infa.lt

Antanina Strumilienė. Nuo mero R. Šimašiaus nusisuko visi

Antanina Strumilienė. Nuo mero R. Šimašiaus nusisuko visi

18 birželio
07:42 2021
Birželio 15-16-17 protestai

Eilinis momentas prie Seimo, kai lietuviai primena politikams, jog jie yra.

Vilniaus meras R. Šimašius ir psichologė A. Matulaitė jau oficialiai nebe vyras ir žmona. Antradienį sutuoktinius išskyrė teismas.

„Skyrybas priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti”, – apie ištuoką sakė Šimašius. Merui subyrėjo antroji jo santuoka. Jis turi dvi dukras ir sūnų.

Buvusi Šimašiaus žmona Agnė soc. tinkle parašė:
„Mūsų tokių kaip čia – jau nebėra. Pasaulis subyrėjo netikėtai. Jaučiuosi apmeluota ir palikta skausme. Bandau jame išbūti ir išlaikyti gyvą, plyštančią savo širdį”, – savo išpažintį išsakė Agnė.

Meilės vertas kiekvienas, išskyrus tą, kuris yra jos nevertas. Meilė brangesnė už visus turtus. Ji yra deimantas, kurio net karaliai nusipirkti negali. Reikia mokėti mylėti. Meilė – tai visas pasaulis, nors ją gali apkabinti abiem rankom.

Šeima – stebuklingas gamtos šedevras. Tai – lyg Rafaelio paveikslas. Sunaikinti jį lengva, atkurti – neįmanoma. Pasirūpinti šeima ne ką lengviau negu valdyti miestą ar valstybę. O Šimašiui nesiseka nei viena, nei kita.

Jis prarado ne tik tik žmonos, bet ir žmonių pasitikėjimą, neišduodamos leidimo 15-os dienos mitingui prie Seimo. Ši diena Šimašiui įsimins ilgam – jis gavo dvigubą kirtį – sugriuvo dvi jo tvirtovės: ne tik žmonos meilė, bet ir tautos pasitikėjimas juo.

Nuo jo nusisuko visi.

Kaip galima pasitikėti vyru, žmogumi, meru, kuris keičia žmonas, savo sprendimais sukelia dvasinį skausmą ne tik moterims, bet ir Lietuvos žmonėms, kuris nesilaiko žmogiškumo ir profesinio padorumo normų, Tautos protestą vadina „politiniu festivaliu”, nesilaiko nešališkumo, skaidrumo, pagarbos žmogui principų ir akivaizdžiai juos pažeidinėja.

Ar reikėjo Šimašiui, lyg paaugliui, žaisti su ugnimi, sukeliant daugybę problemų žmonėms, kurie nusprendė šiandien atvažiuoti prie Seimo pareikšti savo pagrįsto protesto? Šimašius tiesiog mėgaujasi, kad nuo jo parašo, įtakos ir partijos valios priklauso daugelio tarnybų sprendimai, žmonių gerovė, likimai ir gyvenimai.

Vilniaus savivaldybę, Seimą ir Vyriausybę jie pavertė LGBT ramsčiu, gėjų šou bizneliu, nuosavu „dvaru” ir jais naudojasi lyg savo nosine. Savo sprendimais šitie vaivorykštiniai valdžiažmogiai siekia užčiaupti tautą ir laisvą žmonių žodį. Šimašiaus „laisvė” pasuko ne ten. Jo ir jo partijos veiksmai tapo įteisintu režimu.

Tačiau, tildydamas kitus, Šimašius užčiaupė tik pats save. Ir protestuojantys žmonės į Vilnių suvažiavo, ir jo šeima subyrėjo. Netrukus gėda bus prisiminti, kad jis buvo vyras šeimoje ir meras sostinėje. Pikta, kai dėl tokio žmogaus sprendimų reanimacijoje atsiduria ne tik žmona, bet gali atsidurti ir Tauta.

Kiekvienas garbingas žmogus turi atiduoti pirmenybę Šeimai – prieš save, Tėvynei – prieš valdžią, žmonijai – prieš Tėvynę. Tačiau Šimašiui tai negresia. Nėra baisesnio žvėries už žmogų, kuris, apimtas nevaldomos aistros, gauna valdžią ir pasijunta visagaliu.

Sostinė – tai ne tik Jūsų bendrapartiečių – gėjų- paradų vieta. Sostinė – visų mūsų. Nuo amžių. Ar uždraudus šios dienos mitingą Jūsų bendrapartietis Raskevičius bus labiau mylimas, o Armonaitė – labiau gerbiama?

Jūsų veiksmai yra tyčinis, ciniškas, brutalus mobingas prieš Lietuvos žmones. Tai lygiai tas pats, kas pasitraukus iš gyvenimo gydytojai – uždrausti uždegti mirusiajai žvakelę.
Jūs stengiatės palaužti tautos dvasią. O tai yra itin žiaurus nusikaltimas. Pažvelkite į susirinkusių prie Seimo žmonių veidus.

Kaip toli Jums iki jų šviesos, intelekto, išminties, proto, drąsos ir vienybės. Šis tautos protestas Jums turėtų sukrėsti protą, sudrebinti širdį, pabudinti sąžinę, turėtų padėti suvokti savo klaidas.

Nes ši Tautos protesto akcija yra tūkstantį kartų svarbesnė už dešimtis šalies biudžetų, už Europos milijardus, už visus Jūsų nutarimus, ofisus, butus, mašinas ir „neatidėliotinus” visų Jūsų reikalus kartu sudėjus. Jūs turėtumėt išėję nusilenkti Tautai ir jos atsiprašyti. Visi.

Kai kurias klaidas žmonės gal suprastų, pateisintų ir gal net atleistų. Tačiau to, ką darote Jūs – nepateisins, nesupras ir neatleis niekas. Nes tai – ne klaidos, o Jūsų pasirinkimas, tai – gryniausios patyčios. Užsimerkti prieš jas – nevalia.

Lietuvis niekada nesilenkė ir nesilenks, nepataikaus ir neleis savęs paversti šiukšle. Tautos akyse Šimašius – jau nėra sostines meras. Jis – LGBT propagandistas, kerštautojas, išsigimęs ir parsidavęs politikas, pilnas keršto ir neapykantos oponentui.

Karantinas jam – tik priedanga neišduoti leidimo, nors nėra baisesnės pandemijos už vaivorykštinį marą. Dabar jų rankose valdžia, galia, o Šimašius su Raskevičiumi ir Armonaite – prokurorai, Dievai ir teisėjai. Gėdingi teisėjai. Jūsų draudimai rinktis ir mitinguoti – yra grupinės patyčios, psichologinis teroras, Lukašenkos metodai.

Jūsų gyvenimo sėkmė, pelnai ir gerovė grįsti pykčiu, režimu ir neapykanta.

Reikia nepaprasto įžūlumo ir cinizmo elgtis taip, kaip elgiatės Jūs. Jūs – taip vadindami kitus – patys esate patys tikriausi biurokratiniai teroristai. Nors puikiai žinote, kad neišduoti leidimų, užčiaupti Tautą prievarta Jūs neturite jokios teisės.

Valdininko etika, žmogiškumas, supratimas ir savigarba aplenkė Jūsų gryčią. O jei ir buvo užsukę – tai tik kelio pasiklausti. Bet Dievo rankos mostas atlygina už viską. Nieko nepavyks ištrinti iš Aukščiausiojo knygos.

Ką darai – tas esi, kas esi – tą darai.

Kaip galima slėptis nuo Tautos, jos bijoti, kai iš jos delno Jūs maitinatės? Jūs privalote eiti kartu su Tauta, turite būti tautos minties ir jausmų išraiška, žmonių gyvenimo veidrodis, moralinių vertybių saugykla.

Biurokratai Jūs nelaimingi. Kokie Jūs apgailėtini, bejausmiai, parsidavę, išsigimę ir šalti – lyg pamiršta, sena kaimo koplyčia. Nabagai, dvasios ubagai Jūs „elitiniai”. Ar Jūs bent suvokiate savo menkystę? Ar pažįstate save?

Jausmas toks, kad Jūsų protas ilgam pasiėmė atostogas. Išsigimstate Jūs, o gėda mums. O įsijungus Jūsų režimo ruporus, kurie „informuoja” apie Šeimų Sąjūdžio protestą prie Seimo, smegenys padidina apsukas ir įsijungia visos įmanomos proto apsaugos signalizacijos.

Nes Jūsų LRT, išlaikoma iš visų mūsų pinigų, ne tik pernelyg sočiai gyvena ir neinformuoja, bet dar ir skurdina, skaudina ir žeidžia. Televizija tapo prakeiksmu. Štai prie ko Jūs privedėte Tautą. Jums Dzin, kad dėl Jūsų veiksmų ir sprendimų Lietuva verda lyg užvirintas pienas.

Lietuvis nuo amžių yra toks, kad jo niekas nežemins, neįžeidinės, vertins ir gerbs. O Jūsų netrukus jau neprisimins niekas. Nes Jums atėjus į valdžią Lietuvoje perėjimas iš genties į valstybę paprasčiausiai sustojo.

Nė nesvajokite, kad leisime Jums paversti Marijos žemę narkomanų, gėjų, girtuoklių ir prostitucijos tauta. Ne tik mes, bet ir mūsų vaikai ir anūkai niekada neatleis Jums už išduotas jų viltis ir pražudytus gyvenimus.

Ne tuos tiltus deginate, Šimašiau, Armonaite, Čmilyte, Šimonyte, Raskevičiau. Jūsų spalvotos „karžygystės” , verčiant Lietuvą „LGBT valstybe”, nepadarys Jūsų laimingais.

Išsigimti žmogui – žema. Už postus ir pinigus – tuo labiau. Už juos niekada neįsigysi to, ko reikia meilei, Tėvynei ir sielai.

Dieve atleisk jiems, nes jie nežino, ką daro.

Šis tekstas pirmą kartą paskelbtas jo autorės Facebook asmeninėje paskyroje

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 429

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. VYTAUTAS    -  2021-06-18, 11:00

    Aciu Jums uz tikra tiesa….lietuviu sirdys tikrai kraujuojancios ir verkencios…ne visi mokame taip graziai issireiksti ir durti tiesiai kaip i aki.As tik linkiu jums stiprybes..beveik stebuklas ,kad yra tokiu zmoniu kaip Jus .gerb,Antabžnina.Aciu

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Laima    -  2021-06-18, 15:52

    Viskas labai labai taikliai parašyta. Dėkui Jums Antanina.
    Bet ne jiems suprasti. Jie gyvena šiandiena, o rytoj po jų nors ir tvanas. Mąstantis žmogus taip nesielgtų.
    ,, Pagaliau, broliai, melskitės už mus, kad Viešpaties žodis skintųsi į kelią ir būtų gerbiamas, o mes būtume išgelbėti nuo iškrypimų ir blogų žmonių, nes ne visi turi tikėjimą. Viešpats ištikimas. Jis stiprus ir apsaugos mus nuo pikto.
    Nedorėlio atėjimą dėl šėtono įtakos lydės įvairūs galingi darbai, ženklai ir netikri stebuklai ir visokios nedoros
    apgaulės einantiems į pražūtį už tai, kad atsisakė mylėti tiesą, kuri būtų juos išganiusi. Todėl Dievas jiems siunčia galingą paklydimą, idant tikėtu melu, taip bus nuteisti visi, kurie netikėjo tiesa, bet pamėgo neteisybę”.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


  • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
  • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
  • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
  • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
  • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
  • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
  • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
  • Technologijos (5%, 16 balsavo)
  • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
  • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
  • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
  • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Valdas Vižinis. Išskaičiuotas socialdemokratų cinizmas arba kaip ateina naujasis raudonųjų „monstras“

Valdas Vižinis. Išskaičiuotas socialdemokratų cinizmas arba kaip ateina naujasis raudonųjų „monstras“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Linas Karpavičius. Prieš audrą (2)

Linas Karpavičius. Prieš audrą (2)

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Lydekai paliepus, man panorėjus

Jolanta Blažytė. Lydekai paliepus, man panorėjus

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Kas savimi yra kairieji?

Arvydas Daunys. Kas savimi yra kairieji?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Dar kartą apie bepročius

Jolanta Blažytė. Dar kartą apie bepročius

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Dr. Algimantas Matulevičius. Ar mūsų ,,skaidrintojai” netarnauja ,,giluminei valstybei”?

Dr. Algimantas Matulevičius. Ar mūsų ,,skaidrintojai” netarnauja ,,giluminei valstybei”?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Artėjantis kataklizmas

Artėjantis kataklizmas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Po LŠS pranešimo apie politinės jėgos kūrimą – G.Landsbergis anonsuoja išankstinius rinkimus

Po LŠS pranešimo apie politinės jėgos kūrimą – G.Landsbergis anonsuoja išankstinius rinkimus

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Sąjunga nėra savižudybės paktas

Sąjunga nėra savižudybės paktas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kisindžeris siūlo priimti Ukrainą į NATO, kad būtų išvengta pasaulinio karo

Kisindžeris siūlo priimti Ukrainą į NATO, kad būtų išvengta pasaulinio karo

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Visuomenės sveikatos apsaugos institucijų darbo metodai. Ar jos tikrai reikalingos?

Visuomenės sveikatos apsaugos institucijų darbo metodai. Ar jos tikrai reikalingos?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. „Pasitik ateitį – išdrįsk keistis”

Gintaras Furmanavičius. „Pasitik ateitį – išdrįsk keistis”

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Blogeris Zeppelinus:  Kieno Krymas, kieno Vilnius, kieno Palestina, kieno standartai dvigubi?

Blogeris Zeppelinus: Kieno Krymas, kieno Vilnius, kieno Palestina, kieno standartai dvigubi?

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Dar kartą apie „Saugias ir Efektyvias”, nesikeikiant

Jolanta Blažytė. Dar kartą apie „Saugias ir Efektyvias”, nesikeikiant

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą

O tai NATO lėktuvai oro nesaugo jau?...

Jus niekada neparasysite,kad normalios seimos neisgyvena is darbo ir uzsiima po jo bet kuo,kad egzistuoti....

o uz planeta susimoketi privalo tie,kas ja naudojasi,o ne kas jai dirba!...

tai ne kas kita,kaip zmogaus teises i laisva judejima atemimas! Uz jo paties pinigus....

Nuo

stiklainiu draustiniuose! Tikiuosi - subombins,kaip Jugoslavija!?...

raudonieji tave istrauktu is po Valinsko ir priverstu DIRBTI,o juokinti po darbo! Va,ko tu ir...

kaip jus sitomis siukslemis maskuojate pagrindine LR problema! Juk zmones nepragyvena is darbu,priversti uzsiimti papildoma...

Orbanui! JAV - namo i savo sienas! Ir dar 200 metu vystytis,kol igaus kulturos ir...

Jau seniai akivaizdu, kad Baltijos kelias buvo apogėjus. Bet į jį išėjo LTSR piliečiai. Paskui...

Visa sita naratyva apie klimato kaita yra tiktai yrankis ir priemone, kad atimti is zmoniu...