• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Kaip „Rusič“ teroristai nužudę Nemcovą pradėjo agurkų verslą

Kaip „Rusič“ teroristai nužudę Nemcovą pradėjo agurkų verslą

06 kovo
04:20 2015


paveikslėlisDar užvakar didieji Lietuvos žiniasklaidos portalai sklaidėsi antraštėmis apie viešai prabilusius Boriso Nemcovo žudikus ir demonstravo „labai patikimą“ video įrodymą, kuriame kaukėti tipai storu balsu prieš kamerą tiesiai šviesiai išklojo, jog Novorosijos vardu jie nutarė įvykdyti nuosprendį proamerikietiškam išdavikui Borisui Nemcovui.

Ką, esą, nedelsdami ir įvykdė. Po ko įrašė šį, žemiau parodytą vaizdo įrašą, kuris kažkokiu būdu pateko į šio portalo Nr1 rankas, iš kur jau buvo ištransliuotas po visą Lietuvą, kaip nepaneigiamas Boriso Nemcovo žmogžudžių prisipažinimo faktas. Galite jį pamatyti žemiau.


Tačiau, beveik iškarto, t. y. sekančią dieną (šiandien) jie mums (ir kitoms žiniasklaidos priemonėms) atsiuntė kitą vaizdo įrašą, kuriame lyg atsisako savo kruvino amato bei nutaria imtis sąžiningo verslo. Ir siūlo bendradarbiauti lietuvių verslininkams.

Mes (infa.lt redakcija) pamanėme, jog Lietuvoje, esant tokiai ekonominei padėčiai, ryšium su Rusijos rinkos embargu, toks pasiūlymas yra labai laiku. Juolab, kad agurkai žiemą labai skanu.

Jų pasiūlymas:

Mes , trys vyrukai iš Ukrainos kaimo. Mes kolūkiečiai, ir auginame agurkus. Tai tokios žalios daržovės, panašios į hmm.. na tiek to… Vienu žodžiu .. daržovės.

Kadangi mes girdėjome, jog lietuviai geri, draugiški ir labai patiklūs žmonės, mes norėtume pradėti slaptą agurkų tiekimą į jūsų regioną. Pirmas užsakymas, kaip jums-lietuviams – nemokamai.

Perveskite mums pinigų, nors už prekių pervežimą. Mūsų sąskaita: (video apačioje).

Atsiųskite savo adresą ir patvirtinimą, jog pinigai pervesti į mūsų sąskaitą. Labai džiaugsimės galėdami bendradarbiauti su jumis.

Labai patikimi ir sąžiningi būsimieji verslo partneriai. Apie jų sąžiningumą galima buvo spręsti iškart, kai tik jie atvirai prisipažino nužudę Borisą Nemcovą.


Turėtume visi labai padėkoti šiuos teroristus suradusiems, Lietuvos Nr1 portalo atstovams, matyt padėjusiems šiam reikalui daug pastangų. – Tauta jūsų tikrai neužmirš.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


  • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
  • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
  • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Kaip „Rusič“ teroristai nužudę Nemcovą pradėjo agurkų verslą* - nuoroda: https://infa.lt/537/kaip-rusic-teroristai-nuzude-nemcova-pradejo-agurku-versla/