• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Vokiečių mokslininkai papasakojo, kaip paprastais „liaudiškais“ būdais nugalėti koronavirusą

Vokiečių mokslininkai papasakojo, kaip paprastais „liaudiškais“ būdais nugalėti koronavirusą

17 lapkričio
07:20 2020

Aronijos ir granato sultys nuo koronaviruso

Originalų būdą pašalinant „Uhano“ koronavirusą iš organizmo sugalvojo vokiečių mokslininkai iš Ulmo universiteto. Prisiminę, kad tokių augalų kaip granatas, juodoji aronija ir šeivamedžio sultys, o taip pat žalioji arbata veiksmingai kovoja su gripo virusu ir šios ligos simptomais, jie atliko tokių gėrimų tyrimą „mėgintuvėliuose“, kur jie galėtų sąveikauti su naujuoju koronavirusu.

„Covid-19“ pasirodė atsparesnis už gripą. Jį paveikė tik trys skysčiai – aronijos ir granato sultys bei žalioji arbata.

Mėgintuvėlyje efektyviausios buvo juodosios aronijos sultys – jos visiškai „dezaktyvavo“ virusą. Kai virusas buvo talpinamas į granatų sultis ir žaliąją arbatą, virusas pademonstravo „jautrumą“ šiai aplinkai.

Tai išreiškiama šiais skaitiniais rodikliais: „inkubacijos“ metu, tai yra, išlaikant SARS-CoV-2 virusą 5 minutes aronijų sultyse, jis buvo „deaktyvuotas 99,99%“. Panašiai „inkubuojant“ granatų sultyse ir žaliojoje arbatoje, viruso koncentracija sumažėjo 80%. Šeivamedžio uogų sultys jo nepaveikė niekaip.

Žalioji arbata buvo užverdama taip: 3 gramai lapų laikomi 4 minutes 300 mililitrų užvirusio vandens. Augalų sultys iki naudojimo buvo laikomos šaldytuve. Eksperimentų metu buvo naudojamas 90% visų minėtų gėrimų tirpalas.

Žinoma, praktinė šių tyrimų nauda dar nėra iki galo aiški. Pavyzdžiui, kiek išlieka antivirusinis šių gėrimų poveikis juos „nurijus“, kur pilnas panardinimas neįvyksta.

Tačiau, mokslininkai pažymi, kad šie gėrimai sukuria rūgščią aplinką gerklėje ir burnos ertmėje, o virusas pradeda aktyviai daugintis būtent kvėpavimo takuose. Skalaujant šiais gėrimais gerklę, sukuriama rūgštinė aplinka, kuri gali užkirsti kelią tiek pradinei infekcijai, tiek „mažesnei viruso apkrovai“, o ligos atveju, užkirsti kelią viruso plitimui į apatinius kvėpavimo takus ir palengvinti simptomus.

Kadangi visaverčių juodųjų aronijų sulčių, kurios virusą sunaikina 99%, Lietuvoje gauti nėra ypač sudėtinga, o išsispausti „80-procentinių“granatų sulčių ir/ar atrasti žaliosios arbatos visai paprasta. Todėl lietuviai gali pasinaudoti vokiečių mokslininkų rekomendacijomis. Beje, pasak tyrimo tyrimą, visi minėti gėrimai gerai veikia prieš gripo virusą.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis

Atsiliepimų 2

 1. virginijus    -  2020-11-17, 07:54

  Tas pats yra su goji uogomis jos irgi pafaro rūgščią terpę burnoje,bet geriausią efektą duoda vingiorykštės+ siauralapio gauromečio arbatos..

  Atsakyti į šį komentarą
 2. letaeige-sulciaspaude.lt    -  2022-07-02, 07:48

  Mes mėgstame tirštas, namuose spaustas sultis. Išbandėme įvairiausių derinių ir manau, jog tikrai padeda stiprinti imunitetą

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Bus visuotinis sekimas Ir įslaptintas, ir viešas — Tai didžiausias pasiekimas, Likviduojant liaudies priešus....

O jums jokie įvykiai nesiriša žiemos pabaiga ir kovidlas kaip su diena dingo Lenkijos pasienyje!!!...

Antsnukiai yra neišvengiamas paklusnumo fašistinei valdžiai ženklas. Nesvarbu, kad nesulaiko virusų. O baisiausi šiame reikale...

Kadangi kovydo nera ir nebuvo niekada tai lai eina jie visi nx su savo kaukem...

Didysis perkrovimas. Planetos lygiu. Visa tai žaidimas. Depopuliacija ;)....

Rieda džiaugsmo ašaros..dar ne viskas prarasta lietuvoj ❤😇🙏 Ačiū atlikėjams !!! Ačiū žmonėms , kad...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....