infa.lt

Kada laikas kažką keisti? 6 požymiai to, kad laikas keisti savo gyvenimą.

Kada laikas kažką keisti? 6 požymiai to, kad laikas keisti savo gyvenimą.

07 kovo
01:01 2016

paveikslelis1. Vidinės įtampos, nerimo pojūtis

Jeigu Jūs periodiškai be jokios priežasties jaučiate nerimą, įtampą, lyg neaiški busimų problemų nuojauta būtų užgriuvusi Jus – imkitės priemonių! Natūrali žmogaus būsena – tai pozityvo ir džiaugsmo būsena, o jeigu ji keičiasi į blogesnę (nevirsdama į atvirą depresijos formą) be jokių priežasčių – vadinasi, kažkas ne taip.

2. Jums darosi blogiau ir jūs degraduojate

Tai akivaizdu – jeigu Jūs staiga vis dažniau sudarote sandėrį su sąžine, atlikdami veiksmus, kurie anksčiau Jums buvo iš principo tabu, – šis kelias Jūsų prie gero nenuves. Kad ir koks banalus tai patarimas, tačiau nesielkite netikusiai, būkite darnoje su savo sąžine!

3. Jūs įgyjate pavojingą ir kenksmingą įprotį

Jūs jaučiate, kad alkoholio vartojimas peržengia ribas? Pradėjote naudoti narkotikus? Jums vis labiau ir labiau norisi pokeryje išlošti kuo daugiau pinigų? Visą tai taip pat labai pavojingi keliai, kurie Jus nuves visai ne ten, kur Jums reikia. Tokį gyvenimo būdą geriau pakeisti.

4. Jūs praleidžiate svarbius dalykus gyvenime, atidedate būtinus reikalus dėl savo neryžtingumo ir problemų baimės

Sprendimų atidėjimas veda link problemų susikaupimo ir kuo didesnis šis kamuolys, tuo sunkiau su juo susidoroti. Jeigu Jūs nustojote savyje, žmonėse ir gyvenime pastebėti puikius dalykus, tai taip pat ženklas, jog laikas keistis ir keisti savo gyvenimo būdą.

5. Sapnuose kažkas stengiasi Jums panešti kažką svarbaus

Taip, tokie sapnai mums dažnai sapnuojasi. Ir jie vertinami visiškai kitaip, nei įprasti sapnai. Būtinai pažvelkite į savo vidų, pasistenkite suprasti, kame gi reikalas. Nesigilinant į mistines teorijas, geriau laiku išsiaiškinti tai, ką Jums nori pranešti Jūsų pasąmonė. Galbūt apie tai, jog reikia kažką keisti savo gyvenime?

6. Jums atrodo, kad gyvenimas siunčia kažkokius ženklus, ir šie ženklai – keliantys nerimą

Keisti ir stebinantys sutapimai, turintys nerimą keliantį atspalvį – svarbiausia tai, jog Jūs juos pradėjote matyti. Gali būti, kad iš tikrųjų šie ženklai nieko nereiškia, tačiau tai, jog Jūs jiems ėmėte suteikti reikšmę – štai kas iš tikrųjų kelia nerimą.

 

Parengė Edita Sabaitė

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 499

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...