infa.lt

Nacionaldarbininkais save vadinančios piliečių grupės mitingas prie Kauno Soboro

Nacionaldarbininkais save vadinančios piliečių grupės mitingas prie Kauno Soboro

15 vasario
23:11 2015

paveikslėlisŠi Lietuvos nacionalistų (nacionaldarbininkų) organizacija šiandien dar vadinama marginalais (prisiminkime pirmuosius LTJS pasirodymus) bei Rusijos interesų atstovais Lietuvoje. Nors anot jų pačių, su Putinu ar Rusija jie neturi nieko bendro ir niekada jų nepalaikė. Jie laiko save Lietuvos patriotais ir tvirtina, jog Lietuva turi turėti savo politiką bei nepriklausomybę, kuri šiandien yra prarasta. Jų lyderis Žilvinas Razminas tvirtina buvęs prie nepriklausomybės ištakų nuo pat pradžių ir darbais įrodęs savo ištikimybę Lietuvai bei jos interesams, kam šiandien, anot jo, kenkia visa valdančiųjų politika.

Jų piketo tikslas – protestas prieš amerikiečių karines bazes Lietuvoje, kurios mūsų šalį padaro taikiniu tų pačių rusų raketoms, ir noras atkreipti piliečių dėmesį į egzistuojančias šalyje problemas bei kas už tai atsakingas.

Tačiau matant sarmatas.lt filmuotą medžiagą – kažką normaliai išsakyt apie savo tikslus ir savo protestų kryptį jiems tiesiog neleido prie šv. arkangelo Mykolo bažnyčios (Soboro) susirinkusi ir NATO palaikanti minia, kurios atstovai save taip pat įvardijo Lietuvos patriotais, nors žiūrint video reportažą matosi, jog pagrindinai mojavo ES ir NATO vėliavėlėmis. Matyt tam, kad išsiskirti nuo mitingo organizatorių.

Taip gavosi, jog vieni patriotai prie Soboro kovėsi prieš kitus, atitinkamai vadindami vieni kitus Lietuvos priešais ir Putino ar Amerikos pakalikais, priklausomai nuo to, kas šaukė. Tačiau ir tie, ir kiti save vadino būtent Lietuvos patriotais.

Triukšmas buvo neišpasakytas, ir, jei piketo organizatoriai bandydavo kažką sakyti, jų žodžius tuojau pat užgoždavo kitų „patriotų“ dainos, skanduotės, įžeidimai ar tiesiog siūlymai nešdintis iš Lietuvos. Tuo pačiu metu opoziciniai mitingui patriotai stengėsi organizatorius apskritai užstoti savo vėliavomis ir kūnais, kad jų nesimatytų nuo gatvės.

Prie Kauno šv. arkangelo Mykolo bažnyčios šiandien matėme pilną demokratijos ir žodžio laisvės paveikslą, kai kalbėjo/rėkė visi, bet niekas nieko neklausė ir neleido klausyt tiems, kas norėjo. Bei vieni vis stengėsi trukdyti kalbėti kitiems. Kai kurie dienraščiai tą pavadino „tikrų patriotų kova prieš parsidavėlių provokaciją“.

Pirmą kartą teko matyti žmonių susibūrimą, kuriame mažai ką pavyko sužinoti iš to susibūrimo organizatorių, nes net bandant pakalbinti kokį žmogų atskirai, NATO šalininkai tuojau pat už jo nugaros imdavo kelt balaganą savo vėliavomis ir skanduotėmis – NATO, NATO, NATO, – kas gerai matosi žemiau esančiame video.

Vienai korespondentei NATO palaikantys patriotai sulaužė filmavimo kamerą (matyt netyčia), o visumoje didesnių susidūrimų buvo išvengta esant nemažoms policijos pajėgoms. Nuotraukose žemiau pamatysite nemažai pažįstamų veidų, palaikiusių vieną ar kitą pusę.

Liūdina vienas dalykas: – prie šv. arkangelo Mykolo bažnyčios (Soboro) dalyvavę žmonės – visi lietuviai, tačiau nerandantys bendros kalbos, lyg kalbėtų skirtingomis kalbomis. Ir vien todėl, kad skirtingai mato bei vertina vienus ir tuos pačius dalykus – įvykius Ukrainoje ir amerikiečių kariuomenės buvimą Lietuvoje. Kaži ar dėl to bent vieni jų yra Lietuvos priešai, kaip kai kurie vadina kitus. Tačiau kažkam naudinga, kad jie pjautųsi tarpusavyje ir kaip matome taktika „Skaldyk ir valdyk“ sėkmingai taikoma Lietuvoje, kurią šiandien pasaulis vadina savižudžių kraštu. Kaži kodėl žmonės žudosi? Galbūt todėl, kad ištikus kokiai bėdai nemato jėgos ar bent idėjos į kurią galėtų atsiremti, o vien neigiamai veikiančius psichiką procesus, kuriuos inicijuoja […]?

patriotai_00 patriotai_01 patriotai_02 patriotai_03 patriotai_04 patriotai_05 patriotai_06 patriotai_07 patriotai_08 patriotai_09 patriotai_10 patriotai_11 patriotai_12 patriotai_13 patriotai_14 patriotai_15 patriotai_16 patriotai_17 patriotai_18 patriotai_19 patriotai_20 patriotai_21 patriotai_22 patriotai_23 patriotai_24 patriotai_25 patriotai_26 patriotai_27 patriotai_28 patriotai_29 patriotai_30 patriotai_31 patriotai_32 patriotas_Su_JAV_veliava patriotas_su_Ukrainos_veliavapatriotu_susiburimas

Video reportažas iš mitingo:


0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Nacionaldarbininkais save vadinančios piliečių grupės mitingas prie Kauno Soboro* - nuoroda: https://infa.lt/397/nacionaldarbininkais-save-vadinancios-pilieciu-grupes-mitingas-prie-kauno-soboro/