infa.lt

Kaukių dėvėjimas Prancūzijoje vėl tampa privalomas

Kaukių dėvėjimas Prancūzijoje vėl tampa privalomas

20 liepos
10:03 2020

youtube stop kadras

Visur su kaukėmis. Prancūzijoje, baiminantis dėl antrosios koronaviruso bangos, nuo pirmadienio sugriežtintos ribojančios priemonės, rašo euronews.

Dėvėti kaukę tampa privaloma visose uždarose viešose vietose – įskaitant traukinių stotis ir oro uostus, bankus ir paštus, parduotuves ir bažnyčias. Pažeidėjams gresia 135 eurų bauda.

Liepos 14 d., Bastilijos paėmimo dienos proga duotame interviu, prezidentas Emmanuelis Macronas teigė, kad šalyje yra požymių, jog koronavirusas grįžo, tačiau valdžios institucijos, jo teigimu, tam yra pasirengusios.

Pastarosiomis dienomis padaugėjo greitosios pagalbos iškvietimų pacientams, turintiems COVID-19 simptomų. Vien per praėjusią savaitę į ligonines buvo paguldyta daugiau nei 600 žmonių, iš kurių 70 dabar yra intensyvios terapijos skyriuose. Per praėjusią parą mirė 14 užsikrėtusiųjų.

Visoje šalyje nustatyti nauji ligos židiniai. Keturiuose departamentuose padėtis kelia ypač didelį nerimą: Prancūzijos Gviana, Majotas, Majenas ir Gironde.

Koronaviruso reprodukcijos indeksas, rodantis, kiek žmonių užkrečia kiekvienas užkrėstas asmuo, labai išaugo Reuniono, Bretanės ir Provanso-Alpių-Žydrojo kranto regionuose.

Balandžio mėn. Prancūzijos valdžios institucijos paskelbė ketinančios kas savaitę atlikti mažiausiai 700 šimtus tūkstančių testų dėl koronaviruso. Tačiau šiandien šis skaičius neviršija 300 tūkst. Nebuvo įmanoma padaryti to, kas buvo suplanuota, taip pat ir dėl medicinos personalo trūkumo.

Tuo pačiu, blogėjanti epidemiologinė padėtis nesutrukdė visoms prancūzų šeimoms vykti į ilgai lauktas vasaros atostogas prie jūros. Perpildytuose paplūdimiuose ne visi prisimena socialinį atstumą, primena euronews.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 110

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...