infa.lt

Korona-statistika: Kelinta diena vadinamųjų pasveikusių skaičius viršija užsikrėtusiųjų skaičių

Korona-statistika: Kelinta diena vadinamųjų pasveikusių skaičius viršija užsikrėtusiųjų skaičių

04 vasario
11:30 2021

Lietuvos statistikos departamentas praneša, jog vasario 4 d. Lietuvoje per beveik 11 mėnesių viso yra patvirtinti 184 948 (iš jų 3 166 – nustatyti „iš akies”) užsikrėtimo COVID-19 atvejai

Užsikrėtusių (tarp jų ir sergančių) skaičius šiai dienai: 45 753 (Kiek sergančių, o kiek tik užsikrėtusiųjų – nedetalizuojama)

Per vakar dieną nustatyta užsikrėtusiųjų: 721 (8,1% – užsikrėtimų santykis nuo ėminių skaičiaus, užvakar buvo 9,4%, užužvakar – 7,5% ) (iš jų 80 diagnozė nustatyta iš akies) (užvakar – 760, užužvakar – 546 ).

Koronavirusas, pasak šios statistikos, prisidėjo prie 2 885 žmonių mirties (per praėjusią parą mirė 12, bet pridėta prie vakar – 6 mirusių anksčiau. Viso: 18)

Užsikrėtę koronavirusu, bet mirę dėl kitų priežasčių: 29 dienas duomenų nėra (ar visas mirtis be išimčių jau priskiria Covid-12 ?)

Pasveikusiųjų skaičius (bendras): 133 994 (praėjusią parą laikomi pasveikusiais –1 442)

Izoliacijoje esančių žmonių skaičius: 67 509

Naujų atvejų per 14 dienų 100 000 gyventojų: 395,3

Per vakar dieną ištirta mėginių: 8 855 (užvakar – 8 028 , užužvakar – 7 258 ) – Didinant ar mažinant tiriamų ėminių skaičių – atitinkamai keičiasi ir nustatytų užsikrėtimų skaičius..

Iki šiol iš viso ištirta: 1 957 327 ėminių, bet ne žmonių, daugelis žmonių tiriami po keletą kartų, ypač medikai, senelių namų pacientai bei personalas ir t.t.

Per praėjusią parą nuo SARS-CoV-2 paskiepyta (pirma ir antra) asmenų: 5 782, užvakar – 3 480, užužvakar – 1 748

Per praėjusią parą vakcinuota pirmu skiepu: 1491

Per praėjusią parą vakcinuota antru skiepu: 4291

Iš viso vakcinuota dviem skiepo dozėmis: 30 241

Iš viso nuo SARS-CoV-2 gavusių nors vieną skiepą asmenų: 75 804 – skiepas veiksmingas gavus 2 dozes; dviem dozėmis paskiepyti 30 241 žmonės (skiepijimas prasidėjo gruodžio 27, vyksta 39 dienas (šiandiena dar neskaičiuota) – vidutiniškai 775 žmonės į dieną, dauginame iš 365 (metų dienų) ir gauname, jog tokiais tempais Lietuvoje per metus pavyks paskiepyti dviem skiepais 283 024  žmones. Kiek metų truks, kol paskiepysime visus 2.794 mln žmonių?

Matematika paprasta, daliname 2,794 mln iš 283 024 ir gauname ~ 9,8 metų, – kiekvienas iš šių gyventojų, teoriškai, pasiskiepyti galės vieną kartą per 9,8 metų.

Ką tai reiškia? Imunitetas nuo Covid-19 laikosi iki pusės metų, – kiekvienas pasiskiepijęs dviem skiepais Lietuvos žmogus laikomas apsaugotu pusę metų, o kitą laikotarpį, likusį pasibaigus skiepo galiojimui – 9 metus, iki kol gaus naują skiepą – galės užsikrėsti Covid-1918 kartų. T.Y. kas kartą per pusę metų, kai baigsis antikūnų apsauga susidariusi dėl skiepo ar persirgtos ligos. Kiek kartų jis galės numirti esat tokiai skiepo apsaugai – neskaičiuosime. Viskas priklausys nuo sveikatos būklės ir žinoma, nuo natūralaus imuniteto, kurio poveikio nepripažįsta DELFI, nes esą mokslo neįrodyta, kad imunitetas apsaugo nuo koronaviruso.

DELFI - neįrodyta, kad imunitetas apsaugo nuo COVID-19

Delfi faktų-tikrintojai apie teiginius paskelbtus infa.lt portale | infa.lt nuotr.

Tai yra, tie 98 procentai pasveikusių nuo Covid-19 be jokių vaistų ir gydymo žmonių, DELFI faktų tikrintojams nėra joks įrodymas, kad jie pasveiko savo imuniteto, o ne šventos dvasios dėka. Nes to neįrodė mokslas. Reikėtų primint, kad yra dalykų, kurių mokslas neįrodinėja vien dėl tų dalykų akivaizdumo, patvirtinto gyvenimo praktikos.  Tai kaip ir tai, kad danguje giedrą dieną šviečia Saulė. Nors mokslas to irgi neįrodė. Ir net neįrodinėjo.  Pridedame jų išminties perlus → →→

Gitano Nausėdos pranešimas Twitter tinkle
Tuo tarpu šone matote Gitano Nausėdos optimistinę žinutę (galite išdidinti) Twitter tinkle, kuria jis giriasi, jog greičiausiai pavyks paskiepyti 70% gyventojų dar iki vasaros.

Pažodinis vertimas:

70% vakcinuotų suaugusiųjų iki vasaros yra ambicingas, bet pasiekiamas tikslas. Tam turime užtikrinti: padidintus gamybos pajėgumus ir vakcinų tiekimą, EUMS pasirengimą masinei vakcinacijai, Efektyvią komunikaciją

PSO paskelbė apie naujas SARS-CoV-2 viruso nustatymo rekomendacijas – jose nebeliko „besimptomio” viruso nešiotojo. Nuo šiol viruso nešiotojas be teigiamo PGR testo turi turėti ir simptomus bei bendrus klinikinius rodiklius.

PSO nebepripažįsta besimptomių ir įspėja ekspertus nesikliauti vien tik PGR tyrimo rezultatais nustatant Covid-19

Virtualus Covid-19 paplitimo Lietuvoje žemėlapis: https://osp.maps.arcgis.com/apps/MapSeries

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Nereikia į Ukrainą važiuoti, nei normaliems, nei polit-iškrypėliams paleckiukiniams... Ukrainai reikia duoti GINKLŲ, ir Putino...

Lenkija puikiai suvokia, kad Putino barbarų ir teroristų armija turi būti sutriuškinta Ukrainos žemėje. Kitaip,...

Ne išrinktieji lyt-polit-iškrypėliai dėl visko kalti, o RINKĖJAI. Jų išsivystymo lygis. Ką jie gali orientuotis...

Viskas čia normalu, juk patys RINKĖJAI pasirinko lyt-polit-iškrypėlius. Net bernelius - santykiuose besijaučiančius mergelėmis, todėl...

Išrasti jau seniai tik ......

Nesakykit meinstryminis ir frylanceris. Nelietuviška ir atgrasu. Ne patys žodžiai atgrasu, bet tai kad lietuvis...

Tikrai neverta taupyti, nes pigūs žaislai dažniausiai būna nekokybiški ir ne itin saugūs. Verčiau turėti...

Jau metai laiko, kaip Ukraina laimi, tik kažkodėl pabaigos nesimato. Kol nenumelš visų EU šalių,...

Galvažudžiui, barbarui ir teroristui Putinui apskritimo lankelis tiek sumažės, kad net savo bunkeryje taps ankšta......

Xi Jinpingas, toks išmintingas, kad jo Rusija-Ukraina nejaudina, nes pagrindinis tikslas, išnaudojus situaciją, - pasinaudoti...