infa.lt

Telegram įkūrėjas Pavelas Durovas pasidalino planais apie žiniatinklio monetizaciją

Telegram įkūrėjas Pavelas Durovas pasidalino planais apie žiniatinklio monetizaciją

24 gruodžio
07:00 2020

Laisvas Žodis - Telegram kanalas ir diskusijų grupė

Telegram monetizavimas bus neįkyrus ir dauguma naudotojų nepastebės didelių pokyčių, sakė žinučių programos, dabar išplėstos iki didelio socialinio tinklo, įkūrėjas Pavelas Durovas.

Telegram“ administracija pradės monetizuoti žiniatinklį nuo 2021 m. Apie tai gruodžio 23 d. pranešė jo kūrėjas Pavelas Durovas (Pavel Durov).

Anot jo, anksčiau jis apmokėjo serverių ir interneto srauto išlaidas iš asmeninių santaupų, tačiau dabar tai padaryti tampa sunkiau, nes aktyvių žiniatinklio vartotojų auditorija artėja prie 500 milijonų ribos.

„Kai technologijų įmonė išauga iki tokio dydžio, ji turi tik dvi galimybes – pradėti užsidirbti pinigų, kad padengtų išlaidas, arba parduoti didesniam žaidėjui … Mes neketiname parduoti bendrovės, kaip tai padarė” WhatsApp „įkūrėjai. Pasauliui Telegram reikalingas kaip nepriklausomas projektas, kuriame gerbiamos naudotojų teisės. ir teikiamos aukštos kokybės paslaugos“, – rašė Durovas.

Jis pažymėjo, kad „Telegram“ pajamų gavimas nebus įkyrus ir dauguma naudotojų nepastebės didelių pokyčių.

Tuo pačiu, visos dabartinės „Telegram“ paslaugos išliks nemokamos. Be to, bus pasiūlytos papildomos funkcijos verslo komandoms ir naudotojams, turintiems pažangių paslaugų poreikių. Kai kurios iš šių naujų funkcijų reikalaus daug išteklių ir dėl to taps mokamos.

„Nuolatiniai vartotojai visada naudos” Telegram „nemokamai. Visos „Telegram” pranešimų paslaugos liks be reklaminių skelbimų. Manome, kad reklama asmeniniuose ir grupiniuose pokalbiuose yra nepriimtina. Reklama neturėtų trukdyti žmonių bendravimui”, – pabrėžė Durovas.

Jis taip pat pridūrė, kad „Telegram“ pasiūlys kanalams savo reklamos platformą.

„Be žinučių siuntimo, „Telegram” turi ir socialinio tinklo dedamąją. Masiniai vieši „Telegram” kanalai, sukurti „vienas su daugeliu” transliavimo principu, gali pasiekti milijonus abonentų ir turi mažai ką bendro su tradiciniais pranešimais. Daugelyje šalių tokių kanalų savininkai uždirba rodydami reklaminius skelbimus savo abonentams, kartais per trečiųjų šalių reklamines platformas.

Jų skelbiami reklaminiai skelbimai atrodo kaip įprasti pranešimai ir dažnai yra įkyrūs. Šiuo atžvilgiu mes pasiūlysime savo kanalų reklamos platformą, kuri suteiks naudotojams komfortą ir privatumą, leis mums padengti serverių ir srauto išlaidas “, – apibendrino Durovas.

„Telegram“ yra nemokamas žiniatinklis, kurį sukūrė Durovas, „VKontakte“ socialinio tinklo įkūrėjas. Pirmasis „iOS“ įrenginiams skirtas „Telegram“ klientas buvo pristatytas 2013 m. rugpjūčio 14 d.

Originalus Pavelo Durovo tekstas: https://t.me/durov/142

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 429

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...

Viską ką parašėte tikra tiesa. Šiame pasaulyje nieko nėra neįmanomo-tik klausimas ar užteks drąsos. Pabūskime...

Nereikia į Ukrainą važiuoti, nei normaliems, nei polit-iškrypėliams paleckiukiniams... Ukrainai reikia duoti GINKLŲ, ir Putino...

Lenkija puikiai suvokia, kad Putino barbarų ir teroristų armija turi būti sutriuškinta Ukrainos žemėje. Kitaip,...

Ne išrinktieji lyt-polit-iškrypėliai dėl visko kalti, o RINKĖJAI. Jų išsivystymo lygis. Ką jie gali orientuotis...

Viskas čia normalu, juk patys RINKĖJAI pasirinko lyt-polit-iškrypėlius. Net bernelius - santykiuose besijaučiančius mergelėmis, todėl...

Jeigu skaičiuoti suaugusius amerikiečius tai kiekvienam net po 500 dolerių neišeitų....

Išrasti jau seniai tik ......

Nesakykit meinstryminis ir frylanceris. Nelietuviška ir atgrasu. Ne patys žodžiai atgrasu, bet tai kad lietuvis...