infa.lt

Kreipimasis į profesionalią „žurnalistę“ Moniką Garbačiauskaitę

Kreipimasis į profesionalią „žurnalistę“ Moniką Garbačiauskaitę

kovo 10
17:002015

anatolij_sarij_22222Kreipimasis nuo Anatolij Šarij, kuri daugelis žino, kaip žurnalistą, gavusį politinį prieglobstį Lietuvoje bei nušviesdavusį įvykius Ukrainoje, ir būtent dėl to nemėgstamą Lietuvos valdžios, mat nušviesdavo juos neprisilaikydamas didžiųjų MIP teikiamos linijos.

Mes (infa.lt) pamanėme, jog didžiojo Lietuvos portalo Nr2 vadovė gali neišgirsti ar nepamatyti šio video (žemiau) kreipimosi ir nutarėme padėti, kad jis bent kažkuriuo būdu ją pasiektų bei padėtų iš kitos pusės pamatyt savo veiklos vertinimą, kuris, reikia pripažint jau ne vienam šimtui (o gal ir tūkstančiui) žmonių Lietuvoje įvaro žiovulį, nekalbant apie atmetimo reakciją.

Ir taip, Anatolij Šarij:

Ši mergina (demonstruojama video) yra vyriausia portalo Nr2 Lietuvoje redaktorė, ji vardu Monika Garbačiauskaitė.

Savo paskyroje Facebook ji paviešino nuorodą į savo interviu, kuriame pasakoja, kaip ciniškai veikia prorusiški troliai ir rusiškos MIP.

O štai straipsnis išvydęs dienos šviesą portale, kuriam vadovauja ši mergina.  paveikslėis Ir tas straipsnis yra apie mane (A.Š.). Matote ten.. ir Georgijaus juostelės ir komjaunimo ženklelis.

– Aš užsimaniau pabraukti raudonai tą, kas yra melas šame anoniminiame straipsnyje. Bet man sunkiai pavyko, nes beveik viskas gavosi raudonai. Straipsnyje tvirtinama, jog aš Lietuvai darau žalą, ir kritikuoju Europos Sąjungą. Tačiau, žinoma, nepateikiamas nė vienas faktas.

– Jau pavargau skaičiuoti, tačiau apytiksliai tai jau 10-as straipsnis lietuviškose MIP per pastaruosius metus. Žinoma, iš savo pusės aš džiaugiuosi, kad Lietuvos žurnalistams dabar yra apie ką rašyti, tačiau, visgi norėtųsi kažkiek faktų.

– Esu įsitikinęs, jog Monika save laiko žurnaliste, dar daugiau – europietiška žurnaliste, ir todėl aš kreipiuosi į Moniką:

– Monika, prašom pateikti nors vieną faktą, kur aš būčiau blogai kažką kalbėjęs apie Lietuvą arba apie Europos Sąjungą, arba galbūt kažkur šlovinau Kremliaus politiką.. Vieną faktą – tai juk taip paprasta, Monika.

– Tiesiog man atrodo, Monika, kad jūsų ir tokių kaip jūs veikla neturi nieko bendro su žurnalistika. Šis lojimas ir pastovus purvo pylimas, kuris vykdomas iš jūsų MIP puslapių, kuriems aš nieko blogo nepadariau, – tai nekelia įtampos, tačiau vargina – jūs pastoviai meluojate. Pastoviai meluojate. Nė vienas iš jūsų su manimi nebandėte susisiekti ir pasidomėti.

– Jūsų Monika, straipsnyje, tai yra anoniminiame straipsnyje, paskelbtame jūsų valdomame puikiame tinklapyje, pasakyta, jog žurnalistai bandė su manimi susisiekti, o štai aš nenorėjau…Pasakykite man, kas ir kada bandė su manimi susisiekti?

– Monika, atsakykite prašom į mano klausimus, na, kaip žurnalistė? Atsakykite man, ne kaip žurnalistui suprantama, o kaip „prokremliniam ruporui“. Jūs gi turbūt galite atsakyti už savo žodžius? Jūs galite atsakyti už tai, kas parašyta jūsų valdomame tinklapyje?

– Ar jūs galite bent kartą atsakyti už visą tą melą? Na bent kartą? Nors kartą imti ir atsakyti?

– Arba, aš visgi turiu mažytę mažytę vilti, jog jūs imsite ir atsiprašysite už šį dešimtą paeiliui, ir esu įsitikinęs, jog toli gražu ne paskutinį straipsnį apie mane. Melagingą ir anoniminį straipsnį.

– Su manimi buvo susisiekęs tik vienas žmogus, vienintelis. Ir aš jam atsakiau – jis paėmė pas mane interviu. Tuojau aš jums parodysiu kaip ima interviu lietuviai žurnalistai, žinomi lietuviai žurnalistai.

Ir taip, interviu ištrauka:

– Žurnalistas man užduoda klausimą:

Artūras Jančys: – Jūs tvirtinate, jog Ukrainos rytuose siautėja fašistai ir banderininkai iš nepriklausomos Ukrainos, o Kijevo valdžia fašistinė, o separatistai lyg ir teisūs, ar aš kažko nesuprantu? Gal tai jūsų specifinis humoras toks, kurio daugelis nesupranta?

A.Š.
Aš be problemų duodu interviu ir prancūzams, ir vokiečiams, ir rusams, ir ukrainiečiams, tiesiog po tokių bjaurysčių, už kurias niekas taip ir neatsiprašė, aš atsargiai žiūriu į lietuviškąją spaudą, turint omenyje tokius išsireiškimus kaip fašistai ar banderininkai, kuriuos esą sakiau aš.

Aš nė karto nesu išsakęs net tokio žodžio kaip „banderininkai“ apibūdinimo, nesu pasakęs žodžio „chunta“, o „fašistais“ nevadinau net vyrukų iš bataliono „Azov“, kurie patys save laiko nacistais, bet ne fašistais (mes su jais puikiai bendraujame), nė karto nesu kalbėjęs apie bet ko kito „žvėriškumus“ . Aš tiesiog pateikiu informaciją apie vienų gyvuliškumą ir kitų debilizmą.

Jis (žurnalistas) suprato, kad nieko nesigavo, nes aš jam sakau – suraskite bent vieną mano sakinį, vieną video, vieną mano interviu kuriame aš būčiau tvirtinęs kažką apie fašistus, banderininkus?
Nesigavo…

Artūras Jančys:
Velnias, nerandu dabar video klipo, buvo vadinamas – „Ar nėra fašizmo Ukrainoje“ ar kažkaip panašiai – na ten trumpas reportažas, lyg ir iš metro, rėkia ten kažkokius lozungus, po to jėgos struktūrų atstovų foto su ištiesta ranka ir panašiai – ar tai ne užuomina, kad Ukrainoje siautėja fašistai?

A.Š. Pasirodo aš jau darau užuominas, kad Ukrainos rytuose siautėja fašistai. Aš atsakau šiam žurnalistui:

Ne, čia gryni faktai. Tai reali Olego Liaško bataliono „Azov“ smogikų foto. Smogikų, kurie šiandien turi URM darbuotojų pažymėjimus, kas yra pilnas marazmas.

Aš savo požiūriais esu labiau dešinysis, nei kairysis, bent jau komunizmas man didesnis blogis ar bent jau tolygus fašizmui, tačiau duoti URM pažymėjimus naciams – tai aiškus lazdos perlenkimas.

Artūras Jančys klausia: o štai šis mano interviu apie įvykius Odesoje gegužės antrą dieną – ar tai ne prorusiška pozicija?

(A.Š.) Aš vėl jam atsakau: o kur ten prorusiškumas? Ten apskritai kas nors apie Rusiją buvo? Nužudė žmones. Ukrainiečius. Niekas nebuvo patrauktas atsakomybėn už žudynes. Tai normalaus žmogaus pozicija, turinčio adekvačiai reaguoti į žmogžudystę.

A.Š. Jis (J.A.) klausia: – o kodėl jūs negalite grįžti į Ukrainą, juk Janukovičiaus jau nėra? – Och koks gudrus klausimas.. Ir aš jam atsakau, – kad teisėjas, kuris mane teisė pagal „sufabrikuotą bylą“ ir šiandien užima tas pačias pareigas, o tyrėjas tyręs mano bylą – paaukštintas laipsniu. Be to gavau atsakymą, kad šios bylos neuždarytos iki šiol.

A.Š.
Ką gi daryti, interviu nutrūksta, o aš sakau – jei jūs kažkur surasite bent vieną mano tvirtinimą apie separatistus, LLR, DLR, atsiųskite nuorodą. Ech.. nesigauna ką?

Niekas ir niekada neras jokio mano kvietimo separatizmui, aš vieningos Ukrainos šalininkas, ko niekada neslėpiau ir ką šimtus kartų kartojau savo video. Jokios „prorusiškos“ niekas irgi nesuras, nebent iščiulptų iš piršto ar kokių kitų vietų, kaip tai padarė jūsų prieš tai buvęs kolega prirašęs nesąmonių.

Artūras Jančys:
Taip, ko gero neįsigilino į situaciją. Aš irgi kai pažiūrėjau iš pradžių, pirmas įspūdis – jis prieš „Maidano“ valdžią – reiškia už rusus. Na taip, pažiūrėjau daugiau siužetų – ne taip viskas ten paprasta. O ir kai kurie lietuvių ukrainiečiai (Vasil Kapkan) irgi ne pavyzdys, labai tiesmuki – Kijevas teisus, Rytai -separatistai, Kremliaus samdiniai. Bet ten turbūt viskas sudėtingiau.

A.Š.
Tada paskutinė jo viltis mane pagauti:

Artūras Jančys:
Stalinas buvo didis politikas?

A.Š.:
Pusė mano šeimos buvo represuoti, sušaudyti, sėdėjo lageriuose. Ir kad mano santykis į Staliną formuojamas per mano asmeninės patirties prizmę – mano šeimos tragediją. Mano prosenelis ir prosenelė Stalino lageriuose sėdėjo 16 metų.

paveikslėlis

Monika Garbačiauskaitė Vašingtone, su JAV Valstybes departamento viešųjų ryšių ir diplomatijos sekretoriumi Richard Stengel

Ir pabaigai
Anatolij Šarij:

Žinote kas gavosi pasekoje? – Straipsnis Lietuvos portale Nr1, o jame išvada, jog „Anatolij Šarij yra Kremliaus ruporas“ ir nė žodžio iš viso to, apie ką mes kalbėjome šiame pademonstruotame interviu.

(Rodomas trumpas siužetas iš Lietuvos portalo Nr1 su Artūro Jančio pavarde viršuje).

Anatolij Šarij – Jūs Monika tą vadinate žurnalistika? Jūs tolimi nuo žurnalistikos. Jūs dvi galaktikos priešinguose Visatos galuose. Viename gale jūs, o kitame – žurnalistika. Ir tarp šių dviejų galaktikų – milijonai šviesmečių.

Monika – aš laukiu atsiprašymų arba faktų.

Bet man atrodo, jog Monika nutylės.

 

1 Atsiliepimas

  1. anansis   -  2015-03-10, 21:46

    Priešnuodžiai begėdiškam valdžiagyvių melui ir smegenų plovimui:

    http://www.siulo.lt/gaires/alternatyvi-informacija

    Atsakyti

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar Gitanas Nausėda kaip prezidentas pateisina jūsų lūkesčius šiai dienai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
  Algimantas Rusteika. Totalaus primityvo epocha

Algimantas Rusteika. Totalaus primityvo epocha

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  „Susitelkime biudžeto svarstymui, o ne vieno režisieriaus kuriamam asmeninio keršto spektakliui“, – siūlo G. Landsbergis

„Susitelkime biudžeto svarstymui, o ne vieno režisieriaus kuriamam asmeninio keršto spektakliui“, – siūlo G. Landsbergis

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kodėl siūlomi taršos ir nekilnojamojo turto mokesčiai skriaudžia skurdžiausiai gyvenančius?

Kodėl siūlomi taršos ir nekilnojamojo turto mokesčiai skriaudžia skurdžiausiai gyvenančius?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Viliaus Šapokos gerovės valstybės „planas chuliganas“: iš vienos ubagų kišenės išimsim, o į kitą įdėsim

Viliaus Šapokos gerovės valstybės „planas chuliganas“: iš vienos ubagų kišenės išimsim, o į kitą įdėsim

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Žmogus gyvenime ir paskui (4)

Žmogus gyvenime ir paskui (4)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kam naudingas ir kuo pavojingas Europai Turkijos puolimas Sirijoje?

Kam naudingas ir kuo pavojingas Europai Turkijos puolimas Sirijoje?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Atsargiai! Jus puola… grožio pramonė

Lidžita Kolosauskaitė. Atsargiai! Jus puola… grožio pramonė

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Kas geriau: Pranckietis be galvos ar nuogas karalius? Gero pasirinkimo nėra

Kas geriau: Pranckietis be galvos ar nuogas karalius? Gero pasirinkimo nėra

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  R. Budbergytė perspėjo valdančiuosius: kaimus stumiate atgal į akmens amžių

R. Budbergytė perspėjo valdančiuosius: kaimus stumiate atgal į akmens amžių

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Astravo AE klausimas tampa negailestinga rinkimine kova, slepiama už tariamo susirūpinimo visuomene

Astravo AE klausimas tampa negailestinga rinkimine kova, slepiama už tariamo susirūpinimo visuomene

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rusų generolas papasakojo kiek laiko reikia atsakomajam branduoliniam smūgiui

Rusų generolas papasakojo kiek laiko reikia atsakomajam branduoliniam smūgiui

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Įvardintas sekantis Rusijos prezidentas ir kokį postą prie jo užims V. Putinas

Įvardintas sekantis Rusijos prezidentas ir kokį postą prie jo užims V. Putinas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Andrius Martinkus. Kokia Lietuvos valstybės buvimo prasmė?

Andrius Martinkus. Kokia Lietuvos valstybės buvimo prasmė?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Žmogus gyvenime ir paskui (3)

Žmogus gyvenime ir paskui (3)

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  G. Paluckas apie santykius su Baltarusija: konservatoriai veidmainiauja

G. Paluckas apie santykius su Baltarusija: konservatoriai veidmainiauja

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kas sieja atlikėją V. Baumilą ir Vilniaus merą R. Šimašių? – Jų gynėja tampa rusiška žiniasklaida

Kas sieja atlikėją V. Baumilą ir Vilniaus merą R. Šimašių? – Jų gynėja tampa rusiška žiniasklaida

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai kviečia susirinkti prie Baltojo tilto Vilniuje ir paminėti komunistinio režimo Kinijoje aukas

Seimo konservatoriai kviečia susirinkti prie Baltojo tilto Vilniuje ir paminėti komunistinio režimo Kinijoje aukas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Algis Džiugys. Viskas ką reikia žinoti apie politinę pedofiliją ir Gretą Thunberg

Algis Džiugys. Viskas ką reikia žinoti apie politinę pedofiliją ir Gretą Thunberg

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Žmonės, žmonėms, dėl žmonių

Lidžita Kolosauskaitė. Žmonės, žmonėms, dėl žmonių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius ragina politikus atsisakyti Kinijos ambasados kvietimo pažymėti KLR septyniasdešimtmetį

Seimo konservatorius ragina politikus atsisakyti Kinijos ambasados kvietimo pažymėti KLR septyniasdešimtmetį

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Vaiko teisių apsaugos įstatymas neapsaugo vaikų nuo smurtaujančių vaikų“, – pakraupę socialdemokratai

„Vaiko teisių apsaugos įstatymas neapsaugo vaikų nuo smurtaujančių vaikų“, – pakraupę socialdemokratai

komentarai 2Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

5G belaidis ryšys ... pramonė NENURODĖ, kad jis yra saugus jūsų sveikatai ar privatumui -...

kompostuojantis tualetas - daro tą patį, tačiau jo kaina iki 20 eu. tiesa - kompostuojantis...

kaimo tualetas - duobė - tas pats, nenešantis žydui pelno...

O toks tualetas nuplaunas irgi be vandens. Tiesiog nulaižai kraštus ir ekologiška....

Na va, taip gražiai pradėjo, o ant krikščionybės ir susimovė... Jau nekalbant apie tai, jog...

... ir t.t. reikia uždraust, kad išmušt korupcionieriams pagrindą daryt savo nusikalstamas veikas prieš valstybę....

Catalonia is free country, referendum was legal and these actions now are crime. So shame...

Straipsnis tiesiai į taikinį, nei pridurti, nei atimti. Ačiū infa.lt....

Kas čia per cirkas? Kodėl tik11 biuletenių? Seime daugiau narių....

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

O kaip bus su žvejyba arba teniso žaidimu? Tenisas išvis yra kažkas baisaus....

BUD-BERG gali pasisakyti apie žydus, bet ko nori nuo Lietuvos tai sunku suprasti :)...

Tokie viešbučiai manau po 10 metų jau nieko nebestebins :)...

Reikia ministra apgivenditi prie sio boksto gal uzkaifuos jis ir smegenis prades dirbi,persidave uz pinigus...

  Kelias į didelę meilę eina per didelę klaidą

Kelias į didelę meilę eina per didelę klaidą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Dešimtys ar net šimtai tūkstančių žygiuoja Paryžiuje, kad vaikai turėtų teisę į tėvą

Dešimtys ar net šimtai tūkstančių žygiuoja Paryžiuje, kad vaikai turėtų teisę į tėvą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Mūsų suaugę vaikai

Mūsų suaugę vaikai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

komentarai 4Skaityti visą įrašą
  Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

komentarų 11Skaityti visą įrašą
  Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

komentarai 4Skaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

komentarai 4Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Kreipimasis į profesionalią „žurnalistę“ Moniką Garbačiauskaitę* - nuoroda: https://infa.lt/602/kreipimasis-i-profesionalia-zurnaliste-monika-garbaciauskaite/