infa.lt

Korona-statistika toliau liudija apie epidemijos pabaigą – Lietuvoje užsikrėtę tik apie 10,5 tūkst. žmonių ir šis skaičius krenta

Korona-statistika toliau liudija apie epidemijos pabaigą – Lietuvoje užsikrėtę tik apie 10,5 tūkst. žmonių ir šis skaičius krenta

13 vasario
09:50 2021

Trumpai: Stebuklai būna tik vieną kartą – tik užvakar buvo toks milžiniškas pasveikimo šuolis beveik 30 tūkst., o vakar ir šiandienos sveikimo rodikliai rodikliai žymiai kuklesni ir siekia tik 765, tačiau tai vis tiek daugiau, nei nustatytų naujai užsikrėtusiųjų (510), todėl galime su optimizmu žvelgti į bėgantį koronavirusą ir triumfuojančią vyriausybę, pirmadienį paskelbsiančią karantino pabaigą. Kalbant apie izoliacijos skaičius, tai jie nuo užužvakar sumažėjo tris kartus, nuo 61 712 iki 20 802 (šiandien).

Lietuvos statistikos departamentas praneša, jog vasario 13 d. Lietuvoje per beveik 11 mėnesių viso yra patvirtinti 190 241 (iš jų 4 795 – nustatyti „iš akies”. Galima beveik garantuoti, jog mažiausiai trečdalis iš jų nustatyti telefonu) užsikrėtimo COVID-19 atvejai

1. Užsikrėtusių (tarp jų ir sergančių) skaičius šiai dienai: 10 465   (vakar šis skaičius siekė 10 701 ) Kiek sergančių, o kiek tik užsikrėtusiųjų – nedetalizuojama)

Per vakar dieną nustatyta užsikrėtusiųjų: 510 (6,3% – užsikrėtimų santykis nuo ėminių skaičiaus, užvakar buvo 6,2%, užužvakar – 7,1%)  (užvakar –468 , užužvakar – 487 ) (46 atvejai nustatyti „iš akies”).

Koronavirusas, pasak šios statistikos, prisidėjo prie 3 057 žmonių mirties (per praėjusią parą mirė 17)

2. Pasveikusiųjų skaičius (bendras): 173 505 ( vakar pasveiko: 765 per užvakar parą pasveiko 957 , tuo tarpu kai užužvakar pasveiko  29 464)

Izoliacijoje esančių žmonių skaičius: (20 802) (vakar šis skaičius siekė 20 288, o užužvakar 61 712 )

Naujų atvejų per 14 dienų 100 000 gyventojų: 280.5

Per vakar dieną ištirta mėginių: 8 035 (užvakar – 7 462, užužvakar – 6 770) – Didinant ar mažinant tiriamų ėminių skaičių – atitinkamai keičiasi ir nustatytų užsikrėtimų skaičius..

Iki šiol iš viso ištirta: 2 021 628 ėminių, bet ne žmonių, daugelis žmonių tiriami po keletą kartų, ypač medikai, senelių namų pacientai bei personalas ir t.t.

Per praėjusią parą nuo SARS-CoV-2 paskiepyta (pirma ir antra) asmenų: 7807, užvakar – 7807, užužvakar –5690

Per praėjusią parą vakcinuota pirmu skiepu: 5682

Per praėjusią parą vakcinuota antru skiepu: 975

Iš viso vakcinuota dviem skiepo dozėmis: 54 341

Iš viso nuo SARS-CoV-2 gavusių nors vieną skiepą asmenų: 97 384 – skiepas veiksmingas gavus 2 dozes; dviem dozėmis paskiepyti 54 341 žmonės (skiepijimas prasidėjo gruodžio 27, vyksta 48 dieną (šiandiena dar neskaičiuota) – vidutiniškai 1 132 žmonės į dieną, dauginame iš 365 (metų dienų) ir gauname, jog tokiais tempais Lietuvoje per metus pavyks paskiepyti dviem skiepais 413 506  gyventojų. Kiek metų truks, kol paskiepysime visus 2.794 mln žmonių?

Matematika paprasta, daliname 2,794 mln iš 413 506 ir gauname ~ 6,7 metus, – kiekvienas iš šių gyventojų, teoriškai, pasiskiepyti galės vieną kartą per 6,5 metų.

Ką tai reiškia? Imunitetas nuo Covid-19 laikosi iki pusės metų, – kiekvienas pasiskiepijęs dviem skiepais Lietuvos žmogus laikomas apsaugotu pusę metų, o kitą laikotarpį, likusį pasibaigus skiepo galiojimui – 6 metus, iki kol gaus naują skiepą – galės užsikrėsti Covid-1912 kartų. T.Y. kas kartą per pusę metų, kai baigsis antikūnų apsauga susidariusi dėl skiepo ar persirgtos ligos. Kiek kartų jis galės numirti esat tokiai skiepo apsaugai – neskaičiuosime. Viskas priklausys nuo sveikatos būklės ir žinoma, nuo natūralaus imuniteto, kurio poveikio nepripažįsta DELFI, nes esą mokslo neįrodyta, kad imunitetas apsaugo nuo koronaviruso.

DELFI - neįrodyta, kad imunitetas apsaugo nuo COVID-19

Delfi faktų-tikrintojai apie teiginius paskelbtus infa.lt portale | infa.lt nuotr.

Tai yra, tie 98 procentai pasveikusių nuo Covid-19 be jokių vaistų ir gydymo žmonių, DELFI faktų tikrintojams nėra joks įrodymas, kad jie pasveiko savo imuniteto, o ne šventos dvasios dėka. Nes to neįrodė mokslas. Reikėtų primint, kad yra dalykų, kurių mokslas neįrodinėja vien dėl tų dalykų akivaizdumo, patvirtinto gyvenimo praktikos.  Tai kaip ir tai, kad danguje giedrą dieną šviečia Saulė. Nors mokslas to irgi neįrodė. Ir net neįrodinėjo.  Pridedame jų išminties perlus → →→

Gitano Nausėdos pranešimas Twitter tinkle
Tuo tarpu šone matote Gitano Nausėdos optimistinę žinutę (galite išdidinti) Twitter tinkle, kuria jis giriasi, jog greičiausiai pavyks paskiepyti 70% gyventojų dar iki vasaros.

Pažodinis vertimas:

70% vakcinuotų suaugusiųjų iki vasaros yra ambicingas, bet pasiekiamas tikslas. Tam turime užtikrinti: padidintus gamybos pajėgumus ir vakcinų tiekimą, EUMS pasirengimą masinei vakcinacijai, Efektyvią komunikaciją.

PSO paskelbė apie naujas SARS-CoV-2 viruso nustatymo rekomendacijas – jose nebeliko „besimptomio” viruso nešiotojo. Nuo šiol viruso nešiotojas be teigiamo PGR testo turi turėti ir simptomus bei bendrus klinikinius rodiklius.

PSO nebepripažįsta besimptomių ir įspėja ekspertus nesikliauti vien tik PGR tyrimo rezultatais nustatant Covid-19

Virtualus Covid-19 paplitimo Lietuvoje žemėlapis: https://osp.maps.arcgis.com/apps/MapSeries

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...