infa.lt

Globalistų „perkrovimas“ žlunga? Elitas galėjo persistengti savo žaidimuose

Globalistų „perkrovimas“ žlunga? Elitas galėjo persistengti savo žaidimuose

12 gruodžio
12:10 2020

Mergina su apsaugine kauke
Brandon Smith | ZeroHedge

Vienas narcopatų (narciziškų sociopatų) aspektas, kurį svarbu atsiminti, yra tai, kad jie gyvena savo mažame pasaulyje, kuriame normalizuojasi jų norai ir keistos disfunkcijos. Jie tiki, kad yra pranašesni už daugumą žmonių, nes yra plėšrūnai, kurių nekankina erzinantys juos dalykai kaip empatija ir sąžinė. Jie paprastai linkę manyti, kad ilgalaikėje perspektyvoje užmuilino kitiems akis. Jie mano, kad jūs esate nuolankus idiotas ir, kai jie paskelbs įsakymą, jūs iškart atkreipsite dėmesį, nes „tikite“.

Beveik kiekvienas globalistų aspektas ir jų elgesys liudija, kad tai yra narkopatų klubas ar kultas. Jų įkyrus poreikis kontroliuoti, taip pat ištvirkinti ir sunaikinti, siekiant gauti tai, ko jie nori, nėra tik paprasto godumo tęsinys, tai yra giliai įsišaknijęs aspektas to, kas jie yra iš savęs kaip būtybės.

Tai yra apibrėžiantis jų charakterio mechanizmas. Jie yra tikri pasaulio monstrai, kaip vampyrai, bandantys įsilieti į nieko neįtariančią populiaciją.

Paskendę savo arogancijoje jie linkę tikėtis, kad gali nugręžti visuomenę pagal savo norą, be pasipriešinimo ir demaskavimo grėsmės . Jų problema ta, kad vos pradėję maitintis ir naikinti, jie atkreipia į save dėmesį. Galų gale, jie atkreips į save visuomenės ir tuo pačiu, kai kurių vampyrų medžiotojų įtarimus. Jeigu jie neatras būdų pasislėpti – kuolas į širdį – neišvengiamas.

Jau daug metų rašau apie globalizmo grėsmes ir „perkrovimą“ (Reset) ir prieš kurį laiką pastebėjau du skirtingus keblumus; vienas įtakoja judėjimą už laisvę, o kitas – globalistus:

1) Pirma, nusikaltėliai linkę girtis savo nusikaltimais, kai mano, kad jau vėlu prieš juos kažką padaryti. Aš prognozavau, kad globalistai bus labai atviri atskleisdami savo darbotvarkę tą akimirką, kai tik patikės, kad yra „neliečiami“. Laisvę mylinčiai visuomenei tai reiškia, kad 2020-2021 metais Elitas jau tiki, jog nieko nebus galima pakeisti, kad būtų sustabdyta ta mašina; todėl jie taip akivaizdžiai kviečia į globalų „perkrovimą“, į visuomenę be grynųjų pinigų, totaliai izoliacijai ir valstybės priežiūrai, kad niekas, būdamas sveiko proto, jau nebegali tvirtinti, kad šios sąvokos ir toliau yra „sąmokslo teorija“. Dabar tai tampa gąsdinančia realybe.

Faktas yra tas, kad „sąmokslo teoretikai“ VISĄ LAIKĄ BUVO TEISŪS, ir dabar niekas nieko apie tai negali pasakyti.

2) Antra, aš taip pat anksčiau tvirtinau, kad globalistinis siekis sukurti „naują pasaulio tvarką“ yra dviašmenis kardas, galintis juos pilnai sunaikinti. Bandydami inicijuoti perkrovimo (reset) darbotvarkę, jie tampa vis labiau pažeidžiami; jie nebegali slėptis saugiuose šešėliuose ir po to, kai procesas bus pradėtas, kelio atgal nebus. Kai globalistai taps plačiai žinomi, jie turi arba greitai perimti kontrolę per sukurtą chaosą ir krachą, arba susidurti su atpildu, galinčiu sunaikinti jų kliką, kuriai sukurti prireikė šimtmečių. Prieš palikdami šešėlį, vampyrai turi paversti likusį pasaulį tamsiu, antraip jie rizikuoja mirti dienos šviesoje.

Laisvės judėjime yra dvi minčių mokyklos; viena mano, kad globalistinė darbotvarkė yra nepakeičiama ir nesustabdoma, o geriausia, ką tik kiekvienas gali padaryti, – tai – išgyventi. Antroji mano, kad perkrovimą galima sustabdyti ir globalistus patraukti atsakomybėn. Aš stoviu abiejose stovyklose.

Yra perkrovimo aspektai, kurie iš tiesų įsigalioję, veikia, ir kurių jau negalima anuliuoti. Pavyzdžiui, daugybė nacionalinių ekonomikų, įskaitant JAV, yra stagfliacinio žlugimo proceso epicentre, ir nieko negalima padaryti, kad tai pasikeistų. Galbūt, dar prieš dešimtmetį galėjome pakeisti kursą, tačiau dabar jau per vėlu. Agonijos skausmą galima būtų sumažinti, jei žmonės greitai nutrauktų savo priklausomybę nuo sistemos ir sukurtų savo lokalizuotus prekybos tinklus, tačiau ekonomika, tokia, kokią mes ją pažįstame dabar, yra mirusi ir ji greitai nesugrįš.

Tačiau aš to nevertinu kaip elito laimėjimo. Ekonomikos griovimas – tai vienas dalykas, o kitas yra paversti ją kolektyvistine antiutopija, kurios jie žūtbūtinai nori. Viskas priklausys nuo to, kas atstatys; gal tai bus jie, o gal tai būsime mes.

Šiomis dienomis matau keletą vilčių teikiančių ženklų apie tai, kad globalistinis perkrovimas NĖRA garantuotas dalykas, o tie, kurie susipažinę su mano darbais, žino, kad niekada nebuvau tarp tų, kurie reiškia nepamatuotą optimizmą. Konkrečiai, panašu, kad pandemijos pagrindu įvesti daugybiniai drakoniški apribojimai, duoda ne tuos rezultatus, kuriuos planavo elitas.

Aš turiu atsigręžti į 201 Įvykį, kad iš tikrųjų įvertinčiau žaidimo būklę, nes tai, ką planavo elitas ir tai, kas įvyko, ne visiškai atitinka. Tiems, kurie nėra susipažinę, „201“ Įvykis buvo savotiškas „karinis žaidimas“, kurį surengė globalistai iš Pasaulio ekonomikos forumo ir Billo ir Melindos Gatesų fondo. Scenarijus? Pandeminis koronaviruso protrūkis, kuris išplistų kaip gaisras ir pražudytų numatomus 65 milijonus žmonių. Simuliacija buvo surengta likus tik porai mėnesių iki to, kai 2020 m. pradžioje įvyko realus įvykis.

Per metus nuo protrūkio pradžios globalistai bandė įgyvendinti beveik kiekvieną planą, kuris buvo išdėstytas 201 Įvykio metu, įskaitant socialinių tinklų naudojimą cenzūrai ar apribojant bet kokias naujienas ar informaciją už isteblišmento patvirtinto naratyvo ribų (Taip, pateikimo kontrolė buvo aptarta Įvykio metu labai detaliai). Klausas Schwabas iš Pasaulio ekonomikos forumo nuolat ir susižavėjęs plojo pandemijos krizei kaip „puikiai galimybei“ atlikti „perkrovimą“, apie kurį globalistai kalbėjo jau daugybę metų.

Deja (jiems), virusas nebuvo toks mirtinas, kaip jie, panašu, tikėjosi. Visų žmonių, esančių ne slaugos namuose su jau esančiomis ligomis, mirtingumas yra gerokai mažesnis nei 1%, isteblišmentas dabar priverstas didinti infekcijų skaičių kaip priemonę terorizuoti gyventojus, nes mirčių skaičius nėra pakankamas, kad įtikintų žmones savo noru perduoti jiems savo laisves. „Covid 19“ infekcijos mirtingumo rodiklis (IFR), neskaičiuojant mirčių slaugos namuose, esant jau egzistuojančioms sąlygoms, yra tik 0,26% nuo užsikrėtusiųjų skaičiaus.

Šiais laikais yra transliuojamas propagandos memas, kuris bando perdėti Covid mirties pavojų, ir tai pateikia maždaug taip:

Per vienerius metus Covid nužudė daugiau žmonių, nei karas Vietname ir Persijos įlankos karai kartu paėmus, todėl jūs neturite laisvės …

Tai idiotiška tema pokalbiui, bet, laimei, niekas ja netiki.

Daugiau nei 40% mirčių nuo Covid yra žmonės, kurie jau serga ir vis tiek yra prie mirties ribos (Ir ne, atsisakymas dėvėti kaukes nėra tas pats, kas patvirtinti „mirties paneles“, kadangi mirties panelės (neaiškus terminas) tai socialistų požiūris, kurie atsisako gydyti rizikos grupės žmones dėl amžiaus. Niekas nesiūlo atsisakyti senų žmonių gydymo ir jie visada turi galimybę likti karantine, jei bijo užsikrėsti. Jie jau yra pensininkai ir gauna socialinį aprūpinimą, galbūt, jei ketiname skatinti, tada gelbėjimo pinigai turėtų būti skirti tiems, kuriems gresia didžiausia rizika, kad mes visi galėtume tęsti įprastą gyvenimą?)

Šimtai tūkstančių žmonių kasmet miršta nuo sveikatos sutrikimų ir ligų, įskaitant gripą, peršalimą ir plaučių uždegimą, tačiau niekada anksčiau nebuvo aptariama perspektyva atsisakyti Teisių Bilio, paklusti ekonomijų stabdymui ir nešioti antsnukį ant veido.

Kodėl turėtume prašyti 99,7% amerikiečių ar Pasaulio sutikti su medicinine tironija tik dėl to, kad vos 0,26% gyventojų jaustųsi saugūs? Žmonės, abejojančius šiais reikalavimais, vadinami „egoistais“, bet net jei būčiau vienas iš imlių virusui žmonių, NIEKADA nereikalaučiau, kad 99% gyventojų nusilenktų totalitarizmui tik dėl to, kad aš galėčiau gyventi dar šiek tiek ilgiau. . Būtent TAI dabar būtų egoistiška.

Kai dabar publikuojama vis daugiau ir daugiau tyrimų ir duomenų, taip pat kyla abejonių dėl kaukės dėvėjimo reikalavimų. Nors „Big Tech“ bandė nuslopinti ar cenzūruoti tyrimus, prieštaraujančius pagrindiniam naratyvui, tai tik paskatino vis daugiau žmonių abejoti vyriausybių, siekiančių mandatų motyvais. Galų gale, pagrindinės žiniasklaidos priemonės vis tvirtina, kad mes turėtume „klausytis mokslo“, tačiau jos iš tiesų arba ignoruoja, arba cenzūruoja mokslą. Ir taip, jei atsakomosios priemonės prieš pandemiją nėra pagrįstos mokslu, tada kalba eina tik apie kontrolę.

Daugelis amerikiečių nėra tokie kvaili, kaip mano elitas. Jie mato retorikos ir duomenų neatitikimus ir vis dažniau linkę atsisakyti paklusti. Tai gali būti priežastis, kodėl isteblišmentas vos per pusmetį staiga skuba išleisti bent dvi „Covid“ vakcinas; jie turi pradėti skiepijimo „Reset“ etapą anksčiau, nei per daug žmonių nušoks nuo panikos pakopos.

Skuba su vakcinomis bei „Pfizer“ ir „Moderna“ teiginiai apie 94–95 proc. vakcinos veiksmingumą kelia įtarimų. Vidutinis daugumos vakcinų efektyvumas yra apie 50% ar mažesnis, ir tai yra vakcinos, kurių bandymai atliekami šimtus kartų ir daugybę metų. Kažkokiu būdu „Pfizer“ ir „Moderna“ sugebėjo pagaminti vakciną nuo SARS tipo viruso, kai kelios vyriausybės daugiau nei dešimtmetį bandė gaminti vakcinas nuo SARS Kinijoje ir joms nepasisekė, o štai šios sugebėjo pasiekti net 95% efektyvumą?

Daugelis žmonių netiki istorija apie vakciną ir galbūt būtent todėl elitas taip greitai staiga metasi į vakcinaciją Apsvarstykite šiuos faktus:

Daugybė apklausų rodo, kad bent 1 iš 3 amerikiečių planuoja atsisakyti Covid vakcinos, kai ji bus išleista plačiajai visuomenei.

60% amerikiečių apklausose pareiškė, kad jie nevartos vakcinos, nebent bus įrodyta, kad jos veiksmingumas yra mažiausiai 75%.

Manau, kad mes turime paaiškinimą dėl vakcinacijos. Elitas žino, kad trečdalis amerikiečių (ir tikriausiai europiečių) nevartos vakcinos, nepaisydami jokios elito platinamos propagandos. Jie taip pat žino, kad vargu ar paskiepys 60% amerikiečių, nebent vakcinos veiksmingumas bus bent 75%. Nei „Moderna“, nei „Pfizer“ iš tikrųjų nepateikė jokių įrodymų, kad jų vakcinos gali užkirsti kelią sunkiai Covid ligai ar mirčiai, todėl jų efektyvumas yra pagrįstas sėkmės „prognozėmis“ remiantis jų minimaliais tyrimais. Tai reiškia, kad 95% efektyvumo rodiklis yra visiškai nepagrįstas.

Kodėl jie pasirinko tokį didelį skaičių, o ne realistiškesnius 50–60 procentų? Todėl, kad apklausos rodo, jog jiems reikia nepaprastai didelio efektyvumo, kad įtikintų amerikiečius skiepytis. Manau, kad tai iš tiesų taip paprasta.

Amerikiečiai skeptiškai vertina vakcinas dėl daugelio priežasčių. Viena iš jų yra tai, kad vakcina yra minimaliai išbandyta ir pagaminta greičiau nei per metus. Tai, kad vyriausybė ir žiniasklaida buvo sučiuptos cenzūruojant ar meluojant dėl „Covid“ duomenų, yra dar viena priežastis. Žmonės tiesiog nepasitiki elitu, o kas gali juos dėl to kaltinti? Kas galėtų pasitikėti psichopatų klika ir leisti jiems suleisti sau nežinomą virusinį kokteilį? Gal jų ketinimai nėra tokie skaidrūs?

Visuomenė turi teisę būti įtari. Buvęs „Pfizer“ viceprezidentas dr. Michaelas Yeadonas, kartu su kitais medicinos specialistais, neseniai įspėjo, kad vakcinos nebuvo tinkamai ištirtos ir jog yra rizika, kad moterys, vartojančios dabartinę Covid vakciną, dėl kenksmingo autoimuninio atsako gali patirti „neapibrėžtą nevaisingumą“. Kitaip tariant, vakcina gali paversti daugelį moterų nevaisingomis ir negalinčiomis susilaukti vaikų.

Galbūt, būtent tai turėjo omenyje Billas Gatesas, kalbėdamas savo „Ted Talk“, kad „vakcinos ir reprodukcinės paslaugos“ gali padėti sumažinti Žemės gyventojų skaičių nuo 10% iki 15% kaip priemonę „stabdant globalų atšilimą“.

Kodėl Billas Gatesas, kalbėdamas apie gyventojų skaičiaus mažinimą paminėjo vakcinas kartu su „reprodukcinėmis paslaugomis“? Ar skiepai neturėtų padėti žmonėms gyventi ilgiau? Ką gi, „Pfizer VP“ perspėjimas apie Covid vakciną nuskambėjo kaip pavojaus signalas. Gal Covid vakcina tavęs nesusargdins ir nenužudys. Gal gyvensite ilgą gyvenimą be koronaviruso, tačiau praėjus keleriems metams po vakcinacijos jūs staiga sužinosite, kad niekada negalėsite susilaukti vaikų.

Pažiūrėkite filmą „Children Of Men“, kad suprastumėte, kokia gali būti ateitis, jei globalistams pavyks jų kėslai.

Tuo tarpu elitas stengiasi iš visų jėgų įtikinti visuomenę, jog vardan išlikimo ir „didesnio gėrio“ ji turi atsisakyti pilietinių laisvių sampratų.

Jie jau kalba apie tai, kad viskas niekada negrįš į savo vėžes, o šiandien vykstantys pokyčiai išliks daugybę metų.

Vyriausybės šiuo metu per žiniasklaidą teigia, kad vakcinos „nebus privalomos“. Tai melas. Tuo pačiu metu jie įveda reikalavimus jums – įrodyti, kad esate paskiepytas, kad galėtumėte eiti į viešas vietas ir net eiti į darbą. Iš esmės jūs susileidžiate vakciną arba mirštate nuo skurdo. Tai nėra pasirinkimas.

Bet, aš matau milijonus amerikiečių priešinantis šiai darbotvarkei. Aš matau, kaip visoje šalyje šerifai ir policija atsisako vykdyti šią darbotvarkę net ir ultra kairiosiose valstijose, tokiose kaip Kalifornija. Matau protestus tokiose valstijose kaip Mičiganas, Kalifornija ir Niujorkas. Matau masinius protestus Europoje. Matau, kad „Reset“ schema yra atskleista ir tiesa prasiveržia į į mainstrymą. Žiniasklaidos vadovai ima suprasti, kad jie bus toje pat eilėje.

Matau, kad kažkas veržiasi į paviršių, ir užuodžiu tą sukilimo parako kvapą, ir man tai patinka.

Aš nesu pesimistiškas dėl ateities. Žinau, kad artėja avarija. Žinau, kad artėja mūšis. Bet dabar matau kovą, kurią gali ir laimės tie, kurie gerbia laisvės principus. Tikėtina, kad globalistai persistengė savo žaidime.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

Atsiliepimų 3

 1. Untans    -  2021-03-25, 21:32

  Tikiuosi jūs už shudu rašymą uždarys.

  Atsakyti į šį komentarą
  • trolis    -  2021-03-25, 23:18

   Tavęs gi į durnyna neuždaro už tavo kvailas kalbas. Nesugebi net suprasti, kad čia išverstas tekstas iš užsienio portalo, o komentuot kaip protingas čia lendi.

   Atsakyti į šį komentarą
 2. kk    -  2021-03-26, 02:00

  tam Untans;išmok iš pradžių gramatiką-tada jau rašyk…o gal ir nežinai kas tai…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Ar valdžia sąmoningai nori sunaikinti Lietuvos pieno ūkį?

Ar valdžia sąmoningai nori sunaikinti Lietuvos pieno ūkį?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Prarasti vėliavą…

Gintaras Furmanavičius. Prarasti vėliavą…

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Donaldas Trumpas ragina „nedelsiant siekti taikos” Ukrainoje ir nutraukti „globalistinio neokonų establišmento” veiklą

Donaldas Trumpas ragina „nedelsiant siekti taikos” Ukrainoje ir nutraukti „globalistinio neokonų establišmento” veiklą

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. „Kabučių šalis”

Algimantas Rusteika. „Kabučių šalis”

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą
    Rasa Čepaitienė. Kurmio egzistencija

Rasa Čepaitienė. Kurmio egzistencija

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Aūūūū, LAISVE….

Jolanta Blažytė. Aūūūū, LAISVE….

atsiliepimų 10 Skaityti visą įrašą
    Asta Kubilienė. Turėjome merą V.Šustauską, turime ir ministrę A.Armonaitę (su O.Šurajevu)

Asta Kubilienė. Turėjome merą V.Šustauską, turime ir ministrę A.Armonaitę (su O.Šurajevu)

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Rasa Čepaitienė: „Tie, kurių bijo visi, bijo tų, kurie nieko nebijo”

Rasa Čepaitienė: „Tie, kurių bijo visi, bijo tų, kurie nieko nebijo”

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Valdas Vižinis. Naujasis Lietuvos pedofilijos veidas

Valdas Vižinis. Naujasis Lietuvos pedofilijos veidas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ar sankcijos Rusijai tikrai veikia ir kam iš to nauda?

Ar sankcijos Rusijai tikrai veikia ir kam iš to nauda?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kokia dabar epocha?

Jolanta Blažytė. Kokia dabar epocha?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kunigas Robertas Grigas atsisakė dalyvauti kovo 11-osios minėjime: Nenoriu būti niekaip siejamas su dabartiniu Seimu

Kunigas Robertas Grigas atsisakė dalyvauti kovo 11-osios minėjime: Nenoriu būti niekaip siejamas su dabartiniu Seimu

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Su ta Kovo 11-ąja, apie kurią svajojome

Arvydas Daunys. Su ta Kovo 11-ąja, apie kurią svajojome

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą

norejote tokios santvarkos! Kodel dabar nesidziaugiate!?...

zmonems skirtumas,kas vogs ir 2lkins,vykdys uzsienio valia!?...

ateis kiti,ne maziau norintys vogti is tos "pagalbos". Visi supranta,kad ne Ukraina cia rupi,o antrasis...

O geitso ir faučio ne? Jei jau pripažįstat TBT ten yra ir Pfizer direktoriaus arešto...

Zaginys tavo galvoje.. Tai toks kadais prietaisas sienui dziovinti, laukuose...

ir revoliucijas laimejo ne technika,o alkani ir vilti geriau gyventi prarade zmones! Tai ir neaisku,ar...

aspektas prie Jusu teiginiu : kodel Vakarai taip troksta priimti Rusijos oligarchu ir politiku vaikus,saskaitas,neatima...

smulkiuju naikinimas....

kas tai,jei ne karo provokavimas!?...

Ką tai reiškia? O gi tai, kad 90prc populiacijos nebereikia :). Psichopatai tuo pasirūpins....

Svyla Vakarų satanistų šikna. Ir vietinės lietuvių tautos išgamos bus nuliūdusios....