• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Virš trisdešimt spontaniškų persileidimų ir negyvų gimusių kūdikių atvejų, įvykusių po vakcinacijos nuo Covid-19

Virš trisdešimt spontaniškų persileidimų ir negyvų gimusių kūdikių atvejų, įvykusių po vakcinacijos nuo Covid-19

07 kovo
09:30 2021

 

Skiepijama nėščia moteris

Vakcinų nepageidaujamų reiškinių pranešimo sistemai (VAERS) buvo pateikti pranešimai apie tai, jog po COVID-19 vakcinacijos įvyko trisdešimt keturi spontaniški nėščių moterų persileidimai ar gimė negyvi kūdikiai, remdamasis savo šaltiniais praneša „Epoch Times“ portalas.

VAERS – tai pasyvi pranešimų sistema, leidžianti žmonėms pateikti pranešimą apie po skiepijimo įvykusį nepageidaujamą reiškinį. Ją valdo Maisto ir vaistų administracija (FDA) bei Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC). CDC finansuoti tyrimai parodė, kad VAERS gauna pranešimų apie mažiau nei 1 procentą reakcijų vykusių po skiepijimų.

VAERS sistemai pateikti pranešimai nebūtinai reiškia, kad tai vakcina sukėlė įvykį ar reakciją. Persileidimai pranešimų sistemoje žymimi kaip spontaniški abortai arba abortai.

Daugybė spontaniškų persileidimų įvyko per pirmąjį trimestrą arba per pirmąsias 12 nėštumo savaičių. 25 atvejai nutiko po skiepijimo Pfizer-BioNTech vakcina. Keturi negyvų gimusių kūdikių atvejai įvyko antrąjį (13–27 savaitės) arba trečiąjį trimestrą (28–40 savaitės).

Pasak „Verywell Health“, internetinio šaltinio sveikatos klausimais: „Tyrimai rodo, kad 10–20% moterų, turinčių mediciniškai patvirtintą nėštumą, – jis baigsis persileidimu. Aštuoniasdešimt procentų iš to 10-20% atsiras per pirmąjį trimestrą“.

Vienu atveju, nėščia gydytoja iš Tenesio, praėjus 13 dienų po skiepijimo Pfizer vakcina patyrė persileidimą. 31-erių metų amžiaus moteris neturėjo jokių alergijų ar ligų istorijos.

33 metų slaugė Indianoje trečią nėštumo savaitę patyrė persileidimą praėjus penkioms dienoms po antrosios Pfizer vakcinos. Ji taip pat pranešė, kad nepageidaujamas poveikis paskatino apsigimimą.

O aštuonias savaites nėščia Virdžinijoje gyvenanti 32 metų moteris pranešė apie persileidimą po penkių dienų po to, kai sausio mėnesį buvo suleista pirmoji „Moderna“ vakcinos dozė.

Prieš skiepydamasi sausio 14 d., ji konsultavosi su dviem akušeriais ir ginekologais (OB-GYN). Po dviejų dienų ji patyrė pilvo spazmus ir kraujavimą iš makšties, o sausio 19 dieną persileido. Ji vartojo tik vitaminus skirtus nėščiosioms.

Mičigane gyvenanti 35 metų moteris, kuri buvo 28 savaites ir penkias dienas nėščia, teigė, kad kūdikio judesiai nusilpo praėjus dviem dienoms po pirmosios Pfizer vakcinos dozės 2020 m. gruodžio mėn. Moteris 29 savaitę pagimdė negyvą kūdikį, sveriantį du svarus ir septynias uncijas. Ji buvo atidžiai prižiūrima dėl virkštelės anomalijos, vadinamos velamentinio virvutės įterpimu.

FDA iš karto neatsakė į „The Epoch Times“ pasiteiravimą, ar reguliavimo agentūra nagrinės VAERS pranešimą. FDA atstovas elektroniniame laiške „The Epoch Times“ pranešė, kad šiuo metu jų ekspertai, dirbantys su vakcinomis. yra „gana užimti“.

Dr. Shelley Cole, MD, akušerė-ginekologė ir „Amerikos priešakinės fronto linijos gydytojų“ narė, sako, kad nerimą kelia tai, jog nėščioms ir maitinančioms moterims rekomenduojama vis dar eksperimentiniame etape esanti vakcina ir, kad mokslas jų nebegina.

„Tai kaip akušerei-ginekologei, man kelia susirūpinimą“, – sakė Cole „The Epoch Times“ leidiniui. „Mes [dabar] išmetame mokslą ir mokslinės medicinos metodus pro langą ir keliame grėsmę nėštumui ir būsimoms nėščiosioms“.

„Man kelia nerimą tai, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) tvirtina, jog tyrimų nėra, tačiau tai normalu, kad gauni [vakciną] ir jums net nereikia to aptarti su savo gydytoju“, – sakė Cole. „Aš turiu omenyje, kad tai yra visiška priešingybė tam, kas buvo būdinga mokslo modeliams, metodams ir priežiūros standartams pastarąjį šimtmetį.“

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) savo rekomendacijose „Nėščiųjų ar krūtimi maitinančių skiepijimo aspektai“ teigia, kad nėščios ar maitinančios moterys, priklausančios grupei, kuriai rekomenduojama skiepytis nuo COVID-19, pvz.,

Sveikatos priežiūros personalas, gali pasirinkti ar skiepytis “, ir, kad joms neprivaloma dėl to pasitarti su savo gydytoju „prieš skiepijimą“, nors šioje grupėje yra nedaug įrodymų apie „COVID-19 vakcinų saugumą“.

Taip pat nėra duomenų apie „mRNR vakcinų poveikį žindomam kūdikiui ar pieno gamybai / išsiskyrimui“, tačiau manoma, kad vakcina nekelia rizikos žindomam kūdikiui “.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sausio 8 d. pranešime spaudai teigė, kad nėščioms moterims nerekomenduojama skiepyti „Pfizer COVID-19“, nebent jos yra didelės rizikos grupėje, pvz., praktikuojančios sveikatos priežiūros specialistės.

„Nėščioms moterims yra didesnė sunkios COVID-19 formos rizika nei ne nėščioms moterims, o COVID-19 siejama su padidėjusia priešlaikinio gimdymo rizika“, – teigė PSO. „Tačiau dėl nepakankamų duomenų PSO šiuo metu nerekomenduoja nėščių moterų skiepyti“.

Iš pradžių PSO tą pačią rekomendaciją dėl vakcinos „Moderna“ pateikė sausio 26 d., tačiau po trijų dienų patikslino sakydama: „Mes neturime jokios konkrečios priežasties manyti, kad bus specifinė rizika, kuri nusvertų skiepijimo naudą nėščioms moterims , todėl nėščios moterys iš sveikatos priežiūros aplinkos, arba turinčios gretutinių ligų, kurios padidina sunkios ligos riziką, gali būti skiepijamos.“

Nėščios ir maitinančios moterys nebuvo įtrauktos į Pfizer ir Moderna COVID-19 vakcinų tyrimus, tačiau šiuo metu Pfizer vykdo 2/3 fazės tyrimą su 4000 sveikų nėščių moterų, kurios bus skiepijamos per antrąjį ir trečiąjį trimestrą.

Valstybinės sveikatos agentūros ir sveikatos priežiūros darbuotojai, rekomenduojantys skiepus, teigia, kad nėščios moterys „patiria padidintą sunkių ligų riziką, įskaitant ligą, dėl kurios jos patenka į ICU, kai atliekama mechaninė plaučių ventiliacija ir ištinka mirtis, lyginant su nesilaukiančiomis kūdikio reprodukcinio amžiaus moterimis“.

Dr. Denise Jamieson, medicinos daktarė, sveikatos apsaugos magistrė, Emory universiteto Medicinos mokyklos Ginekologijos ir akušerijos katedros pirmininkė, rekomenduoja nėščioms moterims skiepytis nepriklausomai nuo to, kuriame trimestre jos yra ir pripažįsta, kad duomenų apie vakcinų saugumą trūksta.

„Jei esate sveikatos priežiūros darbuotoja sveikatos priežiūros įstaigoje, jūs rizikuojate kiekvieną dieną“, – vasario 8 d. „JAMA Network“ sakė Jamieson. „Taigi patarčiau nedelsiant pasiskiepyti ir neatidėlioti nežiūrint į trimestrą“.

„Manau, kad vienas iš dalykų, kuris yra tikrai svarbus, yra tai, jog mes manome, kad nauda yra didesnė už riziką, o tai neleidžia nutrūkti nuo kabliuko apibūdinant rizikas“, – sakė ji. „Ir aš manau, kad mane neramina vienas dalykas, tai, žinote, – buvo paskiepyta 15 000 nėščių moterų, tačiau mes iki šiol turime stulbinamai mažai informacijos apie [vakcinų] saugumą, ir tai nėra gerai.“

Hidroksichlorochinas nuo COVID-19

Dabartinės CDC rekomendacijos pacientams, turintiems COVID-19 apibrėžiamos saviiizoliacija namuose ir simptomų stebėjimu, geriant daug skysčių ir vartojant nereceptinius vaistus, tokius kaip acetaminophenas (paracetamolis). Gydymas teikiamas tik hospitalizuotiems pacientams.

Cole atestuota kaip akušerė-ginekologė, dabar daugiausia dėmesio skirianti tik ginekologijai, gydė daugiau kaip 550 pacientų, sergančių COVID-19. Ji sako suprantanti nėščių moterų baimę rimtai susirgti dėl COVID-19.

Tačiau ji nesutinka su CDC, sakydama, kad žmonės turi turėti galimybę ankstyvoje stadijoje gydytis hidroksichlorochinu, užuot laukę, kol liga progresuos iki hospitalizacijos poreikio.

Ji taip pat rekomenduoja vartoti 1000 miligramų vitamino C du kartus per dieną ir vitamino D „nuo 2000 iki 5000, tarptautinių vienetų per dieną“ imuninės sistemos sustiprinimui. Prieš vartodami papildus, žmonės turėtų pasitarti su savo gydytoju.

„Tai baisu, baisu, tačiau didžioji dauguma nėščių moterų yra jaunesnės nei 40 metų, ir tokioms moterims mirties tikimybė yra labai maža“, – sakė Cole. „Ir žmonėms nereikia vykti į ligoninę, jei jie anksti pradedami gydyti arba imasi išankstinės profilaktikos.“

„Dabar hidroksichlorochiną saugu vartoti nėščioms moterims, saugu vartoti bet kurioje amžiaus grupėje, saugu vartoti krūtimi maitinančioms moterims“, – pridūrė ji.

Hidroksichlorochinas yra FDA patvirtintas vaistas, vartojamas 65 metus vilkligei, reumatoidiniam artritui ir maliarijai gydyti. Jis skiriamas įvairioms žmonių grupėms, įskaitant nėščias ar maitinančias moteris, vaikus ir asmenis, kurių imuninė sistema yra pažeista.

Vaisto politizavimas ir toliau užgožia tyrimus, kurie rodo, kad hidroksichlorochinas yra saugus ir veiksmingas gydant COVID-19.

Kaip rašo c19study.com, kuris visame pasaulyje stebi hidroksichlorochino klinikinius tyrimus, visi 27 ankstyvojo gydymo hidroksichlorochino tyrimai parodė „teigiamą poveikį ir apytikriai 65 procentais sumažėjusį išmatuojamą poveikį (mirtis, hospitalizavimas ir kt.).

Nepaisant to, teigiama, kad vaistas „nėra veiksmingas, kai vartojamas labai pavėluotai didelėmis dozėmis ilgą laiką“. FDA teigia, kad hidroksichlorochinas nėra patvirtintas gydyti COVID-19.

Vakcinų gamintojai, kuriems FDA suteikė skubų patvirtinimą [vakcinų], atleidžiami nuo atsakomybės dėl bet kokių nepageidaujamų reiškinių, kurie gali pasireikšti gavus COVID-19 vakciną.

Asmenys, patyrę neigiamą vakcinos poveikį, turi per vienerius metus pateikti pretenziją ir įrodyti vakcinos padarytą žalą pagal 2005 m. Visuomenės pasirengimo ekstremalioms situacijoms įstatymo (pdf) nustatytą Žalos kompensavimo programą.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 391

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Rasa    -  2021-03-07, 11:03

    Oho, kiek sutapimų 😏

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Jolanta Blažytė. Apie GA-GA-GALIMYBIŲ PASĄ

Jolanta Blažytė. Apie GA-GA-GALIMYBIŲ PASĄ

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Karolis Venckus: „Mano mamai prokuroras Jakutis siūlo 2 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę“

Karolis Venckus: „Mano mamai prokuroras Jakutis siūlo 2 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Smurto auka

Jolanta Blažytė. Smurto auka

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Stambulo konvencija: viltis ar… baubas?

Lidžita Kolosauskaitė. Stambulo konvencija: viltis ar… baubas?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Apie dainą „Kelkis, Lietuva!“

Apie dainą „Kelkis, Lietuva!“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Ar „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įgyvendins mūsų lūkesčius?

Arvydas Daunys. Ar „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įgyvendins mūsų lūkesčius?

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Filantropas ar parazitas?

Jolanta Blažytė. Filantropas ar parazitas?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ – svečiuose Romas Dambrauskas, žmogus sukūręs protestui himną

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ – svečiuose Romas Dambrauskas, žmogus sukūręs protestui himną

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jarūnė Rimavičė. Nuo ko Lietuvoje ginama Šeima?

Jarūnė Rimavičė. Nuo ko Lietuvoje ginama Šeima?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    R. Karbauskis. Leisti keisti lytį nepilnamečiams, dekriminalizuoti narkotikus, naikinti alkoholio kontrolę – ką dar sugalvos trys liberalų partijos?

R. Karbauskis. Leisti keisti lytį nepilnamečiams, dekriminalizuoti narkotikus, naikinti alkoholio kontrolę – ką dar sugalvos trys liberalų partijos?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Artūras Orlauskas. Už savo Tėvynę kovosime iki galo

Artūras Orlauskas. Už savo Tėvynę kovosime iki galo

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Antanina Strumilienė. Jei Kudirka atsikeltų

Antanina Strumilienė. Jei Kudirka atsikeltų

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Padėka reklamuojantiems protesto žygį  „Didysis šeimos Gynimo Maršas 2021″

Arvydas Daunys. Padėka reklamuojantiems protesto žygį „Didysis šeimos Gynimo Maršas 2021″

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kaip politikai gyvenimo trukmę Lietuvoje ilgino

Jolanta Blažytė. Kaip politikai gyvenimo trukmę Lietuvoje ilgino

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Karinis perversmas, nušluojant seimo daugumą, būtų puiki išeitis!...

Tai kuom pakeitei atsilima:)? Kiek pasirinkimo galimybiu:)? Geguzes 5 radiatoriai buvo silti. Pirmasyk. Ai, tik...

Krize sukele ne pandemija. Ir pandemija tai tapo tik todel, kad PSO pakeite pandemijos apibrezima...

Nuoširdžiausias dėkui kūrėjams, iki širdies gelmių sujaudinote 🙏15-oj būtinai susitiksime 💖...

Trūksta žodžių, tylomis pražiūrėjau. Pajutau, kad aš teisingoje pusėje. Ačiū....

Norėjau patrolint, bet peržiūrėjęs supratau, kad čia mane pratrolino. Bl. Geras. Jėga! Duokit kalaviją!...

Tiesiog Tauta dalinama i 1 ir 2 rusies zmones. Ar tai pagal Konstitucija, ar pagal...

Duokit kardus...

kietai pavaryta, pagarba. šaunuoliai...

Nuostabu. Pasakiška. Tiek sudėta į kelias tylos minutes... ir viskas taip aišku, taip suprantama... mielieji,...

Bl... apsižliumbiau, duokit kardą......