infa.lt

Tai, kas šiandien vyksta visame pasaulyje ir tame tarpe Lietuvoje – šokiruoja

Tai, kas šiandien vyksta visame pasaulyje ir tame tarpe Lietuvoje – šokiruoja

28 vasario
09:30 2021

infa.lt

Normalūs viso pasaulio žmonės ir konservatyvi žiniasklaida mato ir teigia, jog pasaulis ir tame tarpe Lietuva keliauja labai slidžiu, šalia prarajos vingiuojančiu keliu.

Minia jau nugriovė ir „atšaukė“ istorinius Amerikos herojus, tokius kaip Džordžas Vašingtonas ir Abraomas Linkolnas. Mokyklos JAV pervadinamos, kad būtų ištrinti didieji istorijos lyderiai. Keičiami net karinių bazių pavadinimai, kad neprimintų konfederatų herojų. Miestuose griaunamos statulos, o teisėsauga žiūri ir nieko nedaro. Socializmas Amerikoje įsigali šuoliais, rašo Epoch Times.

Lietuvoje matome tą patį – jau 30 metų centrinėje sostinės aikštėje neįmanoma pastatyti istorinio Lietuvos simbolio Vyties dėl „keistų” centrinės valdžios ir sostinės merijos išsisukinėjimų. Neįmanoma pagerbti už Lietuvos laisvę kovojusių prieš okupantą partizanų ir atidavusių už ją savo gyvybes. Kažkas nuolat iš užsienio aiškina kokie jie buvo žudikai, žydšaudžiai ir kitokie piktadariai, nors tie žmonės kovojo už tokią Lietuvą, kuri būtų savarankiška ir nepriklausoma nuo užsienio įtakos valstybė. Jie krito už mūsų ateitį, o ne savo asmeninę gerovę.

Mes šiandien matome visišką melo ir manipuliacijų politiką, kai negalima pasitikėti net oficialia koronaviruso statistika, keičiančią skaičiavimo duomenis ir metodiką dažniau, nei normalus žmogus savo kojines, nes ji neatitinka politinių nūdienos reikalavimų. Pandemija tapo nebe medicinine bėda, o politine pelke, kurioje nugrimzdo politikų sąžinė ir siekis bent apsimesti, kad jie dirba Lietuvos labui.

Panašiai kalba „The Epoch Times“ portalas, kurio daugelis darbuotojų pabėgo iš Kinijos, šalies, kuri jau randasi ten, į kur mes einame dabar, rašo portalas. – „The Epoch Times“ įkūrėme siekdami pranešti tiesą apie socializmą ir komunizmą bei netoleranciją, kurią dabar matome Amerikoje, rašo kreipimosi autoriai.

„Didžioji Žiniasklaida“ ir „Big Tech“ nori sunaikinti „The Epoch Times“ bei visą konservatyviąją žiniasklaidą pasaulyje.

Jie reguliariai mus juodina ir nuolat šalina kanalus socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip „YouTube“, „Twitter”, „Facebook”. . Jie nori, kad mūsų nebebūtų – ne todėl, kad mes nesakome tiesos, bet todėl, kad mes ją sakome! Ir ji jiems nepatinka, nes parodo pasaulį tokį, koks jis yra!

Ką tu gali padaryti, skaitytojau?

Labiausiai naudingas dalykas, kurį galite padaryti – skleisti tiesą savo draugams ir šeimos nariams. Tiesos sklaida – tai vienintelis galimas būdas pasipriešinti žvėrėjančiam marksizmui, septynmyliais žingsniais besibraunančiam į mūsų gyvenimus, per ekonomines krizes ir koronavirusines pandemijas naikinančiam vidurinę klasę, atimančiam iš jos pragyvenimo šaltinį ir versdamas ją valstybių išlaikytine, perimdamas verslus, griaudamas šeimos institutą ir atimdamas iš tėvų vaikus, tampančius beveidės visuomenių masės „kuriamu” prekybos objektu.

Ir tik garsiai sakoma tiesa gali parodyti žmonėms, kad jie ne vieni, kad kiti esantys šalia irgi išgyvena tą patį siaubą dėl ateities, tą nelaimę, kuri užgriuvo pasaulį pradžioje pasivadinusi politkorektiškumu, o vėliau prisidengusi kova už moterų teises, žmogaus teises, vaikų teises ir kova už žodžio laisvę – atėmė visiems apsisprendimo ir pasirinkimo teisę ir galimybę net laisvai išsakyti savo mintis, blokuodamas viską, kas neatitinka oficialaus naratyvo po „kovos su dezinformacija” priedanga.

Ir šiuo atveju, tik sakydami tiesą, matydami aplink save mūsų žodžius suprantančius aplinkinius ir žinodami visų bėdų priežastis, mes lengviau galėsime atkurti savo valstybę, kurioje bus saugu gyventi mūsų vaikams ir mums patiems. Ne tą valstybę, kurios buvimu džiūgauja valdantieji, prisipažindami apie dešimčių milijardų siekiantį korupcijos lygį, su kuriuo kovoja tie patys korupcionieriai. Teisingą, o ne vien „teisinę”, kuri per 30 metų taip ir nesugebėjo užtikrinti teisingumo.

„Tiesa visada yra TIK viena”

Prisijunkite prie mūsų misijos skleisti tiesą dalindamiesi patikimomis naujienomis su žmonėmis, kuriais pasitikite. infa.lt  – mūsų mažytis kolektyvas – tokie patys žmonės kaip JŪS, mūsų skaitytojau ir net dažnai iš jūsų pačių tarpo, tik, kad anksčiau, aktyviau (ir visiškai nemokamai) ėmėmės nešti žinią nuo pat pradžių, kai tik pastebėjome pirmojo melo ir politkorektiškumo požymius mūsų padangėje, ypač, kai mums žinomos sąvokos, lietuvių kalba reiškiančios neigiamus dalykus, – vieną dieną ėmė virsti neutraliomis. Jūs visi jas žinote.

Todėl šiandien tik tiesa ir atviras jos sakymas gali padėti atstovėti savo pačių visuomenę, savo ateitį ir švarią sąžinę prieš būsimas kartas – kito kelio nėra.

Netrukus šiandieninėje Lietuvoje, kaip ir kitur pasaulyje bei, tame tarpe, Amerikoje (ir ten tai atsitiks visai netrukus), jūsų el.Paštas gali tapti svarbiausiu žinios šaltiniu, kurį jūsų draugams ir artimiesiems pavyks pasiekti, jeigu neprisidėsite savo aktyvumu ir savo aukomis, padėdami tiems, kas stovi pirmosiose šio karo greitose ir patiria didžiausią puolimą – tai žiniasklaidai, stovinčiai jūsų pusėje..

Informacinis karas jau pareikalavo pirmųjų aukų, ir vieną jų matėte JAV – kai socialiniai tinklai ir didžioji žiniasklaida užblokavo galingiausios pasaulio valstybės (JAV) prezidentą. Karas perėjo į atvirą formą ir dabar jo pirmosiose gretose stovi konservatyvi žiniasklaida, kol kas išsilaikanti iš menkos finansinės paramos iš žmonių, manančių, kad ji ir taip yra turtinga.

Tai nėra taip. Šios žiniasklaidos neremia nei valstybė, nei Soroso ar Geitso-Melindos fondai. Ji išsilaiko iš juokingų už reklamą gaunamų pajamų, kurių vos užtenka išlaikyti serverius bei įsigyti būtinuosius resursus, kaip internetą, spausdintuvus, telefono ryšio paslaugas ir kt. Ji neturi reporterių armijos, nes neišgali jos apmokėti, tačiau tą iš dalies kompensuoja jos pasiryžimas stovėti iki galo už tai, už ką mūsų tolimi protėviai atiduodavo savo gyvybes. Už savo valstybę, už savo žmones, už savo gyvenimo sanklodą. Už savo visuomenės šeimas, už vaikus, kurie turėtų perimti savo tėvų papročius, ir nešti tai į ateitį jau savo vaikams.

Mums reikia jūsų paramos, bet tai nėra būtina sąlyga ir mes suprasime, jei jūs šiuo sunkiu visiems metu negalėsite jos mums suteikti. Mes vis tiek darysime tai, ką laikome esant reikalingu, tik gal mažesniu pajėgumu, nei galėtume jūsų remiami.

Bet, jūs bent galite dalintis mūsų medžiaga, drąsiai, nebijodami pasmerkimo – tai mums bus didžiulė paskata, žinant, kad nesistengiame vien tik patys vieni, kad yra dar žmonių, kuriems tas svarbu.

Ačiū tau, infa.lt skaitytojau, ačiū, kad Tu šalia, ačiū, kad Tu su mumis.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 022

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. ko bijo valdžia?    -  2021-02-28, 10:24

  Ji bijo ignoravimo. Nežiūrėkite TV, neskaitykit delfio ir pan. Nekreipkit dėmesio į jų prognozes ir gasdinimus. Nesitestuokite. Venkite skiepų. Važiuokite kur jums reikia, šalin kaukes. Bendraukite, būriuokitės kur norite kada norite. Verslai, dirbkite, baudu nemokėkite, duokit kolektyvinius ieškinius teisman. Užverskite juos ieškininiais pareiškimais. Gal kas turi ką pridurti, būsiu dėkingas.

  Atsakyti į šį komentarą
  • As    -  2021-02-28, 12:37

   Pirmalaikiu rinkimu bijo labiausiai

   Atsakyti į šį komentarą
   • Maziausiai    -  2021-02-28, 14:32

    Valdzia vykdo globalistu nurodymus. Opozicija kritikuoja. Po rinkimu apsikeicia vaidmenimis.
    Jie bijo kad zmones neis balsuoti. Valdzia isrinkti gali 3 ar net 1, bet jokio pasitikejimo tokia valdzia netures.

  • Rasa    -  2021-02-28, 17:31

   Tautos vienybės, sąmoningumo, tiesos ir būti išmesti iš valdžios.

   Atsakyti į šį komentarą
 2. Vytautas    -  2021-02-28, 16:27

  Veikiant su Kūrėju – Visuotiniu Tėvu yra viskas įmanoma, todėl NUOŠIRDŪS mūsų prašymai, skirti VISUMOS GEROVEI, suteikia GALINGĄ poveikį –

  „Tėve, uždek mane – kaip tūkstantį saulių !
  Aš įsakau, kad tamsa, visuose jos pasireiškimuose — ištirpinta Šventosios Dvasios Šviesos !
  Tebūna Tavoji Valia, Tėve, kadangi AŠ ESU Tavosios Valios instrumentas !”

  (tmrussia.org/ru/nebesnye-transkripty/eto-budet-perelomnyy-moment;

  tmrussia.org/en/transcripts/it-shall-be-tipping-point)

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kaip gerai, kai žmogus sugeba gyventi savo iliuzijose. Pasineria į savo sukurtą pasaulį ir realybės...

Išsivysčiusios, sveiko proto vadovų šalys ruošiasi ne karams, o GYVENIMUI. Galvažudys, barbaras ir teroristas Putinas...

Važiuotų galvažudys Putinas, bet jį iš ten perkeltų į Hagą, tad susilaikys......

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...