• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

T.V.Raskevičius Lietuvos moteris pasveikino nauja profilio nuotrauka, su rašytojos Žemaitės paminklu apgaubtu LGBT vėliava

T.V.Raskevičius Lietuvos moteris pasveikino nauja profilio nuotrauka, su rašytojos Žemaitės paminklu apgaubtu LGBT vėliava

08 kovo
17:10 2021
Tomas Vytautas Raskevičius

T.V.Raskevičiaus Facebook paskyra straipsnio rašymo metu

Seimo valdančiosios koalicijos, „Laisvės partijos“ narys ir tuo pačiu Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius savotiškai pasveikino Lietuvos moteris Tarptautinės moters dienos proga, įsikėlęs į savo Facebook profilio foną lietuvių rašytojos Žemaitės paminklo, apgobto LGBT vėliava, nuotrauką, matomai manydamas, kad tokiu būdu jo pasveikinimas atrodys labiau įtikinamas ir skambės nuoširdžiau.

Ir čia pat parašė kreipimąsi, kuriame moterų vardu pareikalavo iš visuomenės ne gėlių, o teisių, lyg būtų daręs apklausą kokių teisių moterims trūksta tarptautinės moterų dienos, kovo 8-osios proga.

Nepaisant to, jis čia pat pateikė skaičius, kuriais „įtikinamai“ pagrindė savo reikalavimą moterų vardu:

Lietuvoje tik 27% Seimo narių, 8 % savivaldybių vadovų (merų), 29% savivaldybių tarybų narių ir 27% Europos Parlamento narių, išrinktų Lietuvoje, yra MOTERYS.

Va taip va. Kalė tiesiai į širdį. Ir čia pat pateikė konstruktyvų siūlymą, kaip ir dera tokio išsilavinimo ir rango politikui:

„Todėl Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga linkiu dovanoti ne gėles, o teises“.

Dosnus vienok žmogus. Svetimas teises dovanot. Tačiau, kai jo 330 000 žmonių gražiai pareikalavo atsisakyti savo teisės būti Seimo ŽTK komisijos pirmininku – griežtai atsisakė, pareiškęs, jog jo teisės – tai jo teisės.

Tiesą sakant, sklando gandai, kad draugai jį vadina Okeanide, o turint omenyje jo paties garsius pareiškimus turint „profesionalaus gėjaus“ statusą, darosi neaišku, kokiai lyčiai save priskiria pats Seimo narys.

Tomas Vytautas Raskevičius

Ne gėlių, o teisių!

Jei visuomenė žinotų atsakymą, galima būtų lengviau suprasti Seimo Žmogaus teisių komiteto biologiškai (vis dar) pirmininko pareiškimus. Gal jie paskleisti tiesiog iš nevilties, kad niekas nepasveikino moters dienos proga?

Reikėtų kandidatuojančių į Seimą politikų deklaracijoje reikalauti įrašyti kokiai gi lyčiai save priskiria konkretus politikas rinkimų dieną. Ir įpareigoti pasirašyti pasižadėjimą, kad kadencijos eigoje jos nekeis. Mat tie visi pasikeitimai ir neapibrėžtumai gali paskatinti politinį ir net dvasinį nestabilumą.

O politinis nestabilumas negerai – dabar ponas T.V.Raskevičius kiša koją valdančiajai koalicijai, padėdamas Lietuvos visuomenei susitelkti prieš tokį poLytinį neapibrėžtumą valdančiojoje koalicijoje, kas labai kenkia stabiliam koalicijos darbui ir mažina jos galimybes išsilaikyti šioje pozicijoje iki kadencijos pabaigos. Nekalbant jau apie kažkokias galimybes būsimuosiuose rinkimuose. Ir tai nežiūrint į I.Šimonytės drąsų palinkėjimą visuomenei, išsirinkti 2024 metais kitą valdžią, jei dabartinė nepatinka.

Tačiau susidaro toks įspūdis, kad ta valdžia bus išrinkta gerokai anksčiau nei planuoja premjerė. Ir prie to labai prisidės pats valdančiosios koalicijos atstovas, ŽTK pirmininkas T.V.Raskevičius, savo į moterišką panašaus pavydo priepuoliais ir reikalavimais Tarptautinės moterų dienos metu, gauti kažkokias valdymo teises, kurių iki šiol joms niekas nedavė.

Žinoma, norėtųsi priminti ponui T.V.Raskevičiui, kad jo išvardintos politinės pozicijos nėra suteikiamos, o yra renkamos. Panašu, kad jis dar to nežinojo. O sekant tuo – viskas priklauso nuo pačių moterų. Einant toliau – gal moterys tiesiog nenori T.V.Raskevičiaus joms siūlomų politinių preferencijų, nes jaučiasi vis dar paprastai moterimis?

Kiek daug neatsakytų klausimų iškėlė vienas žmogus, atkakliai ir nuosekliai bandantis sugriauti valdančiąją koaliciją ir telkdamas Lietuvą siekti radikalių permainų ne tik valdžioje, bet ir tolesnėje valstybės vystymosi bei valdymo koncepcijoje. Nekalbant apie valdančiosios koalicijos sudėtį.

Neabejotina, kad visuomenė nepamirš jo indėlio į Lietuvos atgimimą ir atėjus metui atsidėkos pagal nuopelnus.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 595

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. Romka    -  2021-03-08, 17:54

  Oho-ho. Na ir pedalas. Na s…ū…k…a.
  Laikykis. Vakarais žvalgykis per petį, bet šį kartą tavęs niekas nedulkins, k…a…le… tu.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Myndė    -  2021-03-08, 18:36

  Mokyklose moterų/vyrų proporcija kokie 9:1; gal galėtų gerbiamas teisių gynėjas atsižvelgti į šią pasibaisėtiną nelygybę taip pat, ar tik moteris ginti nusiteikęs?

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Ona    -  2021-03-08, 18:39

  Nesiliauja padaras kiršinti. Žemaitė už tokias iškrypėliškas zbitkas šitai bobai tikrai būtų užvažiavusi „į dantis“, Vingio žodžiais tariant.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Vidmantas    -  2021-03-09, 06:15

  sitas psichopatas , psichinis ligonis konkretus , ponia raskevicia=okeanide ar da ilgai durnins ir tyciosis is moteru , vat kur klausymelis .

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Jesugejus    -  2021-03-09, 10:13

  Nesuprantu, ko pykstate ant profesionalo. Čia kaip profesionaliame sporte, iš to gyvena.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Gintaras Aurimas    -  2021-03-09, 10:47

  Teist p*,priklauso uz zmoniu,kirsinima.Lagerin papuoles,kiekviena vakara galetu,lygint svieta

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Na, kaltintojai ir turi kaltinti. O advokatai turėtų ieškoti PAAIŠKINIMŲ. Ir to meto APLINKYBIŲ įvertinimo....

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...