• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Neringos Venckienės byloje parodymus davė Stankūnai ir kaltinamoji

Neringos Venckienės byloje parodymus davė Stankūnai ir kaltinamoji

23 vasario
06:40 2021
Neringa Venckienė

Facebook nuotr.

Penktadienį Panevėžio apygardos teisme nuotoliniu būdu vykusiame posėdyje teismas apklausė du paskutinius bylos liudytojus – nukentėjusiosios Laimutės Stankūnaitės tėvus.

Jie į posėdį jungėsi iš Kauno apygardos teisme esančios posėdžių salės.

Liudytojai teismui pasakojo apie savo santykius su anūke, apie tai, kas jiems yra žinoma apie tuometinę ir dabartinę jos psichologinę savijautą, apie to meto įvykius, kitas teismui svarbias aplinkybes, atsakinėjo į teismo, prokuroro, kaltinamosios, advokatų klausimus.

Po dvi valandas trukusių liudytojų apklausų parodymus teismui pradėjo duoti kaltinamoji N. Venckienė. Ji pareiškė, kad nepripažįsta kaltės nė dėl vienos jai inkriminuotos nusikalstamos veikos.

Šios dienos posėdyje kaltinamoji spėjo duoti teismui paaiškinimus tik dėl dalies jai pateiktų kaltinimų, atsakė į su jais susijusių proceso dalyvių klausimus. Teismas toliau klausys N. Venckienės parodymų kovo 10 d.

Primename, kad N. Venckienė yra kaltinama dėl keturių nusikalstamų veikų: trukdymo antstolio veiklai, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, smūgių sudavimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 195

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...