infa.lt

Milijardierius Bilas Geitsas pasisako už ilgalaikį kai kurių įmonių uždarymą pandemijos metu

Milijardierius Bilas Geitsas pasisako už ilgalaikį kai kurių įmonių uždarymą pandemijos metu

17 gruodžio
13:10 2020

REUTERS

Milijardierius Bilas Geitsas (Bill Gates) sekmadienį, savo interviu CNN kanale metu pasisakė už tai, kad barai ir restoranai būtų uždaryti ilgam (mėnesiams), nes pastarosiomis savaitėmis padaugėjo koronaviruso užsikretimo atvejų ir mirčių nuo Covid-19, rašo dailywire.com

Geitsas, kurio turtas vertinamas 118,8 mlrd. JAV dolerių ir yra vienas iš 4 turtingiausių žmonių pasaulyje, sakė CNN vedančiajam Jake’ui Tapperiui, kad, jo manymu, daugumą šalies barų ir restoranų „derėtų uždaryti“.

„Daugiau nei 110 000 restoranų užsidarė ilgam arba visam laikui, kadangi industrija kovoja su pragaištingu Covid-19 pandemijos poveikiu“, – praneša „Bloomberg News“. „Pramonės atšaka maldavo pagalbos ir daugelis dėjo viltis į Restoranų įstatymą, kuris steigia 120 milijardų dolerių fondą pagalbai restoranams, taip pat antrą„ Paycheck “apsaugos programą.“

„Na, žinoma, kaukių dėvėjimas iš esmės neturi minusų. Jos nėra brangios “, – kalbėjo Tapperiui Bilas Geitsas. „Kai įeisime į šią bangą, dauguma šalies barų ir restoranų bus uždaryti. Ir, deja, manau, kad tai yra reikalinga. Atsižvelgiant į tai, kiek tai rimta, sprendimas dėl mokyklų yra daug sudėtingesnis, nes ten pranašumai yra gana dideli, perdavimo [viruso] lygmuo nėra toks pats kaip restoranuose ir baruose“.

Jis tęsė: „Taigi, teks daryti kompromisus. Bet tai – ateinančius keturi ar šeši mėnesiai, iš tiesų ragina mus daryti viską, kas įmanoma, nes matome, kad tai pasibaigia, ir jūs juk nenorite, kad kažkas, ką jūs mylite, būtų paskutinis miręs nuo koronaviruso“.

Paklaustas, kada gyvenimas grįš į savo vėžes, Bilas Geisas pareiškė: „Be abejo, arčiau vasaros [mes] būsime daug arčiau įprasto gyvenimo, nei esame dabar“.

„Tačiau net iki 2022 m. pradžios, jei mes nepadėsime kitoms šalims atsikratyti šios ligos ir nepasieksime aukštų skiepijimo rodiklių savo šalyje, reintrodukcijos grėsmė išliks ir, žinoma, pasaulio ekonomika sulėtės, o tai sukels dramatiškus skausmus Amerikos ekonomikai “, – tęsė jis.

„Taigi, nuo vasaros turėsime apie devynis mėnesius, kai keli dalykai, pavyzdžiui, didelės viešos akcijos vis tiek bus ribojamos. Bet dabar galime pastebėti, kad kažkur nuo 12 iki 18 mėnesių tarpe mes turime galimybę, jei pasiseks, grįžti į normalų gyvenimą.

Geitsas pasitraukė iš „Microsoft“ šių metų pradžioje, kad „daugiau laiko skirtų filantropiniams prioritetams, įskaitant pasaulinę sveikatos apsaugą ir plėtrą, švietimą ir vis didesnį įsitraukimą į kovą su klimato kaita“. Tą kovo dieną, kai Bilas Gatesas apie tai paskelbė, „Microsoft“ akcijų vertė buvo 158,83 JAV dolerių už akciją. Šiandien „Microsoft“ akcijų vertė yra 213,26 dolerių už akciją.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 666

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. Rasa    -  2020-12-17, 10:31

    Turėtų pūti belangej padugne pasaulio.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. jan    -  2020-12-17, 13:00

    As uz jo uzdaryma i belange iki gyvos galvo.ir zmona ten pat nes ta daugiau trenkta.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Viskas čia normalu, juk patys RINKĖJAI pasirinko lyt-polit-iškrypėlius. Net bernelius - santykiuose besijaučiančius mergelėmis, todėl...

Išrasti jau seniai tik ......

Nesakykit meinstryminis ir frylanceris. Nelietuviška ir atgrasu. Ne patys žodžiai atgrasu, bet tai kad lietuvis...

Tikrai neverta taupyti, nes pigūs žaislai dažniausiai būna nekokybiški ir ne itin saugūs. Verčiau turėti...

Jau metai laiko, kaip Ukraina laimi, tik kažkodėl pabaigos nesimato. Kol nenumelš visų EU šalių,...

Galvažudžiui, barbarui ir teroristui Putinui apskritimo lankelis tiek sumažės, kad net savo bunkeryje taps ankšta......

Xi Jinpingas, toks išmintingas, kad jo Rusija-Ukraina nejaudina, nes pagrindinis tikslas, išnaudojus situaciją, - pasinaudoti...

Oho, net piš išmintingai pasakė. Gal kažkur nugirdo... Gerb. D. GRYBAUSKAITĖ dar prieš metus aiškino:...

Ne, ne, - būtinai reikia sukioti, gal net 3 ar 4-5 kartus, juk taip daugiau...

Reikia pakaitiniam prezidentui kažką ne esminio pasakyti, tai ir lėptelėjo......