dvi dukras ir sūnų.

Buvusi Šimašiaus žmona Agnė soc. tinkle parašė:
„Mūsų tokių kaip čia – jau nebėra. Pasaulis subyrėjo netikėtai. Jaučiuosi apmeluota ir palikta skausme. Bandau jame išbūti ir išlaikyti gyvą, plyštančią savo širdį“, – savo išpažintį išsakė Agnė.

Meilės vertas kiekvienas, išskyrus tą, kuris yra jos nevertas. Meilė brangesnė už visus turtus. Ji yra deimantas, kurio net karaliai nusipirkti negali. Reikia mokėti mylėti. Meilė – tai visas pasaulis, nors ją gali apkabinti abiem rankom.

Šeima – stebuklingas gamtos šedevras. Tai – lyg Rafaelio paveikslas. Sunaikinti jį lengva, atkurti – neįmanoma. Pasirūpinti šeima ne ką lengviau negu valdyti miestą ar valstybę. O Šimašiui nesiseka nei viena, nei kita.

Jis prarado ne tik tik žmonos, bet ir žmonių pasitikėjimą, neišduodamos leidimo 15-os dienos mitingui prie Seimo. Ši diena Šimašiui įsimins ilgam – jis gavo dvigubą kirtį – sugriuvo dvi jo tvirtovės: ne tik žmonos meilė, bet ir tautos pasitikėjimas juo.

Nuo jo nusisuko visi.

Kaip galima pasitikėti vyru, žmogumi, meru, kuris keičia žmonas, savo sprendimais sukelia dvasinį skausmą ne tik moterims, bet ir Lietuvos žmonėms, kuris nesilaiko žmogiškumo ir profesinio padorumo normų, Tautos protestą vadina „politiniu festivaliu“, nesilaiko nešališkumo, skaidrumo, pagarbos žmogui principų ir akivaizdžiai juos pažeidinėja.

Ar reikėjo Šimašiui, lyg paaugliui, žaisti su ugnimi, sukeliant daugybę problemų žmonėms, kurie nusprendė šiandien atvažiuoti prie Seimo pareikšti savo pagrįsto protesto? Šimašius tiesiog mėgaujasi, kad nuo jo parašo, įtakos ir partijos valios priklauso daugelio tarnybų sprendimai, žmonių gerovė, likimai ir gyvenimai.

Vilniaus savivaldybę, Seimą ir Vyriausybę jie pavertė LGBT ramsčiu, gėjų šou bizneliu, nuosavu „dvaru“ ir jais naudojasi lyg savo nosine. Savo sprendimais šitie vaivorykštiniai valdžiažmogiai siekia užčiaupti tautą ir laisvą žmonių žodį. Šimašiaus „laisvė“ pasuko ne ten. Jo ir jo partijos veiksmai tapo įteisintu režimu.

Tačiau, tildydamas kitus, Šimašius užčiaupė tik pats save. Ir protestuojantys žmonės į Vilnių suvažiavo, ir jo šeima subyrėjo. Netrukus gėda bus prisiminti, kad jis buvo vyras šeimoje ir meras sostinėje. Pikta, kai dėl tokio žmogaus sprendimų reanimacijoje atsiduria ne tik žmona, bet gali atsidurti ir Tauta.

Kiekvienas garbingas žmogus turi atiduoti pirmenybę Šeimai – prieš save, Tėvynei – prieš valdžią, žmonijai – prieš Tėvynę. Tačiau Šimašiui tai negresia. Nėra baisesnio žvėries už žmogų, kuris, apimtas nevaldomos aistros, gauna valdžią ir pasijunta visagaliu.

Sostinė – tai ne tik Jūsų bendrapartiečių – gėjų- paradų vieta. Sostinė – visų mūsų. Nuo amžių. Ar uždraudus šios dienos mitingą Jūsų bendrapartietis Raskevičius bus labiau mylimas, o Armonaitė – labiau gerbiama?

Jūsų veiksmai yra tyčinis, ciniškas, brutalus mobingas prieš Lietuvos žmones. Tai lygiai tas pats, kas pasitraukus iš gyvenimo gydytojai – uždrausti uždegti mirusiajai žvakelę.
Jūs stengiatės palaužti tautos dvasią. O tai yra itin žiaurus nusikaltimas. Pažvelkite į susirinkusių prie Seimo žmonių veidus.

Kaip toli Jums iki jų šviesos, intelekto, išminties, proto, drąsos ir vienybės. Šis tautos protestas Jums turėtų sukrėsti protą, sudrebinti širdį, pabudinti sąžinę, turėtų padėti suvokti savo klaidas.

Nes ši Tautos protesto akcija yra tūkstantį kartų svarbesnė už dešimtis šalies biudžetų, už Europos milijardus, už visus Jūsų nutarimus, ofisus, butus, mašinas ir „neatidėliotinus“ visų Jūsų reikalus kartu sudėjus. Jūs turėtumėt išėję nusilenkti Tautai ir jos atsiprašyti. Visi.

Kai kurias klaidas žmonės gal suprastų, pateisintų ir gal net atleistų. Tačiau to, ką darote Jūs – nepateisins, nesupras ir neatleis niekas. Nes tai – ne klaidos, o Jūsų pasirinkimas, tai – gryniausios patyčios. Užsimerkti prieš jas – nevalia.

Lietuvis niekada nesilenkė ir nesilenks, nepataikaus ir neleis savęs paversti šiukšle. Tautos akyse Šimašius – jau nėra sostines meras. Jis – LGBT propagandistas, kerštautojas, išsigimęs ir parsidavęs politikas, pilnas keršto ir neapykantos oponentui.

Karantinas jam – tik priedanga neišduoti leidimo, nors nėra baisesnės pandemijos už vaivorykštinį marą. Dabar jų rankose valdžia, galia, o Šimašius su Raskevičiumi ir Armonaite – prokurorai, Dievai ir teisėjai. Gėdingi teisėjai. Jūsų draudimai rinktis ir mitinguoti – yra grupinės patyčios, psichologinis teroras, Lukašenkos metodai.

Jūsų gyvenimo sėkmė, pelnai ir gerovė grįsti pykčiu, režimu ir neapykanta.

Reikia nepaprasto įžūlumo ir cinizmo elgtis taip, kaip elgiatės Jūs. Jūs – taip vadindami kitus – patys esate patys tikriausi biurokratiniai teroristai. Nors puikiai žinote, kad neišduoti leidimų, užčiaupti Tautą prievarta Jūs neturite jokios teisės.

Valdininko etika, žmogiškumas, supratimas ir savigarba aplenkė Jūsų gryčią. O jei ir buvo užsukę – tai tik kelio pasiklausti. Bet Dievo rankos mostas atlygina už viską. Nieko nepavyks ištrinti iš Aukščiausiojo knygos.

Ką darai – tas esi, kas esi – tą darai.

Kaip galima slėptis nuo Tautos, jos bijoti, kai iš jos delno Jūs maitinatės? Jūs privalote eiti kartu su Tauta, turite būti tautos minties ir jausmų išraiška, žmonių gyvenimo veidrodis, moralinių vertybių saugykla.

Biurokratai Jūs nelaimingi. Kokie Jūs apgailėtini, bejausmiai, parsidavę, išsigimę ir šalti – lyg pamiršta, sena kaimo koplyčia. Nabagai, dvasios ubagai Jūs „elitiniai“. Ar Jūs bent suvokiate savo menkystę? Ar pažįstate save?

Jausmas toks, kad Jūsų protas ilgam pasiėmė atostogas. Išsigimstate Jūs, o gėda mums. O įsijungus Jūsų režimo ruporus, kurie „informuoja“ apie Šeimų Sąjūdžio protestą prie Seimo, smegenys padidina apsukas ir įsijungia visos įmanomos proto apsaugos signalizacijos.

Nes Jūsų LRT, išlaikoma iš visų mūsų pinigų, ne tik pernelyg sočiai gyvena ir neinformuoja, bet dar ir skurdina, skaudina ir žeidžia. Televizija tapo prakeiksmu. Štai prie ko Jūs privedėte Tautą. Jums Dzin, kad dėl Jūsų veiksmų ir sprendimų Lietuva verda lyg užvirintas pienas.

Lietuvis nuo amžių yra toks, kad jo niekas nežemins, neįžeidinės, vertins ir gerbs. O Jūsų netrukus jau neprisimins niekas. Nes Jums atėjus į valdžią Lietuvoje perėjimas iš genties į valstybę paprasčiausiai sustojo.

Nė nesvajokite, kad leisime Jums paversti Marijos žemę narkomanų, gėjų, girtuoklių ir prostitucijos tauta. Ne tik mes, bet ir mūsų vaikai ir anūkai niekada neatleis Jums už išduotas jų viltis ir pražudytus gyvenimus.

Ne tuos tiltus deginate, Šimašiau, Armonaite, Čmilyte, Šimonyte, Raskevičiau. Jūsų spalvotos „karžygystės“ , verčiant Lietuvą „LGBT valstybe“, nepadarys Jūsų laimingais.

Išsigimti žmogui – žema. Už postus ir pinigus – tuo labiau. Už juos niekada neįsigysi to, ko reikia meilei, Tėvynei ir sielai.

Dieve atleisk jiems, nes jie nežino, ką daro.

Šis tekstas pirmą kartą paskelbtas jo autorės Facebook asmeninėje paskyroje

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 301

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. VYTAUTAS    -  2021-06-18, 11:00

  Aciu Jums uz tikra tiesa….lietuviu sirdys tikrai kraujuojancios ir verkencios…ne visi mokame taip graziai issireiksti ir durti tiesiai kaip i aki.As tik linkiu jums stiprybes..beveik stebuklas ,kad yra tokiu zmoniu kaip Jus .gerb,Antabžnina.Aciu

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Laima    -  2021-06-18, 15:52

  Viskas labai labai taikliai parašyta. Dėkui Jums Antanina.
  Bet ne jiems suprasti. Jie gyvena šiandiena, o rytoj po jų nors ir tvanas. Mąstantis žmogus taip nesielgtų.
  ,, Pagaliau, broliai, melskitės už mus, kad Viešpaties žodis skintųsi į kelią ir būtų gerbiamas, o mes būtume išgelbėti nuo iškrypimų ir blogų žmonių, nes ne visi turi tikėjimą. Viešpats ištikimas. Jis stiprus ir apsaugos mus nuo pikto.
  Nedorėlio atėjimą dėl šėtono įtakos lydės įvairūs galingi darbai, ženklai ir netikri stebuklai ir visokios nedoros
  apgaulės einantiems į pražūtį už tai, kad atsisakė mylėti tiesą, kuri būtų juos išganiusi. Todėl Dievas jiems siunčia galingą paklydimą, idant tikėtu melu, taip bus nuteisti visi, kurie netikėjo tiesa, bet pamėgo neteisybę“.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Jolanta Blažytė. Izraelio SAM pranešė, kad Pfizer vakcinų efektyvumas jau tesiekia tik 39 proc prieš COVID infekciją

Jolanta Blažytė. Izraelio SAM pranešė, kad Pfizer vakcinų efektyvumas jau tesiekia tik 39 proc prieš COVID infekciją

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Klausimas: Kodėl nelegalai neskiepijami nuo COVID-19, nors skiepai išpilami pasibaigus galiojimo datai?

Klausimas: Kodėl nelegalai neskiepijami nuo COVID-19, nors skiepai išpilami pasibaigus galiojimo datai?

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Aidas Gedvilas. Pirmininko teigimu „LOCKDOWN“ dėka buvo gelbėjamos gyvybės

Aidas Gedvilas. Pirmininko teigimu „LOCKDOWN“ dėka buvo gelbėjamos gyvybės

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Mozeris Alvis. Darbdaviams apie darbuotojų sveikatos patikrinimus dėl Covid

Mozeris Alvis. Darbdaviams apie darbuotojų sveikatos patikrinimus dėl Covid

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mozeris Alvis.Darbuotojų sveikatos patikrinimai dėl Covid – štai, ką turime žinoti

Mozeris Alvis.Darbuotojų sveikatos patikrinimai dėl Covid – štai, ką turime žinoti

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Visuomenės kiršinimo fone – vienijantis „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ suvažiavimas

Arvydas Daunys. Visuomenės kiršinimo fone – vienijantis „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ suvažiavimas

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Aurelijus Veryga. Politinis korektiškumas

Aurelijus Veryga. Politinis korektiškumas

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

atsiliepimų 38 Skaityti visą įrašą
    Antanina Strumilienė. Lietuvos naikinimo kronika

Antanina Strumilienė. Lietuvos naikinimo kronika

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Nebaidytų idiotų kraštas –6: kaliausių konkursas dar neprasidėjo, o jau turime pretendentę laimėti

Nebaidytų idiotų kraštas –6: kaliausių konkursas dar neprasidėjo, o jau turime pretendentę laimėti

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Rasa Čepaitienė. Propagandistai įjungė naują pavarą – dabar mes jau ir rasistai!

Rasa Čepaitienė. Propagandistai įjungė naują pavarą – dabar mes jau ir rasistai!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Morgana Danielė: nelegalai yra „situacijos įkaitai“, kurių saugumą ir orumą privalo užtikrinti Lietuva

Morgana Danielė: nelegalai yra „situacijos įkaitai“, kurių saugumą ir orumą privalo užtikrinti Lietuva

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Teisininkas Dominykas Vanhara: migrantai per tvorą nelips – jiems tam nebus jokio reikalo

Teisininkas Dominykas Vanhara: migrantai per tvorą nelips – jiems tam nebus jokio reikalo

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Koalicinė liberalų vyriausybė pasirodė nekompetentinga ir nepajėgi spręsti valstybės reikalų. Kiek dar duosime jai laiko?

Koalicinė liberalų vyriausybė pasirodė nekompetentinga ir nepajėgi spręsti valstybės reikalų. Kiek dar duosime jai laiko?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą

Keista, prancūzai turi sveiką nuovoką......

Pasiskiepijusi pelytė išreiškė savo draugei pretenzijas, kodėl ji vis dar vengia skiepytis. Kaltoji atsako: Tegul...

Meška su lokiu abu labu tokiu. Taip ir neprinokęs valstietis su landsgrybinais yra identiškas....

rastu viska isdestykit ir issiuskit. Bus irodymas....

Esu olandijoje, grįžtu kita sekmadieni, tik uzvesiu i namus asmeninius daiktus, pabūsiu pora val. su...

Atsibudo geradaris...

reto grožio kvailys, ką tu svaičiosi kai atvyks į Lietuvą pusė ar milijonas...

am

Tamista irgi ne angelas,oi ne....

am

Melstis viesoj vietoj l.gera taktika.Taip elgtis ir Vilniuje.Itaigu ir paveiku.Gera protesto forma....

am

ale ir netingek sitoki klaikala suregzti.Jaunas,o nebepagydomas.Bet negaila.Ogal tik pasiutes.....

Stebina, kad portalas jau į delfi pradėjo lygiuotis....