• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Didysis perkrovimas jau čia pat

Didysis perkrovimas jau čia pat

04 sausio
07:00 2021

Klausas Swabas

Gintaras Furmanavičius

Šiandien vietoje savo savaitgalio minčių noriu pasiūlyti jums analitinį Victoria Vekselman straipsnį apie dažnai pastaruoju metu girdimą terminą The Great Reset arba lietuviškai didįjį perkrovimą.

Dažnai tenka girdėti klausimą, koks mums skirtumas, kad taps Amerikos prezidentu.

Jei šių metų sausio 20 dieną į Baltuosius rūmus įžengs Joe Biden’as, šis planas įgaus didelį pagreitį. Grubus prezidento rinkimų rezultatų klastojimas akivaizdžiai rodo, kad ši naujoji mesijų kompanija realizuodama savo planus nesiskaitys nei su mumis, nei su priemonėmis siekiant savo tikslo:

Didysis perkrovimas

Buvęs valstybės sekretorius Johnas Kerry patvirtino, kad Joe Bidenas, tapęs prezidentu, prisidės prie „didžiojo perkrovimo“ plano pertvarkyti pasaulio ekonomiką po (ar dėka) koronaviruso.

„Perkrovimo sąvoka yra svarbesnė nei bet kada, – sakė Kerry per Pasaulio ekonomikos forumo susitikimą. – Aš asmeniškai įsitikinęs, kad mes esame neįprastai įdomaus laiko išvakarėse“. Pasak Kerry, Bidenas yra pasirengęs vėl prisijungti prie Paryžiaus klimato susitarimo, kuris paspartins didijį perkrovimą “.

Pirmąkart apie „perkrovimą“ prakalbo Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau. Savo kalboje jis papasakojo, kaip jo vyriausybė naudoja pandemiją teigiamam šalies „perkrovimui“.

Konservatyvūs analitikai prakalbo apie globalistų „perkrovimo“ planą, į tai „New York Times“ iškart atsakė kritiniu straipsniu ta prasme, kad šie retrogradai ir sąmokslo teoretikai visame kame ieško kažkokių pasaulinių sąmokslų ir gąsdina žmones tuo, kad pasaulio lyderiai globojami Pasaulio ekonomikos forumo, naudoja pandemiją pasaulio ekonomikai kontroliuoti.

Tie patys tamsūs žmonės, tikintys sąmokslo teorijomis ir reptiloidais tvirtina, kad pasaulio lyderiai naudoja pandemiją destruktyviai socialistinei ir ekologinei politikai vykdyti.

Bet iš tikrųjų, ne viskas taip paprasta. „Toronto Sun“ redakciniame straipsnyje mes skaitome, kad Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) pasiūlytas „didysis perkrovimas“ visai nėra globalistinio sąmokslo dalis.

„Jis visas atviras, visas ant delno. Jo tikslas yra pertvarkyti nacionalines ekonomikas ir visuomenes, nes, kaip teigia jo šalininkai, krizinės situacijos, su kuriomis šiuo metu susiduria žmonija, tokios kaip pandemija ir klimato kaita, nepripažįsta tarptautinių sienų. Jo (didžiojo perkrovimo) šalininkai taip pat teigia, kad pasaulyje dominuojanti ekonominė sistema, kapitalizmas, negali pasiūlyti krizės sprendimo ir ją reikia reformuoti “.

Būtent apie tai ir kalbėjo Justinas Trudeau: „Pandemija suteikė mums perkrovimo galimybę. Pas mus atsirado galimybė paspartinti mūsų ankstesnes pastangas pertvarkyti ekonomiką, kuri tikrai padės spręsti pasaulinius iššūkius, tokius kaip didžiulis skurdas, nelygybė ir klimato kaita“.

WEF svetainėje teigiama: „Covid-19 krizė, o taip pat jos sukelti radikalūs politiniai, ekonominiai ir socialiniai pokyčiai iš esmės keičia tradicinį sprendimų priėmimo kontekstą.

Kuo greičiau pas mus atsiveria unikalus galimybių langas suformuoti atsigavimą, iniciatyva pasiūlys idėjas, kurios padės lyderiams formuojantiems pasaulinių santykių ateitį, nacionalinių ekonomikų vystymosi kryptį, visuomenės prioritetus, verslo modelių pobūdį ir bendrų pasaulinių vertybių valdymą“.

Taigi, jokių sąmokslo teorijų, čia tik išdėstyti planai, ir jie prieinami visiems, kurie moka skaityti.

Tinklaraščio „Breitbart“ redaktorius Delingpole’as rašo, kad „tai yra pasaulinės ekonomikos trasformacijos planas. Nebebus nieko – nei pinigų, nei privačios nuosavybės, nei demokratijos. Vietoj to, kiekvieną esminį sprendimą – kaip jūs užsidirbate pragyvenimui, kokios jūsų suvartojimo apimtys, ar jūs galite išvažiuoti atostogauti – už jus priims niekam neatskaitingas „ekspertų“ elitas“.

Tai neabejotinai skamba kaip fantastika, kažkas iš filmo „Išrinktųjų medžioklė“ (Push) arba „Viską prisiminti“ (Total Recall). Imigrantų (į JAV) iš NVS atveju „viską prisiminti“ reiškia prisiminti visus išsivysčiusio socializmo malonumus su TSKP Centro komitetu ir Valstybiniu (penkmečio) planu, kai partija nustatydavo mūsų poreikius; kuriems miestams priklauso daugiau dešros, o kuriems mažiau; kaip ir kas bus tiekiama pramoninių prekių parduotuvėms; kas galės įsigyti automobilius, o kas važiuos autobusu; kas galės išvykti atostogauti į užsienį, o kas kaip laukinis nuomosis „kampą“ prie jūros. Na ir kuponai, ir daugiau nei du į vienas rankas neduoti.

Ir uždari platintojai tiems, kurie nustatinėdavo mūsų poreikius.

Justinas Trudeau pavadino tai Building Back Better – atstatyti iš naujo geriau. „Tai reiškia, labiausiai pažeidžiamų palaikymą, išlaikant tikslo pasiekimą iki 2030 m. Palaikant vystymosi darbotvarkę ir tvaraus vystymosi tikslus. Sustainable Development Goals (SDG)“.

Aš nežinau, kaip šiame kontekste vienu žodžiu išversti sąvoką „Sustainable“. Tai, kad mes galime palaikyti normalioje, darbingoje būsenoje visuomenę, kad ji nesubyrėtų, nemaištautų, ir būtų nuolat kontroliuojama.

JT tinklalapyje teigiama, kad „17 SDG yra sukurti su tikslu užtikrinti geresnę mūsų planetos ateitį“. Pagal planą „Kelias žmonijai“ mes, pasak JT mąstytojų sumanymo, tikslą turėtume pasiekti iki 2030 m. https://www.b1g1.com/…/sustainable-development-goals

„Patys tikslai yra paprasti, bet galingi, pradedant skurdo panaikinimu ir baigiant palaikomų (tam tikru lygiu) miestų statyba. Kiekvienas žmogus gali rasti ką nors sau iš plataus vystymosi tikslų sąrašo ir dirbti šia linkme.

Smulkus ir vidutinis verslas turi unikalią galimybę padaryti didelę įtaką siekiant šių tikslų “. Kiekvienam pagal savo galimybes ir kiekvienam pagal savo poreikius. Bet poreikiai bus griežtai reglamentuojami.

Nežinau, kaip kas, bet aš prisiminiau, kad pirmosiose mokyklos klasėse, įkvėpta Chruščiovo pažado, kad netrukus gyvensime komunizme, aš net bandžiau apskaičiuoti, kiek metų liko, kol įžengsime į šviesią ateitį. Paaiškėjo, kad Chruščiovas šiek tiek klydo su data, tačiau apskritai jis nurodė teisingą žmonijos kelią, o JT išaiškino, kad norimas tikslas bus pasiektas iki 2030 m.

Amerikiečiams taip pat žinomas šūkis „Build Back Better“. Su šiuo šūkiu Bidenas ir Harris vedė savo rinkimų kampaniją. Taigi jokios sąmokslo teorijos. Viskas yra viešojoje erdvėje.

Šūkį „Build Back Better „, be abejo, sugalvojo ne Joe Bidenas, o Klausas Švabas (Klaus Swab), kuris 1971-aisiais metais įkūrė WEF su kasmetiniais ekonomikos viršūnių susitikimais Davose.

2020 m. šis iš pažiūros nekenksmingas forumas įgavo visiškai kitokią prasmę dėl Covid’o, nes globalistai gavo galimybę įgyvendinti savo darbotvarkę. Arba, kaip sakė pats Klausas Švabas, pasaulis turi „veikti išvien, kad greitai išspręstų visus mūsų visuomenės ir ekonomikos aspektus“, arba kiekviena pramonės atšaka „turi būti pertvarkyta, mums reikalingas kapitalizmo „didysis perkrovimas““.

Švabas tęsia: „Bendradarbiavimo lygis ir ambicijos įgyvendinti planą yra precedento neturintys. Bet tai nėra nepasiekiama svajonė.

Tiesą sakant, teigiama pandemijos pusė yra tai, kad ji parodo, kaip greitai mes galime radikaliai pakeisti savo gyvenimo būdą. Beveik akimirksniu krizė privertė verslą ir asmenis atsisakyti vakar atrodžiusio neatidėliotino poreikio – nuo dažnų kelionių lėktuvu iki darbo biure “.

Klausas Švabas šiai temai paskyrė knygą „Covid-19: The Big Reset“, kur tiesiai šviesiai parašė: „Daugelis iš mūsų klausia, kada viskas sugrįš į savo įprastas vėžes. Trumpiausias atsakymas – niekada. Niekas nebegrįš prie „iškreipto“ normalumo jausmo, kuris vyravo prieš krizę, nes koronaviruso pandemija buvo lūžio taškas mūsų pasaulinėje trajektorijoje “.

Štai kodėl Joe Bidenas savo kampanijos šūkiu pasirinko „Build Back Better“ ir kodėl Justinas Trudeau ir Borisas Johnsonas savo kalbose naudoja tą patį šūkį. Štai kodėl vadinamieji Linkolno projekto konservatoriai investavo savo dešimtis milijonų dolerių į Joe Bideno pergalę.

Johnas Kerry meistriškai mums paaiškino, ko galima tikėtis be narystės Paryžiaus susitarime atnaujinimo, nors ekonomistai teigia, kad toks žingsnis pražudys milijoną darbo vietų. „To nepakanka“.

„Aš žinau, kad Joe Bidenas tuo tiki. Nepakanka, kad Jungtinės Valstijos paprasčiausiai vėl sudarytų susitarimą. Mums nepakanka įvykdyti tik minimalius reikalavimus, – sakė Kerry. – Bideno administracija sutelks dėmesį į kiekvieną Amerikos ekonomikos sektorių. Mūsų tikslas bus pasiekti visišką energijos ir gamybos neutralumą iki 2035 m. “.

Nesvarbu, kad D.Trampo ekonominių priemonių dėka JAV ekonomika greitai atsigauna po krizės. Trečiąjį ketvirtį BNP padidėjo 33,1%, po sumažėjimo antrajame ketvirtyje 32,8%. Joe Bidenas, jei atsidurs Baltuosiuose rūmuose, ištaisys padėtį įvesdamas naują karantiną.

Ursula von der Leyen, Europos Komisijos pirmininkė, nekantriai laukia, kada Europos Sąjunga vėl turės „draugą Baltuosiuose rūmuose“. Ji tikisi, kad jis parašys „naują instrukciją skaitmeninei ekonomikai ir skaitmeninei visuomenei“.

„Taigi skaitmeninių pokyčių darbotvarkėje yra viskas, pradedant duomenų baze ir baigiant infrastruktūra, taip pat atsižvelgiant į saugumą ir demokratiją, technologijas ir sąžiningą apmokestinimą“, – sakė ji. „Taigi, ponios ir ponai, pasaulinio bendradarbiavimo poreikis ir šis pokyčių pagreitis taps varomąja jėga „Great Reset“. Aš tai vertinu kaip neregėtą galimybę “.

D. Trampas buvo kliūtis „didžiajam perkrovimui“, o pasaulio elitas norėtų pamatyti „draugą Baltuosiuose rūmuose“. Tai, matyt, daug ką paaiškina apie balsų skaičiavimo rezultatus prezidento rinkimuose.”

.https://evreimir.com/192677/bolshaya-perezagruzka/

šaltinis: Facebook

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 10 826

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Klp    -  2021-07-24, 10:31

  Kaip sita reikala parodyti per tv? Gal tada avys atsibus..

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Jūratė    -  2021-08-15, 01:09

  Šūkį „Build Back Better“ sugalvojo popiežius Pranciškus, jis jį ne kartą minėjo.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Rūta    -  2021-08-24, 21:19

  Nesąmonė ir prorusiškas smegenų plovimas.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


 • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
 • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
 • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
 • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Algimantas Rusteika. Bukalaurų valdžia šoke – nebepavyksta vykdyti nurodymų!

Algimantas Rusteika. Bukalaurų valdžia šoke – nebepavyksta vykdyti nurodymų!

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Ką daryti, kad būtų gerai?

Ką daryti, kad būtų gerai?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Tamo dienyne raginimas skiepytis vaikams pavadintas socialinė reklama ir man atsakė, kad jokių įstatymų jie...

Vakcinos gali sukelti vėžinius susirgimus. Todėl ko gero manipuliuojama tokiais duomenimis, kad paslėpti šalutinį covid...

Prastūmė eksperimentines vakcinas, prastums ir eksperimentinį sidrą be jokių tyrimų laboratorijose. Bet svarbiausia jaunimui -...

A

O рaskui sriubauja kad ligonines uzkimstos,gydytojai рervarge.Ir kalti neрasiskieрyje joems...

Žydų naikinimo iniciatoriai buvo fašistai, kuriems buvo įteigta iškrypusi mintis, net užrašyta ant diržo sagčių...

Liūdna ir graudu, tiek dirbama tiek agituojama, tiek užverbuojama, užzombinama, eilės stovi prie vakcinų bet...

nėr to blogo, kas neišeitų į gerą. Karbauskui ir vėl pasisekė - atsikratę išdavikų taps...

Jau rašiau apie mane liūdinančią visuomenės degradaciją....

Dar daugiau sugalvos kad tik priversti įpurkšti sau tirpalą į savo ar vaiko kūną...

Jolanta Blažytė niekada tuščiai nekalba. Jūsų teiginiai apgalvoti ir argumentuotai...