infa.lt

Kupolinis namas už vieno kambario buto kainą

Kupolinis namas už vieno kambario buto kainą

27 gruodžio
10:09 2015

doseng.org

kupolinis namas 1

„Skaydom“ – tai kompanija Rusijoje, ėmusi statyti kupolinius namus. Ne, tai ne eilinė ateities koncepcija – tai pilnai realūs namai, statomi dabar Pamaskvėje ir kituose Rusijos regionuose.

kupolinis namas 2

Kupolinis namas – tai sfera pastatyta iš įvairių medžio rūšių, apsaugota specialiu apsauginiu impregnantu. Formos ir žemų energijos sąnaudų dėka dvigubai mažesnės išlaidos apšildymui (reklama).

Namas statomas iš ekologinių medžiagų – ir tai ne būdinga mados frazė, o pagrindinis kompanijos darbo principas (reklama).

kupolinis namas 3

Ekologiškos medžiagos sveikesnės namų klimatui, o ir atrodo kur kas geriau, tačiau reikėtų pastebėti, jog jų kaina kelis kartus didesnė už neekologiškus analogus. Kadangi nešančiąja namo dalimi yra tik išorinė konstrukcija, tai viduje viską galima planuoti pagal pageidavimą ir skonį – jokių apribojimų ar nesklandumų su baldų išdėstymu, kaip įprastuose namuose – nėra.

kupolinis namas 4

Tačiau graži išvaizda ir planavimo patogumas – tai greičiau jau malonūs netikėtumai: vienu iš pagrindinių „Skai“ namo privalumų yra saugumas. Ir tai nėra atsitiktinumas, juk sfera išlaiko didžiausią krūvį lyginant su visomis kitomis namų formomis: iki 700 kg į kvadratinį metrą, vėją iki 250 km/val ir net žemės drebėjimą iki 7 balų pagal Richterio skalę.

kupolinis namas 5

Kompanija suteikia 10 metų garantiją statybos darbams ir 25 metus medžiagoms.

kupolinis namas 6

„Skai“ namai atrodo kaip paveikslėliai iš madingų žurnalų. Galėtų pasirodyti, jog už originalią išvaizdą, ekologiškas medžiagas ir padidintą saugumą teks mokėti pasiutusius pinigus – tačiau iš tiesų, vieno kvadratinio metro kaina tokiame name prasideda nuo 42 000 rublių (apie 552 €u, įskaitant apdailą ir komunikacijas). Tai yra, dviejų aukštų „Skai“ namo kaina yra panaši į vieno kambario buto Maskvos pakraštyje kainą – tuo pačiu, nuosavo kupolinio namo privalumai lyginant su vieno kambariu butu, akivaizdūs (reklama).

kupolinis namas 7

Statybos trukmė, pasak kompanijos, siekia nuo pusantro iki 6 mėnesių priklausomai nuo namo modelio.

skydom 7

Pačių modelių siūloma 6, su skirtingais namo plotais.

kupolinis namas 8

Įmonė savo statomų namų įrangą bei medžiagas susipakuoja į 40 pėdų (~ 12 m) ilgio konteinerius ir yra pasirengusi statyboms bet kuriame šalies (Rusijos) taške.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, jog medžiaga apie tai, kad D. Grybauskaitė mokėsi KGB mokykloje yra patikima?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Kupolinis namas už vieno kambario buto kainą* - nuoroda: https://infa.lt/4440/kupolinis-namas-uz-vieno-kambario-buto-kaina/