Korona-statistika: praėjusią parą pasveiko pusantro karto daugiau žmonių, nei nustatyta užsikrėtusių
Lietuvos statistikos departamentas praneša, jog gruodžio 22 d. Lietuvoje per beveik 9 mėnesius viso yra patvirtinti 116 358 užsikrėtimo COVID-19 atvejai.
Užsikrėtusių (tarp jų ir sergančių) skaičius šiai dienai: 60 514 (Kiek sergančių, o kiek tik užsikrėtusiųjų – nedetalizuojama)
Per vakar dieną nustatyta užsikrėtusiųjų: 1 871 (užvakar – 2 130. užužvakar 2927) (reikia turėti omenyje, kad mažėja ėminių skaičius).
Koronavirusas, pasak šios statistikos, prisidėjo prie 1093 žmonių mirties (per praėjusią parą 54 mirė)
Užsikrėtę koronavirusu, bet mirę dėl kitų priežasčių: 554
Pasveikusiųjų skaičius (bendras): 54 197 (per praėjusią parą pasveiko 3 019)
Izoliacijoje esančių žmonių skaičius: naujojoje statistikoje šie duomenys neskelbiami
Naujų atvejų per 14 dienų 100 000 gyventojų: 1 393,1
Įvežtinių atvejų nuo birželio 1 dienos: naujojoje statistikoje šie duomenys neskelbiami
Per vakar dieną ištirta mėginių: 8 377 (užvakar – 5 780, užužvakar 8 106 ) – Didinant ar mažinant tiriamų ėminių skaičių – atitinkamai keičiasi ir nustatytų užsikrėtimų skaičius..
Iki šiol iš viso ištirta: 1 524 304 ėminių, bet ne žmonių, nes daugelis žmonių tiriami po keletą kartų, ypač medikai, senelių namų pacientai bei personalas ir t.t.
Virtualus Covid-19 Lietuvos žemėlapis: https://osp.maps.arcgis.com/apps/MapSeries
→ PAREMTI infa.lt → Naujienlaiškis