infa.lt

Pasaulio elitas nerimauja dėl taip vadinamos QAnon sąmokslo teorijos ir visur blokuoja jos sekėjų informaciją

Pasaulio elitas nerimauja dėl taip vadinamos QAnon sąmokslo teorijos ir visur blokuoja jos sekėjų informaciją

24 spalio
10:05 2020
QAnon

youtube kadras

Pedofilų tinklas, besimeldžiantis Šėtonui ir vadovaujamas žymių Demokratinės partijos atstovų, kurie esą grobia vaikus, tvirkina juos ir geria jų kraują siekdami amžino gyvenimo, rašo euronews.

Prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) kovoja su šia blogybe. Ateis Teismo diena ir kartu su ja masiniai politikų ir įžymybių, įskaitant Džordžą Sorosą, Bilą Geitsą, Tomą Henksą ir Oprah Winfrey, areštai.

Šis kraupus scenarijus, paremtas prieštaringai vertinamais faktais, ir vadinamas „QAnon“, yra viena neįtikėtiniausių mūsų laikų sąmokslo teorijų, tvirtina euronews.

Gana greitai iš virtualaus JAV pasaulio jis persikėlė į realų ir tapo globalus. Europa nėra išimtis, Covid-19 pandemija tik padidino QAnon sklaidą.

„QAnon“ plakatai su dabar žinomu Q simboliu pirmą kartą pasirodė Europoje antikoronavirusinių demonstracijų Berlyne, Londone ir Paryžiuje metu. Berlyne kraštutinių dešiniųjų ekstremistai su „QAnon“ ir Trečiojo Reicho vėliavomis bandė šturmuoti Vokietijos parlamento pastatą, siaubingus vaizduos piešia leidinys.

Mes atvykome į Konstanzą į antrą iš eilės didelę demonstraciją, organizuotą Vokietijoje nuo 2020 m. rugpjūčio, protestuojant prieš vyriausybės priemones pandemijai stabdyti. Čia susibūrė visų politinio spektro grupės. Buvo laikomasi draudimo nerodyti ekstremistinių simbolių, tačiau tai neturėjo įtakos QAnon teorijos simboliams.

Sąmokslo teorijų tyrėjai teigia, kad pandemija paveikė QAnon kaip katalizatorius dėl savo paslaptingumo ir neapibrėžtumo, sukelto COVID-19.

Tai yra savotiškas meta-sąmokslas, apimantis daugybę skirtingų idėjų, teorijų, kurias labai lengva skleisti. Idėja apie valstybę valstybėje, kuriai vadovauja pasaulio elitas ir kuri dirba prieš Gelbėtojus, kuriuos atstovauja keli pasaulio herojai, vadovaujami Donaldo Trampo ir kitų, yra labai lengvai transliuojama. Prancūzams Macronas bus apibūdinamas kaip giluminės valstybės pėstininkas, vokiečiams tokia marionete taps Merkel.
Shine Labbe
„Newsguard“ redaktorė

Esą taip QAnon atkreipia išpažįstančių skirtingas ideologijas europiečių dėmesį, kurie vėliau gali įvairiai interpretuoti sąmokslo teoriją.

Vieni pasisako prieš isteblišmentą, kiti – prieš vakciną. Antikovidinių demonstracijų ir tikėjimo sąmokslo teorijomis priežastys dalinai sutampa, teigia euronews.

QAnon dabar persikėlė į realų pasaulį, tačiau pradžioje šią teoriją kultivavo socialiniai tinklai. Su „QAnon“ susijusių „Twitter“ pranešimų skaičius išaugo nuo 5 milijonų 2017 m. iki 12 milijonų visame pasaulyje 2020 m. Vokietija užėmė penktą vietą, o Jungtinė Karalystė – antrą vietą po JAV. Informacinių svetainių patikimumą vertinanti organizacija „Newsguard“ paskelbė išsamią ataskaitą apie QAnon Europoje.

Štai vienos iš Twitter žinučių turinys: „Ventiliatoriai suplėšė nuo koronaviruso mirusių italų plaučius, jų organai nebuvo aprūpinami krauju. Juos nužudė virusologai, PSO ir gripo vakcinos. Darbininkų klasė yra tikras herojus. Dabar tiesiog sustabdykite tai”.

Mes nustatėme apie 450 000 sekėjų visoje Europoje. Konkrečios „QAnon“ paskyros grupėse, socialinės žiniasklaidos puslapiuose ir svetainėse. Europoje viskas prasidėjo tik 2019 metų pabaigoje – 2020 metų pradžioje, ir vos per kelis mėnesius ši teorija sugebėjo surinkti įspūdingą sekėjų skaičių.
Shine Labbe
„Newsguard“ redaktorė

QAnon reiškia „Q-Anonymous“, kur Q gali būti kas nors iš D.Trampo administracijos, ar karinės žvalgybos veikėjas, ar aukšto lygio saugumo pareigūnas, turintis Q leidimą, kurio JAV energetikos departamentas reikalauja, kad jis galėtų susipažinti su slapta informacija apie branduolinius ginklus, informuoja leidinys.

Socialinės žiniasklaidos platformos ėmėsi veiksmų prieš QAnon plitimą. „Twitter“ užblokavo pavojingiausias 7000 paskyrų, tačiau daugiau nei 93 000 išlieka aktyvios. Neseniai „Facebook“ pašalino temines grupes ir puslapius, taip pat „Instagram“ paskyras, susijusias su „QAnon“, tačiau dabar aktuali jų platforma tapo „Telegram“.

Pirma, aš esu gydytojas. Tai, apie ką kalbu, yra medicinos faktai. Aš nedėviu kaukės ir niekada nedėvėjau. Tai pavojinga ir žudo vaikus. Vokietijoje trys vaikai mirė daugiausia dėl kaukių
vienas iš demonstrantų Konstancoje

Vokietijos policija neigia vieną iš mirčių ir nėra įrodymų, patvirtinančių teoriją, kad kiti vaikai mirė nuo to, kad dėvėjo kaukes.

Vienas iš demonstrantų pataria žmonėms nedėvėti kaukių, tačiau, anot jo, „jie turi turėti stiprią imuninę sistemą, o tam reikia 2-3 savaites vartoti vitaminą D3. Tie, kurie vartoja vitaminą D3, nemiršta. Kiti mirtingumas – 98,9 %, rodo „Daily Mail“ pateikto tyrimo duomenys.

FTB apibūdino QAnon kaip vidaus terorizmo grėsmę. JAV QAnon buvo siejamas su žmogžudystėmis, ginkluota konfrontacija ir keliais areštais.

Europoje jos šalininkai dažniausiai būna ultradešiniųjų pažiūrų, ypač Vokietijoje. Ekspertai sako, kad yra pagrindo nerimauti.

Tikėjimas sąmokslo teorijomis gali sukelti smurtą, gali tapti radikalėjimo veiksniu. Remiantis Vokietijos duomenimis, 25% asmenų, turinčių tokį abstraktų sąmokslo mentalitetą, teigia, kad prireikus naudos smurtą savo tikslams pasiekti.
Pia Lamberti
vokiečių psichologas

QAnon tapo meinstrymu JAV ir ją atvirai palaiko daugiau nei 20 respublikonų kandidatų, kandidatuojančių į Kongresą. Prezidentas D.Trampas neatsiribojo nuo judėjimo net likus kelioms dienas iki prezidento rinkimų. Tyrėjai teigia, kad QAnonas tapo pernelyg pavojingas, kad galima būtų jį ignoruoti net Europoje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 545

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. trolis    -  2020-10-24, 10:23

  Tai jie jau bijo, nes žmonės pernelyg arti prisikasė prie jų esmės. Pasaulyje realiai dingsta milijonai vaikų kasmet. Klausimas kur? Pasaulyje neveikia nei žmogaus teisės, nei jokia žodžio laisvė, apskritai niekas, kas nenaudinga elitui. Mes suprantame, kad mūsų valdantieji tik marionetės, kurias kažkas valdo per jų nuodėmes. Mes nenorime marionečių valdžioje. Mes norime atvirų žmonių su teisingu požiūriu į valstybę, į savo visuomenę, į šeimą.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Jonas    -  2020-10-24, 11:03

  Beje Europoje kasmet dingsta dešimtys tūkstančių migrantų vaikų. Jie tiesiog dingsta ir niekas dėl to varpais neskalambija. Jei tie anonai yra bepročiai ir viską iš galvojo, tai tiesiog nekreipkit dėmesio, maža ką durniai šneka. Bet jei mūsų brangus elitas jau sunerimo, vadinasi jie kažką užkabino kaip reikiant. Pažiūrėkit nete adresu karžygys.lt,ten rasit daug ko.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Algirdas    -  2020-10-24, 17:25

  „Nori kontroliuoti opoziciją? Įkurk ir vadovauk jai pats.” V.Leninas
  Q Anon pasekėjai, burkitės su kaimynais, su tais kuriuos gerai pažįstate užuot laukę ir tikėjęsi dangiškų migdolų iš tų kurių nei žinot nei pažįstat, nei pačiupinėję esat. Dar taip nėra buvę, kad brudą esantį aplink mus kažkas kitas iškuoptų. Užteks tikėti betmenais.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. RITA    -  2020-10-25, 12:59

  Dekoju uz drasa rasydami si straipsni 200% palaikai mes zomones per ilgai tylejome del nezinojimo

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...